Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

има един сайт с видео уроци къде са направили те да не могат да се свалят (или поне не по стандартните методи).

Какво може да ми предложите?
Единствения и най-лесен начин според мен ще е да ги плейвам и записвам с обикновена програма...но пък трябва много часове да отидат само в записване (няма как да се записва в бекграунд режим).

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

има един сайт с видео уроци къде са направили те да не могат да се свалят (или поне не по стандартните методи).

Единствения и най-лесен начин според мен ще е да ги плейвам и записвам с обикновена програма...но пък трябва много часове да отидат само в записване (няма как да се записва в бекграунд режим).

Благодаря предварително!

добре кажи сайта за да можем да ти помогнем 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре кажи сайта за да можем да ти помогнем 

ucha.se

пробвах с 5-6 програми/добавки към бразуъра - с нито една не се получи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както го направиха да се плаща, всеки иска да си ги запише и да може да ги гледа безплатно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както го направиха да се плаща, всеки иска да си ги запише и да може да ги гледа безплатно...

дамн аз си плащам много хубав сайт а и много ми помага по математика и история (по математика изкарвам 5-6,а по история заради този сайт изкарвам 3!)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ги запишеш трябва да се плати. Аз искам да имам по един предмет уроите на компютъра...а не всеки път да чакам да се зареждат по 1 час.

Но не това е проблема, темата беше с цел да видя дали е възможно да стане по лесния начин..иначе ще бъде по трудния :D

Редактирано от ivan343 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е flowplayer тук има помощ пробвайте дано да стане аз не съм пробвал , но няма начин да не може http://forum.videohelp.com/threads/297712-Anyway-to-save-flow-player-video-s

Тая също съм я пробвал     GetFLV  добра програма е http://forum.videohelp.com/threads/364711-Download-Protected-Stream-Video-from-Flowplayer-IDM-Can-t-which-one-can

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е flowplayer тук има помощ пробвайте дано да стане аз не съм пробвал , но няма начин да не може http://forum.videohelp.com/threads/297712-Anyway-to-save-flow-player-video-s

Тая също съм я пробвал     GetFLV  добра програма е http://forum.videohelp.com/threads/364711-Download-Protected-Stream-Video-from-Flowplayer-IDM-Can-t-which-one-can

Благодаря, пробвах всички програми от линковете които си дал и нищо... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тези ли се продадоха за 2 лева?

Честно казано, имат правото. Все пак и те трябва да сложат нещо на масата, нали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но не това е проблема, темата беше с цел да видя дали е възможно да стане по лесния начин..иначе ще бъде по трудния :D

Те всички начини са лесни - някой са по-скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не успях да се справя.

Ако някой иска да пробва

За да се гледа това видео, не трябва рег - http://ucha.se/watch/3635/zalog

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук май се нарушава 2.10 от правилата, но нека админите да преценят. Щом искате тези уроци, платете си таксата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че трябва да се плащат неща, които са с обучителна цел. Образованието трябва да е безплатно винаги!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/29/2014 в 21:44, ivan343 написа:

Здравейте,

С Chromium + GetThemAll.Сега свалих един урок по английски/произволно за проба/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваля се! Когато премахнат флаша, вече няма да се сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък не мисля, че трябва да се плащат неща, които са с обучителна цел. Образованието трябва да е безплатно винаги!

Не се осигурявя от държавата, а и хората, които го правят не го правят за собствено удовлетворение, че да работят за без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С публикуването на "каквото преценят за правилно" нямаше да печелят толкова от абонаменти. Точно за това се водят и по програмата за образование. Водят се по учебниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Зависи за какво се ползват въпросните сайтове, не е казано, че е единствено и само за ученици. Вътре има и много допълнителна информация, като видео уроци от Телерик и СофтУни(на които видеолекциите са им безплатни) а там не върви да искат абонаменти и подобни глупости. Относно безплатното - трябва да е такова, поне до крайния потребител. Как има държави, които си плащат 100% образованието на младежта, само и само да има развитие и в същото време да стабилно финансово и добре подсигурени. Тенденцията е да е максимално достъпно, не плати си - за да те научим. Знанието трябва да е безплатно, в същото време е безценно, всичко идва от това какъв ти е капацитетът.

Редактирано от Hibernate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тук навлизаме вече в други теми на разговор. Цялата работа идва от хаоса и анархията. Работодателите искат висше вече за всяка простотия, която и ученик може да я прави. Стана едва ли не модерно, да учиш висше. Няма значение дали ще го завършиш, важно е и Хасан от Две могили да запише "нещо в София" и да пренесе селското си в града. Едно време са учили тези, които наистина ги допускат и имат капацитета да го завършат. Сега всеки с малко повече зор може да си изкара диплома. Само, че проблемът е доста по-нависоко. Всичко идва от държавата, която принуждава кадърните и умни млади хора(и не само) да емигрират и да си търсят късмета по света. Тук едно на ръка, че оставаме малко хора(особено извън София област градовете), от тези малко хора шепа от тях имат нужния капацитет да се изградят и работят над себе си. Университетът плаща на студент, хора няма, следователно падат по-големите изисквания за да станеш студент, т.е. вземат и въпросния Хасан от село, който прави гореописаните от тебе неща, т.е. всичко друго, но не и да учи. Проблемът е всеобширен, но пак ще дам пример с много западни и Европейски държави, които бълват качествени кадри, те да не би да са по-умни от нас? Не, просто са структурирани и правилно управлявани :)

Редактирано от Hibernate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвахме с @Воробянинов и в крайна сметка много малка част от клиповете могат да се теглят, явно останалата част са добре защитени.

Някой, ако има други методи, може да пробваме и тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, XYconstant написа:

Пробвахме с @Воробянинов и в крайна сметка много малка част от клиповете могат да се теглят, явно останалата част са добре защитени.

Някой, ако има други методи, може да пробваме и тях.

Кажи кой клип ти трябва и да ти го сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретно никой. Имам достъп до там.
Ставаше въпрос за невъзможността за теглене от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...