Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с качване на торенти в Замунда - помощ!

JumpeRR

Препоръчан отговор

Здравейте! Реших да пиша тук, защото няма кой да ми помогне... 
Изтеглих един филм и реших да го направя на торент и да го кача... Смисъл знам как става, направих всичко, качих го. Почнах да сийдвам и помолих един приятел да го изтегли, но ми каза, че нямал никаква скорост на теглене, а аз 3 дни съм сийдвал (излиза ми реална скорост на сийдване), след това пробвах на друг лаптоп в един приятел - същата работа. Никакви грешки не ми излязоха при качването и така. В замунда са пълни задници, от форума всички ми казват "оправяй се", не ми се пише в други форуми. Никой не може да ми тегли торента. И така... Не съм ъплоудър и торентите излизат само на профила ми и който го цъкне, може да ги види и да ги изтегли, не ми е проблема, че не се виждат на главната страница. Ако някой не е разбрал нещо, ме питайте, ще отговарям. 

ПС: Извинявам се, ако съм объркал раздела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, в сайта - Замунда си имаше май обяснения за понятията, за това кой може да качва и как става това, за възникнали проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предположих, че съм объркал раздела. Преместете темата. 

Точно това казвам, всичко е обяснено, направих всичко, сийдвам, а ефект няма. Не ми е проблем, че не се виждат торентите ми на главната страница (не ми и трябва, а и трябва да съм ранг ъплоудър), посъветваха ме да пиша тук - няма ли някой, който да е имал същия проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а и трябва да съм ранг ъплоудър

А товоя потребителски ранг какъв е ???? Не може да си с ранг 0.1 и да искаш превилегии, та камо ли ъплоудър!!! За сега си единствен сийдващ - предполагам, че ако сийдващите се увеличат, то и проблема със скороста ще се оправи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно там е проблемът, човек. Рейтингът ми е 36.05 и се водя Супер Потребител и имам право да качвам торенти, изтеглиха го торента 15 човека, стои им на 0.0% - няма никаква скорост за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след като си качил торента,трябва да изтриеш торент задачата от твоя клиент,и да свалиш торента от задачата която си качил и да я пуснеш нея,като си направи проверка ще започне да сиидва автоматично и воала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми да пиша тук, ама големи разбирачи има и тук също... Аз казвам, че съм направил всичко както трябва, вкл. и това от последния коментар, сийдвам си със скорост, която не е спирала и "Сийдване" свети в зелено (с уторрент съм) и в Замунда на торента пише "Сийд: 1 Лийч: 4" (накарах няколко човека да го изтеглят и да не го махат), но никаква файда няма от всичко. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да не би да ти е от защитната стена ? пробва ли да я спреш за да видиш,при мен някой път се получаваха такива проблеми,но в друг тракер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това със защитната стена не помогна.

@Perfect Mood, писах им, както казах, но оттам не могат да ми помогнат, затова се обърнах към потребителите в kaldata.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Perfect Mood, писах им, както казах, но оттам не могат да ми помогнат, затова се обърнах към потребителите в kaldata.

Казва се @Emokostov просто той си е сложил таг Perfect Mood

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало от форума на Замунда да ти кажат:" Оправяй се". Поне някакви насоки не ти ли дадоха? Тук пък съвсем няма как да помогнем, тъй като нямам никакво наблюдение върху сайта или върху дадения торент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си дръпнал торент файла след качване и си направил хаш проверка трябва в заданието да има твоят passkey за да те отчете тракера Нещо подобно: http://tracker.zamunda.net/announce.php?passkey=Passkey Here> и да няма други редове в заданието. При това за статус на тракера трябва да пише <Работи>.

Нататък за да има трансфер трябва поне единият от пиърите да е с отворен порт ("реално" IP) Ако при теб е затворен порта други такива няма да имат връзка с теб, а само такива с отворен.

След като пишеш за лаптоп много вероятно е да си с рутер и порта да не е пренасочен. Долу в дясно на клиента ти трябва да свети зелено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване