Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на висок клас телевизор

Препоръчан отговор

Здрвавейте, предстой ми важна инвестиция от 5000лв за нов телевизор.

Поне за мойто семейство това са много пари не искам да се здобием с боклук.

Молбата ми е да ме насочите какво да взема нямам никакви претенции разтоянието е 4 метра,моля нуждая се от найстина сериозни мнения,най-вероятно ще бъде това което обсъдим тук накратко.

Задължително ще кача снимки за да немислите че са празни приказки вероятно утре ако се сдобия с нужната инфорация за толкова кратко време ще купувам и ще видите избора ако ли не неделя.

Няма опция за купуване от вънка затова ми се иска да ме насочите тук на нашия пазар кое е добро за тези пари.

Ще разгледам също и аз това онова за този бюджет от 2500евро или 3500$ из нета но ще съм Ви много благодарен за качествени съвети и пак казвам 100% ще кача снимки на тв-то!

Благодаря за вниманието, очаквам вашите мнения. :help:

пп. Мерси за съвета иеенсо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай 4К телевизора да има функцията да прави FULL HD към ULTRA HD :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Това е сериозен бюджет за сериозен телевизор!Предвид максимума на бюджета и определението за висок клас телевизор моето предложение се свежда до тези модели:

Телевизор SAMSUNG UE-65F8000 3D LED

Телевизор LG 65LB730V 3D LED

Погледнах профила ти и видях , че си от София което е голям плюс, защото според каталозите някои от моделите ги има на малко места - но в София ги има.

1.В никакъв случай не рискувай да вземаш такъв телевизор без оглед-само на място!!!Забрави за онлайн и тем подобни щуротии-мой съвет!

2.За разстоянието от което ще гледаш не смея и да ти предлагам под този размер-все пак ще даваш не малко пари, искаш висок клас, което предполага и гледане на качествено изображение на картината и удоволствие от това...Няма да гледаш картички!

3.Не се лакоми на 4К и извити щуротии-недодялани са, а и няма да усетиш никаква разлика предвид това, че няма никакво съдържание-ни сигнал, ни ,,материал,,което да си заслужава такава покупка у нас поне в близките години!

...Ако все пак решиш да инвестираш в такъв телевизор ти предлагам макар и по-скъп ето този модел:

Телевизор SONY KD65X9005ABAEP 4K 3D LED

Уникален телевизор е и на добра цена в момента!!!

От тези ,които ти предложих по горе  втория е миналогодишен модел, но ако отидеш на място , видиш и установиш, че няма забележки определено си заслужава!И мострите са телевизори и не са домати, че да имат давност и срок на годност!

Телевизорите са с  различни типове матрици и затова сам си прецени на място кой ще ти допадне.

Сумата не е малка и не приемай лекомислено което и да е мнение!От днес за утре не се овладява тази ,,материя,,телевизори.Отиди на място, виж, тествай, харесай си и чак тогава взимай!!!

пп.Колкото до цената на последното SONY! Правили сме ,,врътката,, след оглед на място и след уговорка го поръчваме онлайн, така че има решение за всичко ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги разгледам тези модели задалжително утре мерси за цялата инфорация.

Гледах преди седмица в Дубай понеже бях там имаше доста 4к тв-та но се връзваха по 5к, 6к $

Мисълта ми е тук едва ли биха били по-евтини.

Мерси пак утре им правя оглед :)

Сонитата определено ми харесват.

пп

Задължително ще се игледат на място.

Препоръчаите ми нещо какъв видео файл да запиша на флашка и евентуално да я пуснем на тв-то за тест?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги разгледам тези модели задалжително утре мерси за цялата инфорация.

Гледах преди седмица в Дубай понеже бях там имаше доста 4к тв-та но се връзваха по 5к, 6к $

Мисълта ми е тук едва ли биха били по-евтини.

Мерси пак утре им правя оглед :)

Сонитата определено ми харесват.

пп

Задължително ще се игледат на място.

Ако не са ти проблем парите SONY-то е твоя телевизор.Това е най-добрия UHD TV на годината!

