Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с google СЕРТИФИКАТ

Mitata_96

Препоръчан отговор

Здравейте: Имам проблем с влизането в google и facebook когато искам да вляза в тези два сайта ми изписва че има проблем със сертификата пробвах с всички възможни браузери но нестава сканирах компютъра за вируси (няма вируси) преинсталирах windows и пак същото смених харда и нестава и нестава. Моля помогнете!!!

мерси предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарайте актуален час и дата. Същото ми се е случвало преди време на стария компютър ,след спиране на тока. Просто батерията ,която поддържа тази информация беше заминала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарайте актуален час и дата. Същото ми се е случвало преди време на стария компютър ,след спиране на тока. Просто батерията ,която поддържа тази информация беше заминала.

а ако е заминала батерията ще стане ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато до компютъра има захранване ,няма да има проблем. Може при спиране на тока да се нурила информацията. Пробвайте да въведете актуален час и дата ,и вижте дали все още има проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато до компютъра има захранване ,няма да има проблем. Може при спиране на тока да се нурила информацията. Пробвайте да въведете актуален час и дата ,и вижте дали все още има проблем. 

като му дам настройка за автоматично сверяване ми показва грешен час. ръчно ли да го сверя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ,настройте си час дата ,часови зони ,всичко да е изрядно и надявам се няма да имате проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ,настройте си час дата ,часови зони ,всичко да е изрядно и надявам се няма да имате проблем. 

ок стана мерси много за помоща но сега ако батерията е заминала при изключване от захранването ще се разтрои така ли 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Може и да си е в ред. Тя е лесна за подмяна ,вие сам можете да си я подмените. Не е болка за умиране. Ето така изглежда въпросната батерия:
Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Може и да си е в ред. Тя е лесна за подмяна ,вие сам можете да си я подмените. Не е болка за умиране. Ето така изглежда въпросната батерия:

Публикувано изображение

да батерията си ми е наред изключих компа от захранването и като го включих всичко си помни  :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте: Имам проблем с влизането в google и facebook когато искам да вляза в тези два сайта ми изписва че има проблем със сертификата пробвах с всички възможни браузери но нестава сканирах компютъра за вируси (няма вируси) преинсталирах windows и пак същото смених харда и нестава и нестава. Моля помогнете!!!

мерси предварително :)

Другия път сменете и дънната платка :) можеше от някъде да намериш компютър и да попиташ преди тия манипулации .

Оправете си името на града в профила :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SEO-to
      Da Web - Изработка на сайтове Уеб Дизайн, изработка на Онлайн магазини, уеб визитки, рекламa, SEO
      Уеб дизайн и изработка, лого дизайн, графичен дизайн на флаери, визитки, плакати. Web design, web site building, logo design, graphic design of flyers and others. 
      https://сео.бг
      ТЕЛ.: 0897758715 / viber, telegram
      Имейл: изпозлвайте формата в сайта ми
      УЕБ ДИЗАЙН усуги, СЕО оптимизация, CMS инсталация, лого дизайн, друг графичен дизайн. 
      Уеб дизайн и изграждане - HTML, CSS,  контактна форма, лого, ANDROID приложение, начална SEO оптимиизация, инсталация, настройки и други екстри.
      Инсталация на CMS платформа (WORDPRESS, JOOMLA, Drupal и др.) - инсталиране, конфигуриране, инсталация и конфигурация на плъгини ( добавки ), онлайн магазини, теми и доработка на теми, цялостната изработка на темплейт се заплаща допълнително,  + ANDROID приложение, начална SEO оптимиизация и други екстри.
      SEO оптимизация: индексиране, карта на сайта, регистрация в търсачки, подбор на ключови думи, регистрация в над 400 директории, над 300 търсачки, изграждане на мрежа от линкове по няколко категории и ключови думи, настройки на сайта, инсталация на плъгини, сателитни сайтове със собствен домейн и дизайн ( безплатни ), блог, статии, реклама в гугъл, фейсбук, реклама в 50 наши уебсайта и в мрежа от приятелски сайтове.
      Поддръжка на уеб сайт - включва SEO оптимизация, публикуване на информация, редактиране, обновяване, поправки и оптимизиране на самият уеб сайт, добавяне на продукти за онлайн магазини и други услуги по договаряне. Отстраняване на проблеми по уеб сайта. 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Посетете сайта ни за безплатни обяви - пазара.бг - продавалник, олкс, оль, олх, олкс, пазар, пазара, базар, базара, битак, olx, bazar, alo, bg, prodavalnik, купува, продава, търси, предлага, имоти, електроника, автомобили, за дома, за офиса, мебели, софия, бургас, пловдив, варна, благоевград, стара загора, сливен, смолян, свищов, пазарджик, перник, хасково, димитровград, кърджали
      Както и фен сайта ни - продавалник.бг - продавалник, prodavalnik, prodavalnik.com, olx.bg, olx, олкс, олх, оль
    • от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
    • от CinderDrift
      Здравейте! Планирам да си ъпгрейдна конфигурацията от GTX 1050-ti към RTX 3070, но ми излезе следният въпрос - дали не трябва да си сменя захранването?
      Настоящата ми конфигурация е:
      Asrock A320M Pro 4/AM4
      AMD Ryzen 5 2600 3.4ghz 6core
      8GB DDR4 2666 Team Elite+
      1TB SATA 6G/3Y/ST1000DM010
      240GB SSD Kingston
      Asus STRIX-1050-TI-0-O4G-GAMIN
      PSU CM Elite V3 600w

Проверих и според резултатите на сайта, който използвах (https://www.newegg.com/tools/power-supply-calculator/), би следвало 471 вата да са достатъчни ако променя единствено и само GPU-то. Тук обаче ми изскочи следното притеснение - след малко ровене из интернет излиза, че захранването ми има доста лоша слава (май други, по-стари PSU-та от същата серия се считат за опасни?) и се чудя дали не е рисковано по някакъв начин да ъпгрейдвам с такова захранване и дали да не обмисля да си взема ново. Можете ли да дадете мнения по въпроса? Благодаря предварително.
      Считам за нужно да отбележа, че нямам много опит с работата с компютърна техника и предварително се извинявам за потенциалните неточности и недоразбирания, допуснати тук.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване