Премини към съдържанието
qnkov

Някой начетен бейзболист?

Препоръчан отговор

Някой бейзболист, който да помогне с избора на някои неща и да ми обясни още някои правила в бейзбола. Има нет, но не всичко разбираш от там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага почвам с въпросите

1. Натрупа ли яко пачки кеш?

Ако отговора е "не" и целта на темата не е да се спретнеш и докараш пред шефа на фирмата, който евентуално те е поканил да играете голф...При повечето, ако не и всички други случаи, прочетеното и видяното в нета ще ти е напълно достатъчно, защото това не е спорт за бедни хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Веднага почвам с въпросите

1. Натрупа ли яко пачки кеш?

Ако отговора е "не" и целта на темата не е да се спретнеш и докараш пред шефа на фирмата, който евентуално те е поканил да играете голф...При повечето, ако не и всички други случаи, прочетеното и видяното в нета ще ти е напълно достатъчно, защото това не е спорт за бедни хора.

Става въпрос за бейзбол.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за бейсбол.

Упс! Где съм се отнесъл. :)

Редакция на въпроса от предния коментар:

1. Натрупали мускули и издръжливост?

Ако не си самоубиец, а наистина искаш да станеш професионал, такива ще ти трябват, за да не се налага приятелите ти да ти идват на гости в болницата, още след първата тренировка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами този спорт не е за сополи. Достатъчно съм як, та и на няколко тренировки ходих, но са много нещата и не мога да ги запомня и разбера. Затова искам да се подготвя по моя начин вкъщи с правилата, като питам по мой си начин някой запознат с нещата. Все пак не искам да се излагам, че не съм разбрал нищо почти от съветите на тренера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Начина е да си направиш приказката с треньора си. Той е отговорен да промени ако е нужно начина на индивидуално обучение, за да се случва всичко по най-добрият възможен начин.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто да намеря 1 човек и да му задам 4 въпроса по мой си начин и да приключа с това? Не ми пречи и на тренера да ги задам, но просто реших, че ще е тъпо след като 2 пъти ги обяснява тия работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.