Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Имам проблем с езика на компютъра. Видях няколко подобни теми тук, но май не намерих същото, При всяко изключване на компютъра езикът ми изчезва от лентата и трябва при всяко ново включване да го изкарвам отново . Ако опитам да сменя езика със шифт + алт във гуугъл хром и опитам да пиша програмата ми забива от всякъде, не отговаря и трябва да почвам отново. Когато езикът си е в лентата всичко е наред.. Та, някой може ли да ми каже как трайно да го сложа на мястото му ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква точно е операционната система ? Кой я е инсталирал ? Легална ли е ? Имате ли инсталиран FlexType ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 7, легален, преинсталиран , Господ знае кога. Много интересно имах Flextype , но мистериозно е изчезнал, може би племенниците ми са му направили нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих преинсталирал системата и този път без никакви Flex-ове.

Защо хората все още използват тази ненужна програма ?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само да кажа , че въпросния флекс тайп може и преди преинстала да съм го имала и просто не съм сигурна какво и кога му се е случило , за това ще се радвам на още предположения 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.