Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Този път ви моля за малко  по - различна помощ. Понеже не съм добре с очите и нямам време да търся съответния раздел, затова слагам темата тук, ако може, нека да бъде преместена където трябва.

Другата седмица със родителите ми отиваме на екскурзия в Югозападна България. Ще посетим Благоевград, Петрич и местността "Рупите", Сандански, Мелник и Велинград. Аз никога не съм била там, близките ми също. Ще се радвам, ако в темата  ми дадете насоки какво интересно може да се види в съответните градове освен местата на 100 - те обекта, които задължително ще посетим.Публикувано изображение  Например ще се радвам да дадете карта  къде се намира в Сандански градския парк. Знам, че е любим на певицата Райна и много искам да го видя, но понеже не познаваме града а пък баща ми покрай диабета е нервен и все бърза, ще ни е по - лесно, ако предварително знаем къде се намира и как се стига до него. Също така ще съм благодарна за насоки за хотели на нормални цени с добро обслужване, а също и да кажете дали по пътищата в този район има бензиностаннции с тоалетни и  къде точно се намират, защото аз лятото пия много течности и често ми се ходи до тоалетна. Ще е добре също предварително да знам и има ли добри ресторанти на нормални цени, където да предлагат супа, тъй като аз съм без зъби и малк трудно се храня. Ще се радвам също да знам къде има сладкарници, които да предлагат тортички (луда съм по тях), пици, както и къде се продават сладоледи, вестници и списания. Също така, понеже ще си нося и таблета, ми се иска да знам и къде има безплатен и безжичен интернет.  Все пак на екскурзия не се тръгва просто така, трябва предварително да се планира. Особено с нервен чове като баща ми.

Също така ме интересува в съответните градове дали в парковете имат пейки, тъй като аз лесно се уморявам и трябва да посядам. Ще се радвам и да знам в градовете има ли хубави магазини за дрехи, както и сувенири.  А хотелските стаи разполагат ли със достатъчно контакти, за да има къде да се зареждат таблет, фотоапарат и три броя мобилни телефони?

Благодаря предварително за инфото.Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

също така може да посетите Банско , Пирин голф клуба в местността Бетоловото, и мечките над Белица , близо до Семково  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne, нищо ти няма на здравето и на очите. Отиди с родителите си и си направи една перфектна екскурзия без да мислиш за лоши неща. Просто се наслади на хубавите моменти. Открий ги сама и после ги сподели във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам, че ти е трудно, но без четене няма да стане, та ще опитам да те насоча съвсем лекичко:

...Ще посетим Благоевград, Петрич и местността "Рупите", Сандански, Мелник и Велинград. Аз никога не съм била там, близките ми също. Ще се радвам, ако в темата  ми дадете насоки какво интересно може да се види в съответните градове...

Забележителности в Благоевград , в Петрич , в Рупите , в Сандански , в Мелник , във Велинград (и аз ще съм там за седмица след 10-тина дни). Ето и градския парк в Сандански , но не разбрах на коя пейка сяда Преслава.

Информация за частта от 100-те национални туристически обекта в Благоевградска област с разположение и работно време - тук (само кликай върху списъка) 

...Също така ще съм благодарна за насоки за хотели на нормални цени с добро обслужване...

Не знам какво означава за теб "хотел с нормални цени", но от мен приеми съвет - не тръгвайте без предварителна резервация за спането, че инак ще се озовете в някоя квартира със злобна хазяйка и мизерни условия и ограничения във всичко.

А цените в хотелите нямат никаква връзка с качеството на обслужването, поне в България е така. На лично съобщение ще ти пратя информация за хотелите, защото инак може да се тълкува като реклама. Що се отнася до контактите - зависи от хотела, но за всеки случай сложете един разклонител в багажника.

Къде се предлага супа, това едва ли някой би се наел дори да прогнозира, след като няма как да се знае къде ще идете, но в туристическите райони пред много от заведенията има поставени отвън менюта с цени - не е нужно да се влиза вътре, а всеки може предварително сам да си прецени дали това, което се предлага му допада като асортимент и цени.

Тортички, сладоледи, сувенири, вестници и списания се продават на всяка крачка. Бензиностанции да искаш...

Приятна екскурзия!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.