Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

don_gepi

С колко сваляте?

Препоръчан отговор

testwf7.png

Малко съм скептичен към подобни програми и за това ще драсна скоростта с две думи :От локала с 9 MB/s;български ~140Kb/s и чужд ~70 Kb/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз...20070527225206eg3.png не е кат на dragozow,ама пак бива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Value

Нека и аз да се похваля.

8069_846.JPG

Само да разясня че първата скорост(2031KB/s) е международна скорост на даунлоуд, а втората(2129KB/s) е българската скорост на ъплоуд. При българската скорост достига с лекота максималните 2800KB/s дори и с една кънекция, но външния капацитет зависи от рутинга. В този случай има 4 кънекции(една от Унгария, една от Холандия, една от Швеция и една от Германия). Българската ми скорост е 1:1, но външния ми ъплоуд е стигал само до 1500KB/s, в ненатоварената часова зона и само веднъж. Най-бързо съм засичал едно двд от 4,7GB, което се свали за ~21-22мин от външен сорс, също с повече от 2 кънекции. За тази скорост плащам 25лв/месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха и аз да се изложа 132479200.png :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

16лв... с проблеми от време на време:

132946363.png

132948775.png

П.С.

Зле...

Редактирано от crazy-master (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ж.к. "Свобода" има ли друг доставчик, освен надежда.нет? Ако има- кой е той и какви са впечатленията ви и скороста с която сваляте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След даунлоуд рекордчето ми-20070527225206eg3.png ,

ето и ъплоуд рекорда ми-20070607081814ij0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След даунлоуд рекордчето ми-20070527225206eg3.png ,

ето и ъплоуд рекорда ми-20070607081814ij0.jpg

Като за локална мрежа даже е зле. Защо ги пускате такива не ми е ясно. Все едно аз да снимам как тегля от другия ми компютър с 12 MB/s и да се фръцкам тука че имам луд нет, а всъщност да съм на БТК лимитиран на 1 MBit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В ж.к. "Свобода" има ли друг доставчик, освен надежда.нет? Ако има- кой е той и какви са впечатленията ви и скороста с която сваляте?

Доколкото зная моят доставчик(net2lan)имат покритие и при теб.За повече информация виж тук: http://net2lan.net/pokritie.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

satnet wirelles на моменти прекъсва за 15 лв на месец satnet.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с 1мб/с

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мегалан-неограничен 25 лв.

Download-32289 kb/s

Upload - 5745 kb/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БТК, 512 неограничен, зад рутер 64 Kb/s down, 14 Kb/s up. Много рядко стойности до 68-69 и 15-16. Ужасно нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...