Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MasterTroller2014

Съмнение за инфектирана система

Препоръчан отговор

Нуждаете ли се още от помощ? Покрай празниците сме ви пропуснали и се извиняваме за това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, мерси за обратната връзка! :)

Хубав weekend и още веднъж се извиняваме за закъснението.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander..
      Здравейте, след отварянето на файл във формат .doc получен по вайбър, се оказа, че е вирус, който антивирусната засече, но не съм сигурен дали успя да изчисти. Иначе системата си е напълно стабилна.

Addition.txt FRST.txt
    • от KiNGSTON97
      Здравейте!
      Накратко - Бях инфектиран от зловреден софтуер с името DJVU ransomware. Вече е напълно премахнат, след пълно дефрагментиране на двата диска C, D и инсталация на нов Windows 10.
      Всички лични снимки са криптирани с формат. RIGH.
      Някакви решения как мога да оправя файловете си? 
      Около 20GB снимки имам, качени в OneDrive с името тип на файла. RIGH
      ЗА РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА ЩЕ СЕ ЗАПЛАТИ СЪОТВЕТНА СУМА ЛИЧНО ОТ МЕН. 
    • от manjaro
      Здравейте. Интересува ме, дали има нещо притиснително според логовете от farbar. Просто профилактично.

Farbar logs.7z
    • от The Reaper
      Здравейте, преди два дена някъде забелязах яко лагене на моменти, мишката едва се влачеше и процесора забелязах че качва на 100%,  поня че първите няколко пъти като го забелязах това антивирусната (вградената на win 10pro) изписва че нещо е хванато под карантира, но да речем след няколко часа пак по същия начин, системата забавя и така, общо траеше около 20-25сек. По време на този проблем имах и проблем с geforce experianc-а на видео драйвера, за това и направих тема в отдел драйвери, както и да е проблема с драйвера е решен ала да видим какво ще правим по въпроса. Пиша ви след като колега ми препоръча да изтегля malwarebytes и да сканирам, така и направих, активирах 14денния период и сканирах и намери няколко съмнителни открития, всички поставени под карантина. Сега знам че не съм сканирал както е по ред със програмите посочени от вас, но искам да ви покажа лог-а на malwarebytes и ако кажете ще следвам стъпките както сте посочили в темата за премахване на зловреден софтуер, надявам се че не е проблем че не съм следвал както трябва стъпка по стъпка, ако е извинете. ето го лог-а: https://dox.abv.bg/download?id=d02deebbb7
    • от Станислав Маринов
      Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
  • Дарение

• Добави ново...