Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Неработещи клавиши на клавиатура

Wrath

Препоръчан отговор

Здравейте  ! От няколко дена насам някои от клавишите на клавиатурата ми спират да работят когато им хрумне. Клавиатурата си е съвсем нова и я пробвах на друг компютър и няма такъв проблем.. Мисля че проблема е от компютъра и не знам как да го оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка и модел на клавиатурата. При всяко приложение ли се случва това? Има ли инсталирани допълнителни драйвери?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, първо това ми хрумна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не знам аз имам абсолютно същата клавиутура и ми прави проблеми на лаптоп с батеря под 20%

П.П. Възползваи се от гаранцята щом още е нова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятни причини:

1. Проблем с драйверите на чипсета. За всеки случай ги обнови да най-новите.

2. Проблем с някой от кондензаторите или елементите на дъното, които отговарят за USB контролера. При смяна на напрежението клавиатурата блокира. Предполагам, че в сервиз ще се провери най-добре.

3. Проблемна клавиатура ( вече е тествано на друга машина).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятни причини:

1. Проблем с драйверите на чипсета. За всеки случай ги обнови да най-новите.

2. Проблем с някой от кондензаторите или елементите на дъното, които отговарят за USB контролера. При смяна на напрежението клавиатурата блокира. Предполагам, че в сервиз ще се провери най-добре.

3. Проблемна клавиатура ( вече е тествано на друга машина).

По т. 3 питащия не каза ли, че на друга машина няма проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По т. 3 питащия не каза ли, че на друга машина няма проблем ?

Да, и аз съм написал, че вече е тествано на друга машина. Просто говоря в общия случаи какви може да са причините и вариантите, но ако смятате, че с нещо бъркам постващия мога да го коригирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване