Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Gerry_e

Любовните романи и Ирландия

Препоръчан отговор

Здравейте дами :)

Нова съм във форума , реших да се регистрирам тъй като живо ме интересуват точно любовните романи чиито действие се развива в Ирландия , много съм запалена към тази дестинация и бих искала да прочета още хубави книги за нея .

Давайте своите предложения :)

Като начало аз бих ви препоръчала поредицата на Нора Робъртс - Сага за Ирландия , лично аз я харесвам изключително много , няма да сгрешите да я прочетете .

Хубав ден и весел празник на всички ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писала тук, но темата е много хубава :) Последните книги за Ирландия, които четох, са пак на Нора Робъртс :) - новата й поредица The cousins O'Dwyer. Първа и втора книга вече излязоха, в края на октомври ще излезе и третата. През лятото ще излезе и първата книга на български език :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писала тук, но темата е много хубава :) Последните книги за Ирландия, които четох, са пак на Нора Робъртс :) - новата й поредица The cousins O'Dwyer. Първа и втора книга вече излязоха, в края на октомври ще излезе и третата. През лятото ще излезе и първата книга на български език :)

Това е супер ще я чакам с нетърпение ! :) 

А за други книги чиито действие се развива там сещаш ли се , аз не спирам да търся но нямам голям успех ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне до сега, това което съм чела за Ирландия е все от Нора Робъртс. Гледам, че сте споменали само поредицата „Сага за Ирландия“. Други, пак от нея са „Ирладски сърца“(ако, че цялото действие в поредицата не се развива само в Ирландия), „Сестрите Конканън“ –  разкошна поредица, една от любимите ми. Такива страхотни описания и природни картини има, че колкото и да си с бедно въображение, няма начин да не си представиш разкошните тучни ливади, китните дворчета, сгушените селца и простора или кръчмата със задушевната атмосфера, приказките и песните. Който не я е чел, е пропуснал много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага ще я потърся в електронен вариант ! Благодаря ти много ! Сега чета Ирландски сърца :) всичко което съм прочела от Нора Робъртс е страхотно , много я харесвам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много от книгите на Нора Робърст са свързани с Ирландия.Много от нейните герои са от Ирландия или корените им са от там-поредицата за МакГрегъри,наследството на Донован и други. Действието на романите се развива в Америка и малко в Ирландия.

"Кристалната пещера" и "Ирландската Циганка" на Вирджиния Хенли. За сега се сещам за тези. Приятно четене и забавление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите , радвам се че темата предизвиква интерес във вас :) Хубав ден на всички ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МакГрегър са свързани с Шотландия, не с Ирландия  :nono: Пак са страхотна поредица  :)  Първата ми най-най-най-любима поредица изобщо  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МакГрегър са свързани с Шотландия, не с Ирландия  :nono: Пак са страхотна поредица  :)  Първата ми най-най-най-любима поредица изобщо  :)

Права си ,грешката е моя,но наистина е една от най-хубавите поредици на Нора Робъртс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...