Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Проблемът не е сериозен, но за мен е достатъчно дразнещ. Абонати, които не са на линия, ми показва, че са на линия и дори човекът да не е влизал в скайп цяло денонощие, при мен не е излизал от линия. Не съм сигурен, но мисля (по мои наблюдения), че това се случва главно с абонати, които ползват скайп ГЛАВНО чрез мобилното си устройство. Някакви идеи?

Редактирано от JackSparroww (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Проблемът не е сериозен, но за мен е достатъчно дразнещ. Абонати, които не са на линия, ми показва, че са на линия и дори човекът да не е влизал в скайп цяло денонощие, при мен не е излизал от линия. Не съм сигурен, но мисля (по мои наблюдения), че това се случва главно с абонати, които ползват скайп ГЛАВНО чрез мобилното си устройство. Някакви идеи?

В такива случаи се казва: work as design. Ако те експлицитно не се разкачат скайп ги води онлайн

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Често срещан бъг, не е проблем при вас. Имаше теми във форума преди време, поне с такъв спомен съм останал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох предната тема и ми стана ясно. Така че едва ли майкрософт ще го оправят като мой индивидуален проблем.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох предната тема и ми стана ясно. Така че едва ли майкрософт ще го оправят като мой индивидуален проблем.....

Вие не четете ли какво ви написах: това не е проблем, а нормален начин на опериране!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие не четете ли какво ви написах: това не е проблем, а нормален начин на опериране!

Чета аз! Разбрах! Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като проблема се предполага че е в мобилната версия, то ще трябва време за да се острани от разработчиците, и да се пусне ъпдейт най-вероятно. Може би както капитана каза това е нормално, вероятно скайп оставя отворена сесия дори и след затварянето на приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Използвам скайп от телефон и от компютър. Докато от телефона не използвам опцията:"Log out" винаги ме показва, че съм online. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Използвам скайп от телефон и от компютър. Докато от телефона не използвам опцията:"Log out" винаги ме показва, че съм online.

Същото... Но мен не ме интересува особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също не ми пречи. Аз разбрах за този проблем случайно, от мой абонати в скайп. После като почетох и поразпитах се оказа точно този проблем, който го описва постващия. Важното е скайп да работи. То без бъгове не може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също не ми пречи. Аз разбрах за този проблем случайно, от мой абонати в скайп. После като почетох и поразпитах се оказа точно този проблем, който го описва постващия. Важното е скайп да работи. То без бъгове не може.

Аз го разбрах, като търсех как да съм "Отпочиващ" например. Защото мобилното приложение има само "На линия" и "Извън линия" Публикувано изображениеПубликувано изображение
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Отдавна и  аз забелязах, че ни изписва нон стоп на линия. Преди време, може би половин година проблема се решававе единствено, като се отпишеш от скайп (Sign Out) и то сама стигнах до този извод. Само да допълня, към някои от отговорите, че сега дори и да се отпишеш от приложението на телефона и след това да го затвориш пак те дава на линия.  Аз съм с IOS мобилна операционна сисмета и решение не съм намерила, нито прочела. За мен е дразнещо, защото много хора ми пишат, а не съм в скайп и после давам дълги обяснения, особено на по-възрастните. Който има решение на въпроса нека сподели. :)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е само в мобилната версия на Скайп. Същото се получи и при мои познати, които нямат инсталиран мобилен Скайп. Е да, оправихме го с Remote:logout. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.