Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с google СЕРТИФИКАТ

Mitata_96

Препоръчан отговор

Здравейте: Имам проблем с влизането в google и facebook когато искам да вляза в тези два сайта ми изписва че има проблем със сертификата пробвах с всички възможни браузери но нестава сканирах компютъра за вируси (няма вируси) преинсталирах windows и пак същото смених харда и нестава и нестава. Моля помогнете!!!

мерси предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарайте актуален час и дата. Същото ми се е случвало преди време на стария компютър ,след спиране на тока. Просто батерията ,която поддържа тази информация беше заминала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарайте актуален час и дата. Същото ми се е случвало преди време на стария компютър ,след спиране на тока. Просто батерията ,която поддържа тази информация беше заминала.

а ако е заминала батерията ще стане ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато до компютъра има захранване ,няма да има проблем. Може при спиране на тока да се нурила информацията. Пробвайте да въведете актуален час и дата ,и вижте дали все още има проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато до компютъра има захранване ,няма да има проблем. Може при спиране на тока да се нурила информацията. Пробвайте да въведете актуален час и дата ,и вижте дали все още има проблем. 

като му дам настройка за автоматично сверяване ми показва грешен час. ръчно ли да го сверя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ,настройте си час дата ,часови зони ,всичко да е изрядно и надявам се няма да имате проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ,настройте си час дата ,часови зони ,всичко да е изрядно и надявам се няма да имате проблем. 

ок стана мерси много за помоща но сега ако батерията е заминала при изключване от захранването ще се разтрои така ли 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Може и да си е в ред. Тя е лесна за подмяна ,вие сам можете да си я подмените. Не е болка за умиране. Ето така изглежда въпросната батерия:
Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Може и да си е в ред. Тя е лесна за подмяна ,вие сам можете да си я подмените. Не е болка за умиране. Ето така изглежда въпросната батерия:

Публикувано изображение

да батерията си ми е наред изключих компа от захранването и като го включих всичко си помни  :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте: Имам проблем с влизането в google и facebook когато искам да вляза в тези два сайта ми изписва че има проблем със сертификата пробвах с всички възможни браузери но нестава сканирах компютъра за вируси (няма вируси) преинсталирах windows и пак същото смених харда и нестава и нестава. Моля помогнете!!!

мерси предварително :)

Другия път сменете и дънната платка :) можеше от някъде да намериш компютър и да попиташ преди тия манипулации .

Оправете си името на града в профила :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...