EUROPEAN 4K ULTRA HD TV 2014-2015

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поправи си линка, че телевизор не се вижда.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са 3,просто @#!$%&? Tapatalk ме препраща на друг адрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем, сега измерих разполагам с ширина от 135 см и 90 височина :(

http://www.technopolis.bg/b2c/details/12098/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-55HU8500-4K-3D-LED

това ще е 55 инча немога да сложа 65 ще снимам като го купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем, сега измерих разполагам с ширина от 135 см и 90 височина :(

http://www.technopolis.bg/b2c/details/12098/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-55HU8500-4K-3D-LED

това ще е 55 инча немога да сложа 65 ще снимам като го купя.

На 55 инча и то от 4 метра 4K е абсолютно безсмислено! На твое място бих спестил доста пари и бих взел друг модел, но...

Ако не е вече късно и ако искаш бих ти предложил други модели на които да наблегнеш.

Е...все пак парите и избора са си твои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модата винаги е била на първо място при покупка на електроника. Ако не е крив телевизора не могат да се гледат новините. В България 4К  телевизия ще има след най малко 10 години. Сега ше загробиш най малко 2000 лева отгоре  за тоя дето клати гората. Вземи си SONY KDL-55W905 3D LED

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модата винаги е била на първо място при покупка на електроника. Ако не е крив телевизора не могат да се гледат новините. В България 4К  телевизия ще има след най малко 10 години. Сега ше загробиш най малко 2000 лева отгоре  за тоя дето клати гората.

Абсолютно си прав, но...насила хубост не става!Все пак парите са си негови и да си ги харчи за каквито глупости иска.

Да не говорим, че OLED както казах по-горе са си недодялана технология.Имат по малък живот от LCD и плазмените телевизори а и са склонни на прогаряне (тeхнологията им по-скоро клони към плазмената)

Ма туй г*зарийката е голяма работа.

пп.Гледам , че AlkatrazBG си е редактирал поста. Ами аз бих му предложил

Телевизор PANASONIC TX-L55WT60E 3D LED

Нищо , че е миналогодишен модел.По-добър е от доста сегашни в този ценови диапазон.

Стига да не е късно вече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега си направих труда да погледна колко  телевизии има качени 3D и колко са 4К  на сателит. На Един от най големите оператори Астра има точно 3 телевизии дето са в 3D  и нито една 4К . Като цяло в света ако има 4 -5 канала с  такава резолюция ще е чудо. За наще  умрели оператори тука не си заслужава повече от 2000 лева  пряко сили да се инвестира в телевизор.За 5000 лева  може да се направи страшна  работа с аудио и видео апаратура в една стая без мебели (само един фотьойл ) в средата като примерно тоя

Публикувано изображение

и да получиш ерекция от кеф Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега си направих труда да погледна колко  телевизии има качени 3D и колко са 4К  на сателит. На Един от най големите оператори Астра има точно 3 телевизии дето са в 3D  и нито една 4К . Като цяло в света ако има 4 -5 канала с  такава резолюция ще е чудо. За наще  умрели оператори тука не си заслужава повече от 2000 лева  пряко сили да се инвестира в телевизор.За 5000 лева  може да се направи страшна  работа с аудио и видео апаратура в една стая без мебели (само един фотьойл ) в средата като примерно тоя..

.................

и да получиш ерекция от кеф Публикувано изображение

Е не е баш така.Нима не си заслужават тези 3К за телевизор!?Разлика между тези и по-ниския клас модели си има и ако искаш качество определено си заслужава.Не е все едно TV от 1000, или 3000лв!

Иначе да - за до 5К може да се изкефиш максимално с допълнително аудио оборудване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим деа маму какво може да се пусне в БГ с качество :) За това качестео ше  дадеш ли 3 бона ? И тоя канал е с най добрия звук в България

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извиняваш, ма вече започна да пишеш колкото да не заспиш.Не дали ще дам, а съм дал доста пари за ТВ.Да- не са 3 бона, но какво да направя като изчаках и го взех на една голяма промоция - и то за 47 инча . Иначе при излизането на модела е бил 3600лв!

1.Разлика във високия клас има.А който не я вижда няма смисъл да пита-взема си най-евтиното и това е.

2.Като няма защо предлагаш ТВ за 3 бона?

Хайде да пишем малко реалистично, не само колкото да се намираме на работа.

Не искам да навлизам в безсмислени спорове.Няма какво повече да коментираме.Автора да си каже какви ги е насосал и ако има нещо да пита.

Нищо лично и лек ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя едно клипче от тубата за по- малкия диагонал на предложението  на скалата . Да се добие представа за тоя красавец Панасоника

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване