Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

на 25 Май 2014 г. at 10:00, nikssi написа:

Kaspersky Antivirus / Internet Security / Total Security

c0d81d9c42df684bab9c93535fb73c07.jpg

Производител: Kaspersky Lab

Официален Представител на Касперски за България - Dosev&Co

Официален FTP-ресурс на Касперски Лаб | Официален HTTP-ресурс на Касперски Лаб

Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8,8.1 (Windows 8.1 Update) (32/64 bit) Windows 10 ( от 2016 MR0 нагоре )

Лиценз: Платен

Активиране на програмата: онлайн с активационен код.

Изтегляне:  Kaspersky Antivirus / Internet Security  2015 MR0

Spoiler

Изтегляне: Kaspersky Antivirus / Internet Security 2015 MR1

Spoiler

Последните версии на български език.

Kaspersky Anti-Virus 2016 MR0 (16.0.0.614d) bulgary-flag.jpg  сваляне

Kaspersky Internet Security 2016 MR0 (16.0.0.614d) bulgary-flag.jpg  сваляне

Kaspersky Total Security 2016 MR0 (16.0.0.614d) bulgary-flag.jpg  сваляне

Последната версия на български качена в облачното ми хранилище. Все още я няма на официалния сайт.

Kaspersky Total Security 2016 MR1 (16.0.1.445) bulgary-flag.jpg  сваляне 

2016-04-04_20h51_59.jpg

Редактирано от Underwater
Добавяне на българските версии (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никси, чат-пат се появява един прозорец долу в дясно и казва, че нивото на сигурност на мрежата ми , била слаба. Защо изкарва, при положение, че ползвам WPA/PSK2?

Редактирано от Mitsubishi Eclipse 2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никси, чат-пат се появява един прозорец долу в дясно и казва, че нивото на сигурност на мрежата ми , била слаба. Защо изкарва, при положение, че ползвам WPA/PSK2?

Възможно е да е заради подчертаното. 

When you are connected to a Wi-Fi network, your confidential data may be stolen if that network is protected poorly. Kaspersky Internet Security checks Wi-Fi networks every time you connect to one. If the Wi-Fi network is not secure (for example, a vulnerable encryption protocol is used, or the name of the Wi-Fi network (SSID) is very popular), the application displays a notification informing you that you are about to connect to an insecure Wi-Fi network. Click the link in the notification window to learn how to safely use the Wi-Fi network.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, че какво общо има името? :ohmy:

Месля, че първото нещо което трябва да се знае за да се свърже някои с една безжична мрежа е името на SSID, а не паролата.

Някой променят името по подразбиране и конфигурират рутера да не го бродкаства, за да остане скрито.

Редактирано от nikval (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова БЕТА KIS2015_PFI (15.0.0.2027)

KIS 2015 en

KIS 2015 ru

Бета код 77PKK-P1AA4-5ESXQ-DVZ7S

пп. По-подразбиране е включен appver. и трасирането. Трасировките се изключват от тук

За да спрете Appver. влезте в безопасен режим и стартирайте регфайла

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах го на другия си лаптоп и се оказа, че програмата е много добра. Поздравления, за екипа който го е направил! Премахава до един вируси като trojan, worm и др. Само искам да те питам, дали скоро ще има ъпдейт?

Поздрави,

Дженк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах го на другия си лаптоп и се оказа, че програмата е много добра. Поздравления, за екипа който го е направил! Премахава до един вируси като trojan, worm и др. Само искам да те питам, дали скоро ще има ъпдейт?

Поздрави,

Дженк!

Какъв ъпдейт? Имате впредвид нова версия MR1 или нещо друго? KIS2015_PFI е първата фаза на MR1 финала ще излезе август месец. Есента може да се очаква MR2 поне така прочетох днес във форума им.

ну примерно. не всё, что было опробовано в этой ветке, будет выпущено в рамках августовского kis2015 mr1. Переезд на kis2015 обозначает что мы делаем копию исходного кода kis2015, туда переносим ВСЕ доработки сделанные в рамках этого проекта и потом продолжаем работать в том же духе - то есть будем делать что то интересное активно с вами обсуждая, периодически интегрируя удачные фичи в текущие релиза КИСа (MR2, KIS16 и тд)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ъпдейт? Имате впредвид нова версия MR1 или нещо друго? KIS2015_PFI е първата фаза на MR1 финала ще излезе август месец. Есента може да се очаква MR2 поне така прочетох днес във форума им.

Добре, благодаря Ви за информация. Просто исках да знам. Спокойна вечер :) !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова БЕТА KIS2015_PFI (15.0.0.2027)

KIS 2015 en

KIS 2015 ru

Пробвах през 2 браузера,линковете не се отварят????HELP!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах през 2 браузера,линковете не се отварят????HELP!

Странно поради каква причина се отваряше http://ftp//devbuilds.kaspersky-labs.comВръзките се поправени.

ftp://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2015_PFI/15.0.0.2027/KIS15.0.0.2027en.exeftp://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2015_PFI/15.0.0.2027/KIS15.0.0.2027ru.exe

пп. Разбрах причината.

Копирах връзките от поста си в бъгавият форум на comss.ru http://safety-gate.ru/threads/produkty-laboratorii-kasperskogo.33/page-164#post-158534Редактирах и там поста си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно поради каква причина се отваряше http://ftp//devbuilds.kaspersky-labs.comВръзките се поправени.

ftp://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2015_PFI/15.0.0.2027/KIS15.0.0.2027en.exeftp://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/KIS2015_PFI/15.0.0.2027/KIS15.0.0.2027ru.exe

post-336786-0-01754200-1402089210_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнових поста с важна информация. Да не се трупат файлове в диска спрете записа на грешки в Поддръжка-Наблюдение за проблеми и изтрийте записите в C:ProgramDataKaspersky LabApplication Verifier и Driver Verifier спрете като стартирате в безопасен режим рег файла от поста http://www.kaldata.com/forums/topic/227607-kaspersky-antivirus-internet-security-2015/#entry2872867 Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започна теста на патч "A" за версия 2015 в него влизат модули от PFI версията и подобрения  касаещи производителността.

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=299005&st=0&#entry2252810

Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky Anti - Virus 15.0.0.463 Final английски
Kaspersky Internet Security 15.0.0.463 Final английски

Руската версия MR1 се тества в момента. В нея са върнати част от разширените настройки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky Anti - Virus 15.0.0.463 Final английски

Kaspersky Internet Security 15.0.0.463 Final английски

Руската версия MR1 се тества в момента. В нея са върнати част от разширените настройки.

Това  15.0.0.463 patch A ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това  15.0.0.463 patch A ли е?

Не версията е 463 патча се тества още. Скоро се очаква да се пусне за тестване патч B

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не версията е 463 патча се тества още. Скоро се очаква да се пусне за тестване патч B

ОК, мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още имам проблем с TAM. Постоянно ми блокира различни файлове от AIMP3 плеъра. Накрая го спрях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още имам проблем с TAM. Постоянно ми блокира различни файлове от AIMP3 плеъра. Накрая го спрях.

Разреши ги,защо да спираш TAM. Пусни трасирането и възпроизведи проблема. Данните ги качи в Яндекс и им дай връзката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснали са на официалните сървъри за обновление пач А:

http://forum.kaspersky.com/index.php?s=&showtopic=299005&view=findpost&p=2261609

Публикувано изображение

2014 11.33.25     File updated  C:/Program Files/Kaspersky Lab/Kaspersky Internet Security 15.0.0/patch_a_kis2015.msp  Time: Today, 7.7.2014 г., 11:33 ч.

07.07.2014 11.33.25  File updated  C:/Program Files/Kaspersky Lab/Kaspersky Internet Security 15.0.0/patch_a.regupd  Time: Today, 7.7.2014 г., 11:33 ч.

07.07.2014 11.33.24  File updated  C:/Program Files/Kaspersky Lab/Kaspersky Internet Security 15.0.0/patch_a.execute  Time: Today, 7.7.2014 г., 11:33 ч.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от nikssi
       Kaspersky Internet Security 2014
       Първокласна защита за PC & Netbook

Основни характеристики:
      Защита от всякакви вируси и Интернет заплахи?? - Комбинирайки облачно базирана функционалност с мощни защитни технологии, работещи на локалния компютър, Kaspersky Internet Security 2014 осигурява стабилна защита срещу съвременните заплахи.?
      Технологията Безопасно Плащане - осигурява допълнителна сигурност при пазаруване в интернет и банкиране онлайн Подобрено
      - Проверка на адреса на сайта в база данни със сигурни сайтове?
      - Проверка на сертификата за сигурна връзка- Проверка на системата за уязвимости.
      - Възможност за зареждане на сайта в безопасен режим, което осигурява допълнителна защита срещу кражба на лични данни
      Сигурност при въвеждане на данни от клавиатурата - Подобрено - Поради опасността кий логъри да запишат въведената информация от клавиатурата, Kaspersky Internet Security 2014 включва технологията Secure Keyboard. При отваряне на банков сайт или сайт за онлайн плащания или при въвеждане на пароли на някоя Интернет страница Secure Keyboard се включва автоматично и пази сигурността на данните.
      System Watcher - Наблюдение за подозрителна дейност. Възможност за отмяна на действията на опасни програми.Подобрено
      Родителски контрол - Kaspersky Internet Security 2014 позволява по-ефективен контрол върху използването на компютъра и Интернет от деца.Подобрено
       Нов антиспам модул - Kaspersky Internet Security 2014 включва подобрен антиспам модул с надеждно филтриране на нежелани съобщения, както и подробни доклади за уловения спам.
      Нов Анти-фишинг модул - Предупреждава за фишинг сайтове и за кражба на лични данни.
       Автоматична защита от уязвимости Подобрено - Дори ако компютъра или някое от инсталираните приложения не са обновени с последните кръпки по сигурността, Kaspersky Internet Security 2014 може да предотврати проникване в системата чрез:
      - Контрол на стартирането - Ново
      - Контрол на активността на изпълнимите файлове.
      - Анализ на поведението на изпълни файлове за подобие с поведението на опасни програми
      - Ограничаване на позволените действия на приложения с уязвимости.
      Оптимизирани антивирусни бази - С изнасянето на антивирусната информация в облака значително се намалява размера на антивирусните бази, съхранявани на локалния компютър. Това води до подобряване на производителността и намалява времето за инсталация и обновяване. Подобрено
       Съвместимост с Windows 8… Подобрено
       Нов модул "Режим на Безопасно стартиране" след стартирането на модула програмата анализира  всички програми на компютъра Ви и предлага включването на режима ако системата е съвместима.

При откриване на приложение което не фигурира като доверено в базата на Kaspersky Securty Network и е без цифров подпис ще Ви бъде предложен вариант да разрешите или да забраните даденото приложение. Забраната означава,че това приложение няма да може да стартира и е забранено. Може винаги да изключите режима или да промените правата.
      Ето какъв е принципът на действие: http://www.securelist.com/ru/analysis/208050790/Kontrol_zapuska_programm_kak_zalog_bezopasnosti_seti_Chast_1#4

Нов модул за защита от вредоносни програми WinLock имате възможност да разблокирате екрана като натиснете определена  последователност от клавиши.

Производител: Kaspersky Lab
      Представител на Касперски за България: https://www.lekarstvo.com/
      Поддържани опeрационни системи: Windows XP,Vista,Seven,8 (32/64 bit)
      Лиценз: Платен (в момента в бета тестване)
      Активиране на програмата: онлайн с активационен код.
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на английски:   http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Anti-Virus 2014 (14.0.0.4651)  на руски:  http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kav2014/kav14.0.0.4651ru-ru.exe

Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на английски: http://products.kaspersky-labs.com/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en-in.exe
      Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651)  на руски: http://products.kaspersky-labs.com/russian/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651ru-ru.exe

Приятно ползване 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.