Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.Дъното в момента ми е asrock h61m,не разбирам много от видео карти и искам да си сложа нова видео карта.Предимно ще я използвам за игра на league of legends.Взех си нов монитор наскоро и оттогава fps-то ми падна доста.Интересува ме видео карта която да е съвместима с дъното.Бюджета ми е между 100 и 150 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка видео карта ще е съвместима с дъното. Дайте малко повече информация относно компютърната ви система - какъв е процесора и количество рам. Захранването също е хубаво да се знае. Ако нямате идея какво е, отваряте кутията и снимате лепенката на захранването, след което качвате снимката на лепенката тук във форума. 

Добра идея е и да кажете какъв ви е бюджета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      .....кръстих си го Агре

Различен е от другите, горд, нападателен.

Вода не пие, не се мокри.

С дълъг врат изпънат ,наблюдава,

на друг перо отскубна ,не се дава!

Продължава да стърчи, като на боен пост,

не търпи чужд гост

и с гордо вдигната глава,

водата негова била!

Оглежда се, напада,

май бой му се полага!

Прогони другите които иска,

остави две три негови не бели-иска!

Красавец бял, нахален, агресивен,

от другите различен, не пасивен!

видео стихове по наблюдение автор А.Х.Т. sekirata cekupama

По аналог такъв човек ми покажете-нахален,

самозван и грубиян. Досещате се за кой мисля, знам.

AГРЕСИВНИЯТ ГЛАРУС  30 юни  2021 Плевен  фонтаните 

sekirata Агресивният гларус
    • от Мустафа
      Здравейте приятели! Имам следния проблем и то голям проблем за мене и ще се радвам някой да ми помогне.
      Аз съм видео оператор и снимам сватби миналата година имах доста материал прехвърлен на един външен хард диск ( с 7 сватби вътре) и тока спря, след което дойде и така диска получи токов удар и спря да работи. Питал съм къде ли не и решение няма изпратих го в София при един "майстор" и вече 17 месеца никакъв разултат няма звъня му не ми вдига "майстора" от 17 месеца все ме отлага и така стигнахме до увода да ми го върне обратно. До тук ок, но през това време много хора ми звънят и питат какво става с видеата им немога да им обясня, че "майстора" не е никакъв майстор. Та искам да питам някой дали би могъл да го оправи проблема ще се радвам много и ще платя доволно само да ми изкарат информацията поже и на друг диск или флашка ако ще и на плоча само да се сдобия с инфото. Аз съм от шуменския край оставям си телефонния номер ако някой има идея как се подхожда в случая да ми звънне 089 615 06 04 благодаря ви предварително
    • от deandimov
      Здравейте.На компютъра си имам инсталирани 2 плочки по 4 gb ddr3 1333Mhz рам памет.След няколко дена ще ми дойде още една плочка от 4 gb ddr3 1333Mhz.Въпроса ми е ще работи ли коректно компютъра с 12 gb ram памет или трябва да взимам още една 4 gb ddr3 плочка и да стане с 16 gb рам общо.Ще се използва за Фотошоп и Лайтрум за не много тежки проекти и обработки.Защото доколкото четох в други форуми, няма да работи окей с 12 gb компа, както и фотошопа, защото не всичката рам е в двуканален режим.И още нещо, има ли опасност дъното да не разпознае новата рам и да се налага да ъпдейтвам биоса.Компютъра е Dell Optiplex 990,Процесор i5 2500 3.3Ghz, видео карта GT610 1gb,8gb ram ddr3, 120 gb ssd диск.   Цитирай       Меню за навигация Процесори, памети, охлаждания, захранвания, оувърклок Най-горе   « Prime95 и LinX - минимум за стабилна работа и методи за тестване? Форум Хардуер Процесори, памети, охлаждания, захранвания, оувърклок Въпрос относно рам памет за настолен компютър Правила за публикуване
      Вие не можете да създадете нова тема Вие не можете да пускате отговор Вие не можете да слагате прикачени файлове Вие не можете да редактирате вашите съобщения   BB кодовете са разрешени Емотиконите са разрешени IMG кодовете са разрешени VIDEO кодовете са разрешени HTML кодовете са забранени Правила на Форума
      Реклама   HardwareBG във Facebook   Най-новите теми Въпрос относно рам памет за...
      Публикувано от deandimov (0 отговора)
      14.05.21 г., 18:43 in Процесори, памети, охлаждания, захранвания, оувърклок  
    • от Анита Христова Трифонова
      Цанов - професия Строга господарка видео
    • от [email protected]
      Здравейте,
      Имам нова USB Flash памет. Няма и месец от както е закупена. На нея са направени не повече от 10 презаписа. Устройството е USB 3, 64GB.
      Днес я включвам да добавя няколко файла. Реших да ги позиционирам в нова папка и натиснах да ми я създаде, но ефект никакъв.
      Опитах пак и машината, в която я включих зацикли. Спрях експлорера като процес, но след стартирането му също така не можех да създам папка.
      Рестартирах системата, която е Win 7 x64. Заредих USB Flash паметта и в нея имаше 2 създадени папки и информацията, която вече си беше там преди опитите ми.
      Сега на нея не може да се пише, трие и т.н. Стана като устройство само за четене.
      Някой има ли идея какъв е проблема и как да го отстраня?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване