Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Реклами по браузъра

Препоръчан отговор

1: Ако не съм постнал темата ,където трябва се извинявам!
2: Преинсталирах си Windowsa (7 Ultimate) и сега вече постоянно ми излизат реклами като вляза в някой от сайтовете..Преди нямаше нищо такова...Гледах там от опциите на Google Chrome имаше нещо за отказване от реклами и му дадох да ги откаже ама те пак излизат.. Ако някой знае как да ги махна , защото то направо излизат 3 реклами една долу,една в ляво и една в дясно и хич не са малки.. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AdBlock приставка ?

Адблокъра само ги скрива, не ги маха. Според мен колегата трябва да погледне в темата за премахване на зловреден софтуеър :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адблокъра само ги скрива, не ги маха. Според мен колегата трябва да погледне в темата за премахване на зловреден софтуеър :)

То това ясно, но на него му изскачат досадни реклами. Колкото до adwcleaner - ползвал съм я, и е изключително полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това ясно, но на него му изскачат досадни реклами. Колкото до adwcleaner - ползвал съм я, и е изключително полезна.

С нея няма ли да се премахнат и добавките които сме сложили към браузерите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С нея няма ли да се премахнат и добавките които сме сложили към браузерите.

Не, то самата приставка представлява добавка към браузера. Единствено е възможно в някои сайтове да се изисква спирането й, но това не е проблем. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...