Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Издирвам конкретно издание на Франсоа дьо Ларошфуко

Препоръчан отговор

Здравейте,

баща ми иска да му намеря "Максими и размисли" на Франсоа дьо Ларошфуко. Намерих му, поръчах му книгата от store.bg - ЛИНК. Ама се оказа, че е ново, съкратено, издание.

Той искал бил конкретно издание, което е (по негови думи) посветено на 300 годишнината, или от раждането, или от смъртта му. Трябвало да бъде с твърди корици, формат А4 и вероятно е издадено от БАН. Поне така ми обяснява...

Търсих в Продавалник (OLX вече), търсих до не знам вече коя страница на Google, замаях се.

Вероятно (абе сигурно си е), че изданието е отдавна продадено и не се печати вече, ама някой може ли да помогне? Не знам какво иска стареца от мен, магия ли, какво ли, ама...

Благодаря предварително,

поздрави и лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би за това издание иде реч, нашите я имат, луксозно издание е наистина

Антикварно само трябва да я търсиш

265640.jpg

ps Точно А4 формат е тази, с твърди корици, ама не е от БАН пък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би за това издание иде реч, нашите я имат, луксозно издание е наистина

Антикварно само трябва да я търсиш

Най-вероятно е това...

Ама си скъсах нервите да го търся...

Ако не успея по никакъв начин, дали може да го ксерокопирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е това...

Ама си скъсах нервите да го търся...

Ако не успея по никакъв начин, дали може да го ксерокопирам?

покажи му го на снимката, но мисля че за това говори

ще питам нашите тя си е тяхна, не моя, дано да я пазят тая антика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще питам нашите тя си е тяхна, не моя, дано да я пазят тая антика

Дано я пазят и дано се съгласят, че това ми се вижда реално решение на проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано я пазят и дано се съгласят, че това ми се вижда реално решение на проблема.

Дано, че бая книги подариха, аз какво можах си отмъкнах при мене ама баш тая не съм докопала - много тежи

:P

Баща ти би се зарадвал на книгата, така че междувременно я търси, вече имаш снимката й, наистина си заслужава, помня я много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашите не я намират за съжаление.

Виж тук я има

http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=142648&title=Максими%20и%20размисли

Олеееееее, мерси много!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашите не я намират за съжаление.

Виж тук я има

http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=142648&title=Максими%20и%20размисли

Поръчана вече :)

Да се надяваме, че ще останем доволни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчана вече :)

Да се надяваме, че ще останем доволни :)

дано е същото издание, за което говорихме,  ако не - връщаш

аз по картинката търсех - такава същата са сложили, би трябвало да са коректни тия книжари и да не лъжат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дано е същото издание, за което говорихме,  ако не - връщаш

аз по картинката търсех - такава същата са сложили, би трябвало да са коректни тия книжари и да не лъжат

Дано :) Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване