Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AMD fanatic

Питане относно сайт в който ми предлагат конфигурация

Препоръчан отговор

Добър ден,искам да ви попитам относно сайта pcstore.bg.Един ден им бях задал въпрос защо не продават настолни компютри в сайта им и те ми отговориха , че в момента сайтът го оправят иначе винаги са си продавали настолни компютри и така...Питаха ме след това желая ли да ми направят комфигурация за какво ще се използва до какъв бюджет разполагам и така...И въпросът ми към вас е,някой поръчвал ли си е от тях да му зглобят компютър и ако е:качественна ли е стоката им да се доверя ли защото искам и на лизинг да го поръчам апак и също знач че фирмата им е много добра добро услубване и с една дума са страхотни, мои приятели са пазатували от там и са.доволни. Чакам за отговор и извинете за грешките ако съм допуснал пиша от телефон и бързах. :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоката навсякъде е една и съща но не и надценките та си гледай цените. Освен това е хубаво ти да си избереш частите или някой които няма финансова изгода.

Магазинерите обикновено гледат да ти продадат най-големият боклук на най-висока цена. Всички сме се нагледали на геймърски карти с 4ГБ DDR3 и подобни изцепки. 

пс. Ако ми дадеш 100 лв. не само ще ти я сглобя ами ще ти направя и кафе с коняче. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоката навсякъде е една и съща но не и надценките та си гледай цените. Освен това е хубаво ти да си избереш частите или някой които няма финансова изгода.

Магазинерите обикновено гледат да ти продадат най-големият боклук на най-висока цена. Всички сме се нагледали на геймърски карти с 4ГБ DDR3 и подобни изцепки. 

пс. Ако ми дадеш 100 лв. не само ще ти я сглобя ами ще ти направя и кафе с коняче. ;)

За 50 лева ще направя същото и дори ще платя доставката на частите. условието е конфигурацията да остане при мен 3 дена :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...