Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какви слушалки да си взема?

kace123

Препоръчан отговор

Здравейте това ми е втората тема понеже в първата бюджета ми беше 120,но се оказа,че няма да имам възможност.Та сега бюджета ми е до 60 лева и съм се спрял на AKG K404 слушалките ще се ползват предимно за музика на телефона,но от време на време и на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте това ми е втората тема понеже в първата бюджета ми беше 120,но се оказа,че няма да имам възможност.Та сега бюджета ми е до 60 лева и съм се спрял на AKG K404 слушалките ще се ползват предимно за музика на телефона,но от време на време и на компютъра.

От време на време някой пак пита "Кой са най-хубавите слушалки за най-малко пари"

Има доста писано - за разни по 30-50-100-5 000 лева.

За мен (като музикален инвалид) има два вида слушалки - хубави - работят, и не хубави - не работят.

Отиваш в един магазин и пробваш - кои ще ти харесат на теб - ти ще си решиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За музика от телефона тези са добри. Не очаквайте чудеса обаче - все пак и телефонът е устройство с ограничени възможности, и тези слушалки не са шедьовър.

Каква музика ще слушате? - От това в голяма степен зависи избора на слушалки. Ако има много бас, ориентирайте се към напълно затворени. За тази цена можеш да вземете нещо като Sennheiser HD 202 II. Ако слушате неща акцентиран регистър на високите честоти, по-добре полузатворени. Но там недостатъкът е, че ако пътуваш и слушаш музика, ще чуваш околните шумове и това до известна степен ще изпортва кефа.

Ако са най-вече за телефона, защо не си вземете едни прилични "тапи"? - перфектно шумоизолират по време на пътуване, компактни са, не изискват специално внимание, прибират се дори в джоба, когато не са нужни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване