Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

няма скайп за Нокия Е71

Препоръчан отговор

Здравейте...проблема ми е, 4е немога да открия скайп в Nokia Store за да си го инсталирам на телефона...и в сайта на скайп пробвах, ама там немога да се ориентирам какво да изтегля за моя модел телефон Нокия Е71...не съм много наясно...да не кажа..хи4 :) Моля за помощ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Niki, мерси 4е се отзова толкова бързо...ама ми изписва 4е страницата е премахната завинаги :(...някакъв друг вариант да ми предложи6,моля те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@miskapriz70,моят съвет е,ако толкова държите на скайп,да смените платформата,т.е.да си закупите апарат на Android/Windows Phone.Ако не,дръжте си апарата,като цяло е корава машинка,от старата генерация на Nokia.Относно това за премахнатата страница,от сървърите на скайп са премахнати протоколите и файловете,чрез които се синхронизираше версията за Симбиан,който между впрочем вече няма поддъжка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DrHAUZ, мерси :) май си държа на старата машинка повече,отколкото на скайпа :) Благодаря ви момчета...лек ден ви желая..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ,скайп ще намерим и за симбиан от торентите ,Zamunda.net или thepiratebay.se ще се инсталира всичко ,както му е реда ,но има вероятност да не може да се впишете ако поддръжката е спряна. Въпреки това не пречи да опитате. 

П.С. Чудно ми е Nokia Asha 210 ,която се води съвременен телефон ,какъв скайп ползва? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

да...опитах изтеглих, но немога да се впиша...здраве да е :)

а сега въпроса ми е дали има скайп за Sony Ericsson Xperia X1 и ако има откъде да го изтегля. Google Play няма в телефона ...абе сложно ми е...моля помогнете ми ..

•  
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да...опитах изтеглих, но немога да се впиша...здраве да е :)

а сега въпроса ми е дали има скайп за Sony Ericsson Xperia X1 и ако има откъде да го изтегля. Google Play няма в телефона ...абе сложно ми е...моля помогнете ми ..

•  

Skype for Windows Phone requires Windows Phone 8 and above. а вашия телефон е с 6.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Skype for Windows Phone requires Windows Phone 8 and above. а вашия телефон е с 6.1

а дали ще може да се замести   6.1  с  Windows Phone 8 ...Дали е разумно изобщо или да си купувам нов телефон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а дали ще може да се замести   6.1  с  Windows Phone 8 ...Дали е разумно изобщо или да си купувам нов телефон :)

За съжаление, WP не е като Android.

Не можеш да преинсталираш с по-нова версия на WP.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теоретически е възможно. Но и хардуерните изисквания на версия 8 са по-големи и шансовете да работи нормално са минимални. Освен това ако производителя не предлага подобен ъпгрейд е по-добре да се въздържите и да имате телефон.

Купуване на нов телефон? Не знам, аз моя го ползвам за говорене и слушане на музика...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ,скайп ще намерим и за симбиан от торентите ,Zamunda.net или thepiratebay.se ще се инсталира всичко ,както му е реда ,но има вероятност да не може да се впишете ако поддръжката е спряна. Въпреки това не пречи да опитате. 

П.С. Чудно ми е Nokia Asha 210 ,която се води съвременен телефон ,какъв скайп ползва? 

Не използва колега. Аз съм с Nokia Asha 210. Единственото и удобство е, че е с 2 СИМ карти и държи по 5-6 дена. Просто си е един стабилен телефон за разговори и нищо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване