Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся екип за моят форум

Препоръчан отговор

Здравейте,

ето моят форум:

http://mg-5a.hol.es/

Търся опитен екип за моятфорум който да ми помага в управелинието, да помага на други потребители и други!

Успех! :)  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна вампирска визия. Не бих се и опитал да стоя там повече от минута, само и само  да си запазя зрението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

ето моят форум:

http://mg-5a.hol.es/

Търся опитен екип за моятфорум който да ми помага в управелинието, да помага на други потребители и други!

Успех! :)  :) 

Търсиш екип за форум, с основна тема 5 "а" клас в някаква математическа гимназия?

Аз лично съм имал опит като модератор в няколко форума и мога да си върша добре работата, но какво получавам аз в крайна сметка?

Ако може на лично да ми изпратиш някаква информация...предлагаш работа, значи би трябвало и възнаграждение да има .. :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш екип за форум, с основна тема 5 "а" клас в някаква математическа гимназия?

Аз лично съм имал опит като модератор в няколко форума и мога да си върша добре работата, но какво получавам аз в крайна сметка?

Ако може на лично да ми изпратиш някаква информация...предлагаш работа, значи би трябвало и възнаграждение да има .. :D :D

Изпратих ти ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих ти ЛС.

Както и ти отговорих в съобщението, пак ще кажа, че напълно безсмислена тема в форума и напълно безсимслен форум от теб.

Направи си съучениците модератори и това е..за какво са ми пълни права за този форум, това с какво ще ми възнагради влизането, следенето за нередности, помагането.. :D Аз за какво ще помагам всъщност как да си решавате домашните ли...

Извинявай за хумора, но наистина стегни се ..направете си една фейсбука група край на проблемите Ви... :D

Едва ли ще има човек тук ,който да приеме предложението ти, но нека те да си решат де .. аз лично не виждам никакъв смисъл в това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е голяма посещаемоста в твоят форум, че като за начало да не можеш да се справяш и сам?

Подкарай това си намерение, разработи го поне малко а след това и екип ще си  набереш!

И знай - Всичко е пари приятелю! Всичко е пари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ,че този форум (kaldata имам предвид защото може и да не ме разбереш) да не е фейсбук ,че от тук да си набираш екипа?

Форума най-много 10 уникални да има регистриран си само ти и някакви други които са ти приятели и може някой съученик....

За какво са ти модератори?

А и форума ти е само на една тема "какви са учебниците на 5-ти клас и домашните им"

С какво да ти помага този който е модератор.Значението на думата май не го знаеш.Модератор означава човек който следи за спам,нарушения и други и да наказва и предупреждава за това,да държи форума или сайта изряден.В случая то няма какво да правиш там...

Накрай просто се оказва ,че ти трябва човек който да ти помогне да си решавате домашните работи....Еми да си беше кръстил форума онлайн учиището на 5-ти клас от еди коя си Математическа гимназия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване