Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,тъй като съм решил да сменям стария кошник който имам,със нов,бих искал да ми препоръчате телевизор да е достатъчно голям по инчове за стая 4х4 двоумя се между 32 и 40 инча

единственото ми условие за телевизора е да има 3д [както и конвентиране от 2д към 3д](по възможност да е с подарък 3д очила) и да има HDMI вход към него,за други екстри честно казано ако има - има,като не - здраве да е бюджет до около 800лв,телевизора мисля да го закупвам декември месец,но бих желал да събера информация още от сега,за да си набележа съотвено модела за закупване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвет:

1.По това описание на стаята си за повече от тези 40 инча!

2.Чети информация и сондирай мнения, ходи и гледай на място модели.

3.И не на последно място-събирай най вече парички, че с тази сума не можеш да вземеш нищо свястно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами телевизора няма да бъде на стена а на шкаф,ще се гледа от разтояние около 1,5 2метра в легнало положение ( взимам го за да си гледам най вече 3д филми и анимета от компа,и заради това се двоумях между 32 и 40 инча )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами телевизора няма да бъде на стена а на шкаф,ще се гледа от разтояние около 1,5 2метра в легнало положение ( взимам го за да си гледам най вече 3д филми и анимета от компа,и заради това се двоумях между 32 и 40 инча )

Ами така трябваше да почнеш! В такъв случай 40-42 инча (не по-малко, особено като държиш на 3D-то)  може да се каже, че  ще те устрои! 

Въпреки всичко сумата е крайно недостатъчна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте, за да не създавам нова тема, ще използвам тази.

Искам да дадете мнение за LED телевизор Sharp LC-39LE350V BK

Доколкото разбирам, този модел го няма в по-известните вериги магазини.

Другото което ми прави впечатление е цената, струва ми се доста намалена (ако разбира се оригиналната наистина е била 959лв).

Има ли сред вас някой, който е имал досег до този телевизор и какви са му впечатленията.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

тъй като бюджета излезе че ще стигне до 1200лв,какво ви е мнението за тоя тв https://zora.bg/samsung/ue40h6400/24907 (мисля да ги взимам декември,и нема да е от зора сигурно,но съм се спрял на тоя модел)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тъй като бюджета излезе че ще стигне до 1200лв,какво ви е мнението за тоя тв https://zora.bg/samsung/ue40h6400/24907 (мисля да ги взимам декември,и нема да е от зора сигурно,но съм се спрял на тоя модел)

Не лош модел за парите си, но за 1200 лв ти предлагам да разгледаш и следните модели:

1.LG 42LB731V 3D LED

2.SONY KDL-42W829 3D LED

3.За едни 50 лв отгоре- PANASONIC TX-42AS750 3D LED

Подредбата е произволна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишете, когато имате парите и ще можете да купувате - до тогава и цени и промоции най-вероятно ще са съвсем други!

Иначе за 1250лв. бих се спрял на PANASONIC TX-47AS650E 3D LED

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тъй като съм решил да сменям стария кошник който имам,със нов,бих искал да ми препоръчате телевизор да е достатъчно голям по инчове за стая 4х4 двоумя се между 32 и 40 инча

единственото ми условие за телевизора е да има 3д [както и конвентиране от 2д към 3д](по възможност да е с подарък 3д очила) и да има HDMI вход към него,за други екстри честно казано ако има - има,като не - здраве да е бюджет до около 800лв,телевизора мисля да го закупвам декември месец,но бих желал да събера информация още от сега,за да си набележа съотвено модела за закупване

Здравей !  Аз бих ти препоръчал да разгледаш и прочетеш внимателно какво пише тук :  http://forum.setcombg.com/   и след това да си избираш тв. / Това разбира се е мое мнение./  Аз имам тв. Шарп / 42 инча/....  на 7,8 г.  и досега не е мръднал и дава хубава картина. Ама има и други хубави телевизори.  Аз гледам и сравнявам с тв. на моите  приятели. Е моя дава по-хубава картина. Е вярно е,че аз го гледам с по-хубав ресивър/ и гледам 500 hd програми/..... ама това е друг въпрос......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е е какво пише в сетком ? че шарп е много хубав телевизор 011.gif

Aре ти пък как отхвърли Sharp!? Moже пък да има Sharp Elite Pro-X5FD LED-eдин от най-добрите LED телевизори произвеждани някога-дори се коментира, че бил по-добър от легендарния Pioneer Elite Kuro от 2008г.

Това беше в рамките на шегата разбира се (силно се съмнявам да има този модел), но го обърнахте малко и на майтап тук, та не се сдържах!

пп.Па който вярва безрезервно на мненията в Setcom да си чете там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали с тая сума която е определил автора , ще му е трудно да вземе върхов модел на шарп :)  А и да ме извините , но и по тошово време не бях фен на шарп , камо ли сегашната продукция на анадола , брандирана ката шарп :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Бат ти Тошово време ясно.То имаше и една приказка...,,Да имам Sharp в хола и Mercedes в гаража,,

За сумата, че е недостатъчна за по-върхови модели също. Просто не се съгласявам с това, че отхвърляш като цялo марката Sharp :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Здравейте,тъкмо гледах една реклама по технополис,и искам да попитам тоя http://www.technopolis.bg/b2c/details/15398/P11090104/Televizor-PHILIPS-42PFH6109-3D-LEDзаслужава ли си парите ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тъкмо гледах една реклама по технополис,и искам да попитам тоя http://www.technopolis.bg/b2c/details/15398/P11090104/Televizor-PHILIPS-42PFH6109-3D-LEDзаслужава ли си парите ?

Трудно е да се каже коя стока си заслужава парите - тоя 6109 не е лош като за 850 лв или поне не е по-лош от подобните му в ценовия клас, но как мога да знам какви са ти очакванията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е да се каже коя стока си заслужава парите - тоя 6109 не е лош като за 850 лв или поне не е по-лош от подобните му в ценовия клас, но как мога да знам какви са ти очакванията.

Нямам кой знае какви претенции,главно ще го използвам да гледам 3д филми и анимета от компа към него или Hd такива без 3д,игри надали ще играя през него,може би цс 1,6 или нещо от сорта,не ме интересуват особенно много да му инсталирам разни ми ти там приложения и глупости,мисълта ми беше дали има хубава картина и прочие,че да не бия на празно толкова кмти като ида  технополис да го взема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/products/09135988/toshiba-40l5435едно бюджетно решение доста добро за парите и може да добавиш и хубаво аудио. пс с активни очила е . не взимай по голям от 42 инча защото картината става гадна .Има дори и 4к за към 1300-400 лв. но пък за тях няма садържание и като цяло не си заслужаа. Аз съм с toshiba в моята стая  и съм доволен с 3д е но без конвентиранеот 2д към д3 понеже е от пъвите модели но пък 3д то е доволно. Lg и Sharp също за добри алтернативи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кой знае какви претенции,главно ще го използвам да гледам 3д филми и анимета от компа към него или Hd такива без 3д,игри надали ще играя през него,може би цс 1,6 или нещо от сорта,не ме интересуват особенно много да му инсталирам разни ми ти там приложения и глупости,мисълта ми беше дали има хубава картина и прочие,че да не бия на празно толкова кмти като ида  технополис да го взема

Предлагам Ви да погледнете този модел на Panasonic 

За разлика от Philips-a е със реален 100 херцов панел и картината е по-добра.За това можете да се убедите и на място!Вярно 2 инча е по-малък от Philips-a , но определено е по-заслужаващия модел.До тази сума (по подразбиране 850 лв) е най-добрия вариант според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Ви да погледнете този модел на Panasonic 

За разлика от Philips-a е със реален 100 херцов панел и картината е по-добра.За това можете да се убедите и на място!Вярно 2 инча е по-малък от Philips-a , но определено е по-заслужаващия модел.До тази сума (по подразбиране 850 лв) е най-добрия вариант според мен.

2 инча не са болка за умиране,но до колкото виждам в обявата няма 3д очила към него,а това си е проблем за мен :D, а какво мислиш за тошибата предложена по горе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 инча не са болка за умиране,но до колкото виждам в обявата няма 3д очила към него,а това си е проблем за мен :D, а какво мислиш за тошибата предложена по горе

Тоshiba-та е меко казано посредствен модел и щом търсиш качество на картината ( а и това си е най-важно за един телевизор) Panasonic-е твоя модел!

Огледай и тествай добре моделите като отидеш на място и се надявам сам да отриеш разликата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване