Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Компютърна конфигурация за 700-900 лева.

Препоръчан отговор

Така, ако може да ми сглобите компютърна конфигурация за 700-900 лева.
Компютърът ще се използва за гейминг, предимно ще се играят игри като World of Warcraft, League of Legends, Need for speed, Counter-strike, FIFA 12+,Pro Evolution Soccer 13-14, Dekaron, Smite, Talisman online, Minecraft на сравнително добро качество (Medium,High и Very High biggrin.gif) със стабилно FPS от порядъка на 40-60. Трябва ми и МОНИТОР. В момента имам компютър (слабичък е) и не знам какво може да се вземе от него. Искам да попитам и какво означава 2UP TO 3.1Ghz. Благодаря предварително и се извинявам за допуснатите грешки, но все още се уча biggrin.gif

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Proceossor 5200+ 2,71 Ghz
Nvidia GeForce 7025/nForce 630a / 512 DDR1
2 GB RAM, използваеми 1,79 GB
Мониторьт ми е скапан някакьв Kangguan viewTech Center още от старите телевизори белите biggrin.gif.
Кутията е на 5-6 години някаква ASUS, но по-точно не знам и не знам как да проверя, мишката и клавиатурата са ми някакви по 10-20 лева.
Free Space 300 GB имам и някакво DVD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи снимки на кутията,да я видим,ама както е отворена.

Като гледам,имаш и не малък хард-диск.Може би ще може и той да се запази,освен кутията.

Сложиш ли монитор сега,забрави за хубави части,особено в геймърският сектор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако е само за игрите,които си изброил ще може да се вземе athlon 750k hd 7770/hd7850(втора ръка),4 рам 1tb hdd абе всичко,ако не използваш твоите части 700 лева ще ти стигнат,но ако искаш нещо по-мощно ще трябва да ползваш кутията и харда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А монитор ? :D Не ми се остава с тая тухла, дето като играта е над 1300+ резолюция, монитора се гаси и изписва нещо на  друг език Entrada de signo del limite или нещо подобно :D

Искам да 

уточня, че искам по вьзможност частите да са от nikem или sky bg защото сам няма да мога да сглобя компютьра и затова при порьчката ще помоля там да ми го сглобят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/51109p1r52259p1r46473p1r43848p1r45553p1r1006249p1r50034p1r51245p1rf.html така мисля, че е по-добре, обаче стига 1000 лева, а това никак не ми харесва, няма ли начин да смькнем малко цената поне до 900-920?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъното и процесора са несъвместими,погледни ми поста по-горе. Ако искаш I3 ще трябва да орежем от видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нико,тази конфигурация с i5 4440 и coolermaster n400 и монитора колко пари ще излезе? (На телефона съм и не мога да проверя)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъното и процесора са несъвместими,погледни ми поста по-горе. Ако искаш I3 ще трябва да орежем от видео.

Направо си е наложително. Тоя Пентиум може и да става за нещо, ама след клок с добро дъно. А вслучая нито едното, нито другото. Орежи я тая карта, човека няма да играе Crysis 3 и му сложи един i3. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/46473p1r1006249p1r50034p1r51110p1r1002735p1r51435p1r2050p1rf.html

Ще ги играеш тези игри на някакви настройки с около 30 фпс,но тази конфигурация ти позволява бъдещ ъпгрейд от 4 гигабайта рам и видео карта от типа на gtx 760/r9 270/x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/46473p1r1006249p1r50034p1r51110p1r1002735p1r51435p1r2050p1rf.html

Ще ги играеш тези игри на някакви настройки с около 30 фпс,но тази конфигурация ти позволява бъдещ ъпгрейд от 4 гигабайта рам и видео карта от типа на gtx 760/r9 270/x

Не виждам монитор, а пьк и ще копувам за сега лаптоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това,което ти дадох си има монитор при това много хубав ;) 21.5 инчов на AOC с поддръжка на full hd и има ips панел,в момента ползвам монитор AOC от 2008-ма година и той поддържа до 1920х1280 и съм мнооого доволен от него 22 инча е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване