Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!
Предварително се извинявам, ако темата не е на правилното място. Просто искам да помоля всеки който иска да бъде водещ на онлайн радио да се свърже с мен!
Специални изисквания няма, просто най-важните:
1 - Добра интернет връзка;
2 - Да е сериозен;
3 - Да има микрофон :D.
Това е! За повече информация - скайп: razkkaraise или на ЛС тук!
Благодаря предварително на всички отзовали се! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо заплащане или ще просто само ще им върви стажа на бъдещите радиоводещи ?

Един ден ако тръгнат нещата и някой покаже талант ще има утешителни награди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо заплащане или ще просто само ще им върви стажа на бъдещите радиоводещи ?

Един ден ако тръгнат нещата и някой покаже талант ще има утешителни награди.

Здравей! Не, няма да има заплащане, това е само за забавление!

Апък ако всичко тръгне като по вода, ще има награди за екипа. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е жалко, нема кинти и тука

успех с доброволците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е жалко, нема кинти и тука

успех с доброволците

Не всичко е пари. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не всичко е пари. :)

не е, не е

ама трябва и да се яде

:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравей! Не, няма да има заплащане, това е само за забавление!

Апък ако всичко тръгне като по вода, ще има награди за екипа. :)

А наградите за екипа какви ще са?  "Усмивка пред микрофона"

Много несериозно! Забелязва се даже и от никът Ви на Skype - ""razkkaraise""

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие май само търсите някой с който да се заяждате.

Никой не се заяжда. Имаш конкретни запитвания. Отговори им и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какво вашето радио  ще е по различно от  другите 10 000 интернет  радиа ? Хвани си  съучениците да водят. Хем ще се  изживяват като   водещи хем ще сваляте съучерничките от даскалото като им пускате поздравчета. Модата на онлайн радиата мина преди 5-6 години  когато се събираха по 700 слушателя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...
на 6.10.2014 г. в 2:24, AlkatrazBG написа:

С какво вашето радио  ще е по различно от  другите 10 000 интернет  радиа ? Хвани си  съучениците да водят. Хем ще се  изживяват като   водещи хем ще сваляте съучерничките от даскалото като им пускате поздравчета. Модата на онлайн радиата мина преди 5-6 години  когато се събираха по 700 слушателя.

Научи се да пишеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      За пореден път мутрата показа, че вече повече от 10 години ни управлява един психично болен човек. Нямало да живее в параноя, но иначе президента го следял с дрон!!!!!!! Чудя се такива хора защо не използуват личното си оръжие да ни освободят от присъствието си?

Най-голяма вреда на българите са нанесли ДПС под ръководството на порциите и това продължава. Трябва да бъде отстранена от политическия и икономически живот на страната ни незабавно.
      ТИХИ, ПОДМОЛНИ!!!!
    • от tatimebie
      Здравейте машини
      Бих искал да ми кажете колко би струвала тази конфигурация мисля че ми е време да си продам машината  благодаря ви.
      Процесор AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core 3.6GHz AM4
      Дънна платка ASRock B450 Steel Legend
      RAM Памет Team Group Delta RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz
      Видео Карта GIGABYTE AORUS Radeon RX 570 4GB GDDR5 256bit
      Водно Охлаждане COUGAR AQUA 240mm
      Захранване FSP RAIDER S 550W 80+Silver
      Кейс Deepcool Matrexx 55 + вентилатори RGB 3-от пред 1- от зад
      M.2 2280 SSD GIGABYTE 256GB
      HDD Samsung 2.5 870 EVO 250GB
    • от KukuRuku05
      Здравейте, 
      Търся някоя програма или онлайн tool, който става за изработката на визуален sitemap. До скоро ползвах https://www.gloomaps.com/ ама един колега (де нарочно, де не) ми изтри целия труд. Самата програмка иначе е много лесна за ползване и е безплатна. Кофтито при нея  обаче е, че нямаш опции за заключване на сайтмапа - всеки, който има достъп до нея може да я редактира. Та ще се радвам някой, ако даде някакво добре предложение :)))
    • от ivo23
      Имам проблем при връзката на компютърът с ресийвъра. Свтрзани са чрез HDMI, но след около 2-3 часа работа рейсъвара изключва. Сменях кабели, портове, същата работа. Реших да включа лаптоп и в продължение на 12 часа, докато бее включен, проблем нямаше. Излезе предположение, че контактът няма заземяване и го смених с такъв със заземяване (сградната инсталация има заземяване, но самият контакт беше без и го смених и свързах към жълто-зеленият кабел). Проблемът остана. Като добавка мога да кажа, че и компютърът, и ресийвъра, и приставката на телевизията, и адаптора на рутера са вързани към един разклонител, който си е най-обикновен. Електротехник ме посъветва да включа компютърът и ресийвъра в различни контакти, в различни токови кръгове, защото се получават хармонични трптения които задействат защитата на ресийвъра. Това хубаво, но идва доста неудобно с кабели през цялата стая. Така или иначе в момента съм в процес на тестване на тази система и за сега след около 5 часа ресийвъра не е изключвал. Ако се окаже наистина това проблемът, бих ли могъл да ги вържа отново в един разклонител, но със защита и каква защита трябва да има?
    • от izvladov
      Здравейте,
      Имам един настолен компютър с малко странен проблем.
      Параметрите са му:
      Intel Core i5-4570
      RAM 4 GB
      500 GB HDD
      Както компютърът работи и изведнъж екрана се счупва и се появяват цветни пиксели, след което трябва да се направи рестартиране.
      Ще прикача видео, в което се вижда как изглежда. (самите пиксели примигват)
      Няма конкретен начин да възпроизведа проблемът. Просто докато работя на компютърът и изведнъж се получава проблема.
      Пробвах следното:
      - Пробвах да сменя процесора, тъй като използвам видео от него и мислех, че е там проблема, но проблема се появи с чисто нов процесор също.
      - Пробвах да сменя хард диска. Пробвал съм с три хард диска и с трите има същия проблем
      - Тествал съм РАМ паметта, чрез BIOS-a на компютъра и не откри никакви грешки.
      Това което съм забелязал, е че хард диска почти винаги е на 100% натоварване в Task manager-a.
      Въпреки, че не е SSD ми изглежда необичайно, случва се дори когато не правя нищо на компютъра.
      Моите предположения са следните:
      - Възможно е захранването да е проблемно.
      - Възможно е някой кабел, който се свързва с хард диска да е проблемен.
      - Възможно е проблема да е по дънната платка.
      - Проблемът не е в монитора, понеже съм го използвал с друг компютър и няма проблем.
      - Проблемът не е в захранващият кабел на монитора или компютъра, пробвал съм ги сменя.
      Разчитам на някакво мнение.
      Надявам се някой от Вас да се е сблъсквал с такъв проблем и да знае как да го реша или поне да каже как мога да разбера къде е проблема.
      Ако проблема е в дънната платка, ще трябва да продам всичко на части, понеже сокета на дънната платка е 1150 и рядко се намират евтини дънни платки.
      Благодаря предварително!
      PC problem.avi
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване