Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изчезнаха ми файлове от харддиска

Препоръчан отговор

Свалях едни файлове с Опера 9.64. В един момент забелязах, че на един от файловете се е появила грешка - на реда се виждаше само една папка с удивителна.натис за продължаване на свалянето, но не се получи. После натиснах бутона за сваляне отново и тогава браузъра заби. Изчаках го и след малко уж се оправи и продължи да сваля останалите файлове, но тогава установих, че папката, в която свалям е станала под 40 гигабайта - а беше близо 300 гигабайта. Надявам се, че файловете все още са "някъде там"... Имам разни програми за възстановяване на информация, но не знам откъде да започна. Преди време по невнимание и незнание си прецаках цял дял и след доста обяснения в един чуждестранен форум, накрая една проверка след рестартиране на Win 7 оправи нещата. Пробвах с chkdsk H: /f, но няма резултат.

Преди малко пробвах с Recuva 1.24 - изкара ми около 3 гигабайта файлове. В момента правя "дълбоко сканиране"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пробвах с Recuva 1.24 - изкара ми около 3 гигабайта файлове. В момента правя "дълбоко сканиране"...

Aко са ти важни файловете,приготви си външно устройство за да си ги изкопираш,защото  ако хард диска е тръгнал,може да не ти се даде друга възможност!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Не съм много сигурен, но мисля че по-скоро проблема е от ОС, от браузъра(знам, че е стара версия, но новите ги развалиха, а Опера-та ми беше толкова удобна) или комбинацията от двете...

Имам друг диск. Проблема е, че въпросните файлове в момента ги няма. Тоест виждам ги с една специализирана програма - DMDE, но не знам как точно се работи с нея. Или пък с какво друго да пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Не съм много сигурен, но мисля че по-скоро проблема е от ОС, от браузъра(знам, че е стара версия, но новите ги развалиха, а Опера-та ми беше толкова удобна) или комбинацията от двете...

Имам друг диск. Проблема е, че въпросните файлове в момента ги няма. Тоест виждам ги с една специализирана програма - DMDE, но не знам как точно се работи с нея. Или пък с какво друго да пробвам.

Възможно е да имаш проблеми с хард диска. Запиши си една програма - HDD Santinel и въж какво е състоянието му. АКо искаш да си копираш важни файлове от хард диска си запиши един HIREN .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с chkdsk H: /f, но няма резултат.

Защо само с Fiх параметър не знаете ли, че има и restore /r. Ако трябва да се върши нещо поне да има ефект H:\ chkdsk /f /r

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съдействието. Проблемът не е решен(всъщност съм се объркал и "възстанових" това, което беше останало), но може да се каже, че вече е зад гърба ми и темата може да се смята за приключена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване