Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Компютърът ми върнат от преинсталация на windows 7 има проблем със звука.Има инсталирани драйвъри и всичко е свързано както трябва, но звук няма ?

post-352719-0-40607100-1409845423_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предполагам е настолна машина. Сигурен ли си че тонколонките или слушалките ти работят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да настолна е. Колонките работят, изпробвах ги с телефона. Започвам да се съмнявам да не е от аудио жака, защото опитах много от нещата описани в интернет, без успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката показва, че нямаш драйвъри. Това Хай Дефинишън нищо не означава... Прегледай и за други като видеото, чипсета и т.н. Вероятно не са качени..

Редактирано от pataran (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не са ти инсталирани нещата както трябва носи компютъра там където са ти го правили да си оправят кашата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата че не ми се занимава да ходя пак по сервизи, а и на компютъра всичко друго си му е наред.Единственият проблем е звука. Инсталирах Realtek но програмата не ми излиза никъде освен в контролния панел?

post-352719-0-39644200-1409848134_thumb.

post-352719-0-16945300-1409848145_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей , като отвориш контролният панел кликни на звука и audio mensger - после има да пробваш колоните една по една 

при мен беше така , но проблема си остана само с Хрома .. там звук не можах да подкарам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш само Майкрософстките драйвъри, т.е. никакви. В Евереста има меню "Устройства" и там може да видиш кой е хардеурния номер на всяка устройство. Друг вариант е да потърсиш в сайта на производителя на дъното някакви драйвъри. Ако няма за 7, то вероятно тези за Виста може и да свършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си Driver Genius Professional - програмата е платена и няма да ти инсталира драйвъра, но поне ще ти покаже кой точно ти трябва. После от сайта на производителя можеш да си го изтеглиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази картинка показва, че посочените драйвъри трябва да се обновят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой има възможност да хвърли едно око през TeamViewer ще съм му много благодарен, Skype ми е:greenbull_

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава ли че трябва да тегля нови ?

Добре - от картинката

Realtek ATI HDMI audio driver - http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsCheck.aspx?langid=1&pfid=24&level=4&conn=3&downtypeid=3

VIA High Definition Audio Driver - http://www.via.com.tw/en/support/drivers.jsp

Realtek RTL81xx Ethernet Controller Driver - http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=13&PFid=5&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false

За драйвъри на AMD си изтегли AMD Driver Autodetect - http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

На всяка страница трябва да си избереш твоите компоненти и ще ти покаже кой драйвър да си изтеглиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсиш дъното в сайта на производителя и почваш да теглиш драйверите за твоята ОС.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни се занимавах с един компютър с подобен проблем... (Никакъв звук при инсталирани драйвери, а показва, че има звук....)
Явно са ти инсталирали 64 битовата версия. Слагай 32 битовата и го пусни да изтегли всички updates през Windows Update.
При мен така се оправи. Дано да си решиш проблема. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютърът ми върнат от преинсталация на windows 7 има проблем със звука.Има инсталирани драйвъри и всичко е свързано както трябва, но звук няма ?

нямаш драйвер за звуковата карта... или си включваш слушалките отзад или инстарираш драйвера и слагаш отметка на disable front panel jack detection

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, проблемът е решен.Инсталирах VIA high definition audio driver ver:v7500F_HDMI и смених отметката в PlayBack Devices от Headphone на Speaker.

post-352719-0-62020700-1409987339_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от дръндю
      ако в някоя тема, се породи, спор, идея, предложение и т.н
      преместете тук, а не завземайте чуждите теми
      създадени теми от вас, които нямат отговор или сте се отказали, моля да ги изтривате, за да не заемат мястото на топ темите на нуждаещите се от помощ
      моля @DarkEdge, да формулира темата, така, че да бъде разбрана от потребителите на форума
      @Mlechko, в оная тема "Ръпчо" отбеляза, че програмата не работи, заради драйвър

• от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.