Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

don_gepi

С колко сваляте?

Препоръчан отговор

Аз свалям с 150-200 кб/с от чужди и бг саитове, а от локалната мрежа с 10-12 мв/с biggrin.gif

Интернет доставчика ми е Escom и плащам 16 лв такса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в обикновени сайтове като замунда свалям с 1.4мг За 20 лева на месец biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Международен и БГ достъп - 8МБита сваляне и 4МБита качване.В мрежата на доставчика до 100МБита.Тарифа 33лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FiberLan 30 лв Споделен ( Сухата Река )

292409973.png

FiberLan 30 лв Споделен ( Сухата Река )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 20 лв. на месец бол беге:

BG: 25 mbps (3.2 mb/s) 1:1 download/upload - много често (когато има достатъчно сийдъри) скоростите безпроблемно преминават 3.2 mb и си скачат до към 8 mb/s. За това си слагам някакъв праг към 3.5мб, което за сега е напълно достатъчно, че да не ми пречи да си браузвам.

rest of the world: 3 mbps (384 kb/s) 1:8 download/upload - реално скоростите на торентите са по-малки, от колкото е на хартия, освен когато не даунлоудвам по обикновенния начин (тогава даунлоуда се доближава до посочените скорости).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мегалан неограничен 19 лв.

download 60000 kb/s

upload 10000 kb/s

Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2-3 Mb/s макс без интернационален лимит - 29.99 евро (+ безплатен телефон към 72 страни и домашни и 400 телевизий)

Upload 128 Kb/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
С колко свалятер добра ли е връзкатар за какви пари става вапрос, към кои интернет доставчик сте и доволни ле сте?? Аз свалям с 250K/s може да стигне и до 300 случва се веднъж в седмицата да спре нета за 1 2 минути плащам 19Лв. на месец и достапът ми е неограничен по доволен немога да бъда. :huh:cool.gif

Редакция на заглавието

Редакция на описанието

<-- EmineM -->

Извинете,пишките ли си мерим? :)

Бтк вече свалят с 1500 кб/с и качват с 128 кб/с

Редактирано от spellsingero (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...