Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден , искам да попитам дали има начин да използвам 2 различни ип-та, 1-то от компютъра, другото от лаптопа чрез wiriless. Моделът на рутера ми е TL-WR1043ND. Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден , искам да попитам дали има начин да използвам 2 различни ип-та, 1-то от компютъра, другото от лаптопа чрез wiriless. Моделът на рутера ми е TL-WR1043ND. Благодаря предварително !

IP-то се раздава от доставчика ти. Ако ти не ти е дал 2 или повече IP-та, то няма как да ползваш повече от едно.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IP-то се раздава от доставчика ти. Ако ти не ти е дал 2 или повече IP-та, то няма как да ползваш повече от едно.Поздрави!

Мерси , значи първо ще се допитам до доставчика си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси , значи първо ще се допитам до доставчика си.

Да. Или си прочети договора, там би трябвало да ти е описано.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли да използва на едната машина (поне при аваст го има) "Сигурна линия",която променя ай пи адреса в зависимост къде искаш да те свържи.Вярно платена е но и много полезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли да използва на едната машина (поне при аваст го има) "Сигурна линия",която променя ай пи адреса в зависимост къде искаш да те свържи.Вярно платена е но и много полезна.

Не знаем с каква цел иска да сменя това IP. Дали за да се скрие, дали за да пусне сървър, въобще... Нека разполагаме с най-пълната информация.p.s.Това е софтуерна промяна, тя прекарва връзката от твоят компютър през нечии друг сървър, но това не е реално друго IP, а само такова, зад което се криеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаем с каква цел иска да сменя това IP. Дали за да се скрие, дали за да пусне сървър, въобще... Нека разполагаме с най-пълната информация. 

Предполагам,че постващият не иска да заплаща за допълнителен адрес от Интернет доставчика си.А дали има други цели на заден план,не съм врачка че да знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Разбира се ,че е възможно да си смениш IP адреса. http://www.hotspotshield.com/ това е безплатна програма , за жалост с доста спамове , но върши работа. Отлична е против бан-ове от игри ,или от сайтове. Ще те пуска с адрес от САЩ , ако я закупиш , ще можеш и да избираш и адреси от други държави. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам,че постващият не иска да заплаща за допълнителен адрес от Интернет доставчика си.А дали има други цели на заден план,не съм врачка че да знам.

Аз за това казах, че е най-добре да имам цялата информация Публикувано изображение

Разбира се ,че е възможно да си смениш IP адреса. http://www.hotspotshield.com/ това е безплатна програма , за жалост с доста спамове , но върши работа. Отлична е против бан-ове от игри ,или от сайтове. Ще те пуска с адрес от САЩ , ако я закупиш , ще можеш и да избираш и адреси от други държави.

Не мисля, че това му е идеята.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.