Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на ново захранване

Препоръчан отговор

Здравейте,

До няколко часа ще поръчвам захранването, като съм се спрял на SS-660XP2, въпроса е до тези пари има ли нещо по- добро, за по - евтино единствено се замислям SS-650KM3. Само да уточня, идеята да предлатате по - евтини варианти е ако са по качествени, това е бюджета и не е нужно да ми го пестите с реплики от сорта "това си е чисто изхвърляне, със захранване за 100 лева ще летиш!". :)

Конфигурацията в момента изглежда така, като почти всеки месец сменям нещо и си играя с частите, обмислям в бъдеще SLI, а в по - краткосрочното такова със сигурност ще бъде добавена поне една по - мощна карта.

Процесор: Intel I5 4460

Дънна Платка: Asrock H97 Fatal1ty Performance

Видео Карта: Palit GTX 460 Sonic Platinum

Кутия: CM 693

Благодаря ви предварително за отделеното време!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват,че новата INTEGRA била добра...Аз бих взел

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-AURUM-S-600

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват,че новата INTEGRA била добра...Аз бих взел

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-AURUM-S-600

Ааа да, и моля само хора които разбират от захранвания да се произнасят, моля! моля! моля!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай SS-660XP2. Имах захранването за кратко време и останах много доволен.

Изцяло модулно, платинен сертификат, мощна +12V линия. Перката се включва чак при 30% натоварване, но и като се включи не се чува дори и да си допреш ухото до него. Идва в много красива окомплектовка с торбичка, куп кабели, свински опашки и 7 години гаранция.

Без проблем ще се справи със заключен процесор и 2 мощни карти. Цената му е висока, ама си заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

До няколко часа ще поръчвам захранването, като съм се спрял на SS-660XP2, въпроса е до тези пари има ли нещо по- добро, за по - евтино единствено се замислям SS-650KM3. Само да уточня, идеята да предлатате по - евтини варианти е ако са по качествени, това е бюджета и не е нужно да ми го пестите с реплики от сорта "това си е чисто изхвърляне, със захранване за 100 лева ще летиш!". :)

Конфигурацията в момента изглежда така, като почти всеки месец сменям нещо и си играя с частите, обмислям в бъдеще SLI, а в по - краткосрочното такова със сигурност ще бъде добавена поне една по - мощна карта.

Процесор: Intel I5 4460

Дънна Платка: Asrock H97 Fatal1ty Performance

Видео Карта: Palit GTX 460 Sonic Platinum

Кутия: CM 693

Благодаря ви предварително за отделеното време!

Поздрави!

Изобщо не се дели от избора си! За тези пари по-добро на пазара просто няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа да, и моля само хора които разбират от захранвания да се произнасят, моля! моля! моля!

Поздрави!

Ти си толкова ограничен,че ми се отяжда..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни го тоя ентър :)

Бях тръгнал да си допълвам предишния коментар:

ПП: и то не защото захранването е лошо, а защото предложението ти е празно, обяснявам какво имам в предвид - от къде реши, че това захранване е по - добро? Някога виждал ли си? Пипал ли си такова, разглобявал ли си? Или от табличката в сайта на производителя (ако изобщо си го отворил). 

Ако отговориш на тези въпроси, ще продължа да се изявявам като крайно "ограничен" тип, до тогава ще те помоля да не влизаш в полемики с мен ;)

Поздрави!

Крис

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни го тоя ентър :)

Бях тръгнал да си допълвам предишния коментар:

ПП: и то не защото захранването е лошо, а защото предложението ти е празно, обяснявам какво имам в предвид - от къде реши, че това захранване е по - добро? Някога виждал ли си? Пипал ли си такова, разглобявал ли си? Или от табличката в сайта на производителя (ако изобщо си го отворил).

Ако отговориш на тези въпроси, ще продължа да се изявявам като крайно "ограничен" тип, до тогава ще те помоля да не влизаш в полемики с мен ;)

Поздрави!

Крис

Не съм казал,че е по-добро,просто ти предлагам и нещо,с което можеш да минеш по-евтино,наясно съм,че платината е повече от златото,но все пак има 100 лева разлика,а те си струват,казвам го,защото парите не растат по дърветата,не мога да внимавам колко пъти съм натиснал публикувай,пръстите ми замръзнаха...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cooler Master V серията също са произведени от Seasonic и получиха адски добри оценки от всички. Много добри мнения се носят и за Fractal Design Newton R3.

Моят избор би бил едно от 4-те, което се намери най-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал,че е по-добро,просто ти предлагам и нещо,с което можеш да минеш по-евтино,наясно съм,че платината е повече от златото,но все пак има 100 лева разлика,а те си струват,казвам го,защото парите не растат по дърветата,не мога да внимавам колко пъти съм натиснал публикувай,пръстите ми замръзнаха...

Добре, спирам да се заяждам, само ще те помоля да прочетеш първия пост на ново, ако щеш ми вярвай, но специално за теб го написах по - този начин, защото бях сигурен, че ще се намесиш и ще трябва да влизам пак в разяснения:

Здравейте,

До няколко часа ще поръчвам захранването, като съм се спрял на SS-660XP2, въпроса е до тези пари има ли нещо по- добро, за по - евтино единствено се замислям SS-650KM3. Само да уточня, идеята да предлатате по - евтини варианти е ако са по качествени, това е бюджета и не е нужно да ми го пестите с реплики от сорта "това си е чисто изхвърляне, със захранване за 100 лева ще летиш!". 

Благодаря предварително, не е нужно да ми отговаряш ;)

Благодаря и на останалите за отговорите, писах и на Джонката, ма явно или вече се е отказал с тея наказания или и съобщенията са му заключили...

Най- вероятно ще е платината, лошото е че в ская има само 660W

Благодаря пак и поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, спирам да се заяждам, само ще те помоля да прочетеш първия пост на ново, ако щеш ми вярвай, но специално за теб го написах по - този начин, защото бях сигурен, че ще се намесиш и ще трябва да влизам пак в разяснения:

Благодаря предварително, не е нужно да ми отговаряш ;)

Благодаря и на останалите за отговорите, писах и на Джонката, ма явно или вече се е отказал с тея наказания или и съобщенията са му заключили...

Най- вероятно ще е платината, лошото е че в ская има само 660W

Благодаря пак и поздрави!

Ясно ми беше какво имаш предвид,обаче  ти дадох и по-евтин вариант просто...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Което и да вземеш от избраните от теб е все тая. Добри са, но гледам и ти се подвеждаш по разни сертификати. За сметката за ток ли се притесняваш? Разбрал съм и от други твои теми и изказвания, че си падаш по играчките, а и парите са си твои. Предполагам ме разбираш. Може да изчакаш новата моделна линия на Super Flower - Leadex Titanium. Със сигурност ще ти хванат окото.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване