Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

don_gepi

С колко сваляте?

Препоръчан отговор

Е моя трябва да е препушил вече! :)Виж

Какво да ти гледам - с колко дърпаш локално от на Самуил сървъра? И Гущера ли ти дава великия upload ot 7K? Защото спринтаджиите нямат такава тарифа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да се похваля и аз. Свалям с 16-20 Kb/s в добрите дни (иначе 8-12) и вкарвам умопомрачителния ъплоуд от 1 Kb/s. Нета ми спира често, а завали ли дъжд го няма с дни :angry: Цялото удоволствие струва 18 лева като към пакета влиза и неограничено количество нерви...

За съжаление аз не съм в София и свалям с 20kb/s.Докато в София има доставчици,който свалят с по 3mb/sec.Филм от 700 мб. мога да сваля з 2-3 дена.

Кои са ви доставчиците?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Време е и аз да се похваля.

60654_t.jpg

60652_t.jpg

Дали не счупих няколко рекорда? :)

2592x1944, това е рекордът biggrin.gif:)

Редактирано от myd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доиде и моя ред и аз да напиша някой друг ред.Моя интернет доставчик е G-bit и от локалния саит свалям с 400 - 500 KB/s.От международни със 20 KB/s а от бг сайтове като с по 40 КВ/s. И всичко това за 18 лева на месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доиде и моя ред и аз да напиша някой друг ред.Моя интернет доставчик е G-bit и от локалния саит свалям с 400 - 500 KB/s.От международни със 20 KB/s а от бг сайтове като с по 40 КВ/s. И всичко това за 18 лева на месец.

Тука малко послъга!!!Малко не възможно ми се струва аз също съм на Гибагит на същата тарифа,но скоростите са съвсем различни.Международен 16kb/s ,български 20kb/s,пловдивски 300kb/s.Това са скоростите за тази тарифа.Тези които си написал се отнасят за тарифата от 28 лв.

Погледни този линк Тарифи.

С Уважение:

Редактирано от bankov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на Евроком и съм в мрежа,а това са скоростите ми:

Бг: Download:50KB/s Upload:80-100KB/s

Международен: Download:50KB/s Upload:80KB/s

Доволен съм,за 10 лв това получавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Аз съм на Евроком и съм в мрежа,а това са скоростите ми:

Бг: Download:50KB/s Upload:80-100KB/s

Международен: Download:50KB/s Upload:80KB/s

Доволен съм,за 10 лв това получавам.

И ако кажеш, че си на НЕОГРАНИЧЕН трафик, ще е много добре!

Абонат на EVO - BG - Велико Търново

Download около 100k/сек

Upload около 100к/сек

Локално - между 2 и 3 мегабита, в зависимост от натовареността на мрежата

Неограничен трафик - 20 лева

Без никакви забележки към фирмата доставчик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БТК ADSL-512

60кб/сек постоянна скорост.За 'Качването' не съм сигурен на май около 25кб/сек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
БТК ADSL-512

60кб/сек постоянна скорост.За 'Качването' не съм сигурен на май около 25кб/сек.

Ъплоудът на БТК е 16 кб/сек ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В локална мрежа съм, умишлено стоя на ограничена тарифа от 3000 МВ за 20 лв при скорост на сваляне до 2 мегабита, т.е. до 256 КВ/сек по договор. Реално от някои сървъри скоростта ми е доста по-голяма, достигал съм до 700-800 КВ/сек, но при средна скорост примерно около 400-500 КВ/сек разликата не се усеща практически, все пак става дума за сравнително малки файлове - напомням за лимита от 3000 МВ, но дори и него не мога да го оползотворя. А за сърфирането нямам какво да кажа при тази скорост, страниците се отварят, цитирам: "още преди да съм кликнал върху линка" ;)

А от локалния - ами зависи от връзката, тук диапазонът е в изключително големи размери: понякога пада до 50-60 КВ/сек (за щастие твърде рядко), обикновено е над 1 МВ/сек.

П.П. Наясно съм с разликите между килобит и килобайт, мегабит и мегабайт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И ако кажеш, че си на НЕОГРАНИЧЕН трафик, ще е много добре!

На неограничен трафик съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засякох си скоростта. В момента свалям цял сезон на LOST със зашеметяващите 64Мбита/сек. Това се равнява на средно между 8 и 10 Мбайта/сек. Лудост. Смятайте за колко време свалям примерно една гига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Засякох си скоростта. В момента свалям цял сезон на LOST със зашеметяващите 64Мбита/сек. Това се равнява на средно между 8 и 10 Мбайта/сек. Лудост. Смятайте за колко време свалям примерно една гига.

Кажи кой ти е доставчика. Да не ти пускат нета от Марс? Като гледам тия извънземни скорости май е така :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За повечето които сме към HomeLan или MegaLan тази скорост е нещо нормално при торентите през ненатоварената зона и това за 22-25 лева :yanim:, обаче при http даунлоуда не съм вдигал повече от 5 MB/s, имай впредвид все пак че някои ограничения май бяха премахнати и сега се възползваме значително повече от пиъри в локалната ни мрежа, така че това не е точно реална скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на Оптилник и скоростите са супер за Монтана, а те са:

към 600к от бг и към 200кот чужбина(за download) за 20 лева на месец неограничен.

До колкото знам в повечето села(и градове) около Монтана, Оптилинк предлагат безжичен нет и там скоростите са такива. Може северозападна България да и викат северозападнала ама поне нета си е на ниво biggrin.gif помня че през 1998-9 година имаше нет и пак си беше бърз :)

Редактирано от monti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Homelan пак гледам са дигнали скоростите ни,на тарифата от 22 лева съм(по-горе съм написал).

Новите скорости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Искаш да кажеш, че една MP3 от около 4 мегабайта я дърпаш за 0,5 секунди!!!!!

Блазе ТИ! А аз на половината дето са написали тук, просто не им вярвам.

Наистина скоростта ти е Марсианска. Да не се обидиш само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости, да се обидя. Това може само да ме радва. Скоростта от торентите ми е такава обикновено. Иначе от FTP е по-бавно, но пак е доста бързо. Ще направя още снимки и тестове и ще кажа. :wors: Аз също не вярвам, но за това пускам и шотове за доказателство. Като се прибера в СФ ще пробвам отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам повод да се похваля - от 15 KB/s вече свалям с около 30. :) Ъплоуда ми не мърда от 1KB/s. Ето доказателство:

untitledny3.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята скорст за сваляне е 20 кб/с малко е ама какво да се прави....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм на БТК ADSL 512kb/s без край.И съм много разочарован тегля филм за 6 часа,песен за 10-15мин.Затова само чакам да ми изтече договора и минавам на някой по-добър интернет доставчик. laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз съм на БТК ADSL 512kb/s без край.И съм много разочарован тегля филм за 6 часа,песен за 10-15мин.Затова само чакам да ми изтече договора и минавам на някой по-добър интернет доставчик. laugh.gif

:) 512kb/s = 64Kb/s --> eдна средно голяма mp3-ка се тегли за 1 минута. Имам приятели със същата тарифа и скоростта им не пада под 60. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нека аз да не съм пък на АДСЛ ето скороста ми в момента,и не съм на договор

Last Result:

Download Speed: 566 kbps (70.8 KB/sec transfer rate)

Upload Speed: 245 kbps (30.6 KB/sec transfer rate)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...