Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте бихте ли ми препоръчали добра видео карта която ще може да подкара игри като Тера, League of Legends. Конфигурацията ми е: Ram: 1GB Захранване: 400W LPE2 Процесор: AMD Athlon 64 3200+ 2,50 ghz дъно: Asrock N68C-S UCC. Моля ви неми казваите нов компютър защото вече съм дал близо 180 лева :D за нов хард и дъно. Склонен съм да дам до 100 лева...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал бюджет, но ти предлагам на доста добра цена - Видео карта Sapphire AMD Radeon R7 260X, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, Display Port - http://m.emag.bg/video-karta-sapphire-amd-radeon-r7-260x-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-dvi-display-port-11222-05-20g/pd/D7RP4BBBM/?ref=autosuggest

Ако можеш вложи пари и за още поне 2GB RAM, защото това е минимума ! Да ти кажа не си струва да влагаш още пари в тоя компютър, защото само се набутваш и то здраво, по-добре да си беше взел едно SSD (което може да се използва и на новия компютър) :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами до 100 лева съм написал :D амм чак толкова силна карта неми трябва, трябва ми някаква дето да мога да играя сякакви игри но не и на мах на low съм доволен примерно ето тази http://m.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gt630-1024mb-ddr3-64bit-dvi-hdmi-pci-e-n630d3-1gi/pd/DQ6W4BBBM/ Но незнам дали ще мога да я подкарам... относно рам паметтъ ще си взема още 2 гига нататъка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да потърсиш видеокарта втора употреба,отколкото тия предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да потърсиш видеокарта втора употреба,отколкото тия предложения.

Амм немога да съм сигурен във 2ора ръка може да е толкова употребявана че след 2 дена да се прецака... апък и нова ще има гаранция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази карта е с бавната DDR3 памет и е, казано по-горе, само 64 бита. С избраната от вас GPU ще можете да играете само някои игри на low с много малко FPS, няма смисъл да я купувате. Спестете малко пари или, ако нямате тази възможност по-добре изчакайте малко преди да upgrade-вате. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш нова видео карта ти предлагам една за 115лв. със безплатна доставка - Видео карта Sapphire AMD Radeon R7 240, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA - http://m.emag.bg/video-karta-sapphire-amd-radeon-r7-240-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-dvi-vga-11216-01-20g/pd/D1P81BBBM/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак ще мога ли да я поддържам тази карта?

Ако искаш нова видео карта ти предлагам една за 115лв. със безплатна доставка - Видео карта Sapphire AMD Radeon R7 240, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA - http://m.emag.bg/video-karta-sapphire-amd-radeon-r7-240-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-dvi-vga-11216-01-20g/pd/D1P81BBBM/

няма да мога да я поддържам тая маи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видео картата ще тръгне, но процесора ще я спъва много, защото е едноядрен и вече морално остарял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видео картата ще тръгне, но процесора ще я спъва много, защото е едноядрен и вече морално остарял.

Би ли ми препоръчал някакъв процесор дето да я поддържа? :D или поне нормално да бъде за уколо 50тина лева?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай OLX . Търси Phenom II X4 с възможност за отключване на още две ядра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие не умеете ли да търсите в интернет?

Намерете дъното си в сайта на производителя и вижте какви процесори се поддържат.Имайте в предвид,че ще са само втора употреба.И имайте в предвид,че захранването ви е с неясен произход.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Дъното ли него подържа или? Защото в сайта на дъното ми пише че дъното поддържа Sempron CPUта също немога и DDR5 видео карти да поддържам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,а какви точно Семпрони поддържа,гледахте ли?

Съвсем различни са,няма как да се напаснат.Може единствено,ако блъскате с чук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,а какви точно Семпрони поддържа,гледахте ли?

Съвсем различни са,няма как да се напаснат.Може единствено,ако блъскате с чук.

Ами АМ2 поддържа иначе ето това http://www.pazaruvaj.com/procesori-c3139/amd/athlon-ii-x2-250-3ghz-am3-p38324920/ дали ще стане? АМ3 е сокетъ аз АМ2 и АМ3 поддържам но ако взема примерно 350W видео карта дали ще ми стане тоя процесор? 400W ми е захранването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами до 100 лева съм написал :D амм чак толкова силна карта неми трябва, трябва ми някаква дето да мога да играя сякакви игри но не и на мах на low съм доволен примерно ето тази http://m.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gt630-1024mb-ddr3-64bit-dvi-hdmi-pci-e-n630d3-1gi/pd/DQ6W4BBBM/ Но незнам дали ще мога да я подкарам... относно рам паметтъ ще си взема още 2 гига нататъка

Поредната заблуда. Не картатата ти е виновна, а процесора. Разкарай го тоя и виж какво по-добро може да вземеш за своето дъно. Поддържат се и доста по-добри процесори, които ще подкарат тая видеокарта добре. А на старо ще намериш за много по-малко от 100 лева процесор, дето ще ти върши работа за LoL.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване