Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

don_gepi

С колко сваляте?

Препоръчан отговор

14.26 KBps от мерилника на McAfee

Скорость Вашего канала: 108.31 Kbps ( 110906 bps)

Скорость загрузки данных на Ваш компьютер (cps): 13.54 Kbytes/sec

това за 25 кинта в моято село

Local = 1.31 Mbps

Редактирано от xsakex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BG - Денем:100-500kb/s Нощем:1-3mb/s

Int - 6-8kb/s

Pavlovonet/Onlinebg

25лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Download - 20 kb/s

Upload - 30 kb/s

Dc ++ - до 800 kb/s

International - 6 kb/s

За 15 лв не се оплаквам, пък и в локалния има всичко и съм на неограничен трафик :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От този сайт http://myspeed.visualware.com/ ми дава следните резултати:

DL 1,7 Mbps

UL 2,4 Mbps

<{POST_SNAPBACK}>

Браво... кой доставчик това? :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
14.26 KBps от мерилника на McAfee

Скорость Вашего канала: 108.31 Kbps ( 110906 bps)

Скорость загрузки данных на Ваш компьютер (cps): 13.54 Kbytes/sec

това за 25 кинта в моято село

Local = 1.31 Mbps

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм на същия доставчик, но от локалния DC Hyb тегля с по 5MB от сървъра и с по 1MB от потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво... кой доставчик това? :hush:

<{POST_SNAPBACK}>

ЕлитСАТ Русе, но това е за служебният интернет, които плащаме на трафик :)

Редактирано от forka2k (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям с до 100Мbps (12 МB/s) почти през целия ден и то НЕ от локалната мрежа,а от бг сървъри....м/у народния също не е бавен- 500КБ(ама понеже не го ползвам си го разбеням за още бг пиъринг :hush: ) минимум,но той не ме бърка щото не свалям много от чужбина....връзката е много качесвена и досега за 3 години ми е спирал нета точно 2 пъти когато в квартала нямаше ток! ;) Имам на разположение и платени сървъри като Аренабг,Бубу,ФТЛ,Ларезтв и тн.За тея екстри плащам само 25 лв. !!! :yanim: Фирмата прави и яки промоции примерно като си платя за 6 месеца на пред получавам 1 месец безплатен.....реалното айпи ми е само 5 лв за цяла година(а съм виждал и доставчици,които толко взимат на месец! :eek: )До колкото разбрах сега правят още 4 оптични трасета и чакаме скоростта да скочи до месец.Аз съм изключително доволен от тях и няма да ги сменя определено!Доставчикът е Тенакс нет и има покритие в София:

Овча купел 1,Овча купел 2,Белите брези,Дървеница а сега ми казаха,че правят планове и за нова мрежа.... :clap::angry::angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Свалям с до 100Мbps (12 МB/s) почти през целия ден и то НЕ от локалната мрежа,а от бг сървъри....м/у народния също не е бавен- 500КБ(ама понеже не го ползвам си го разбеням за още бг пиъринг  :hush: ) минимум,но той не ме бърка щото не свалям много от чужбина....връзката е много качесвена и досега за 3 години ми е спирал нета точно 2 пъти когато в квартала нямаше ток! ;) Имам на разположение и платени сървъри като Аренабг,Бубу,ФТЛ,Ларезтв и тн.За тея екстри плащам само 25 лв. !!! :yanim: Фирмата прави и яки промоции примерно като си платя за 6 месеца на пред получавам 1 месец безплатен.....реалното айпи ми е само 5 лв за цяла година(а съм виждал и доставчици,които толко взимат на месец! :eek: )До колкото разбрах сега правят още 4 оптични трасета и чакаме скоростта да скочи до месец.Аз съм изключително доволен от тях и няма да ги сменя определено!Доставчикът е Тенакс нет и има покритие в София:

Овча купел 1,Овча купел 2,Белите брези,Дървеница а сега ми казаха,че правят планове и за нова мрежа.... :clap:  :angry:  :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Дай някъв сайт на интернет доставчика ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние ESCOM.PARVOMAI.BG сваляме със 65-70 Кбs от бг.интернет на 16 лв.но си имаме три лан сървара там скороста е десет мегабайта на секунда biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай някъв сайт на интернет доставчика ти.

<{POST_SNAPBACK}>

ами в момента нямат сайт....актуализират го... ;););)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами в момента нямат сайт....актуализират го... ;)  ;)  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

веселяк .... актуализирали го. кажи че сега си правят сайт cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

googleto,ще взема да се преместя в Овча купел.Звучи невероятно.....да не си грешка нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
googleto,ще взема да се преместя в Овча купел.Звучи невероятно.....да не си грешка нещо?

<{POST_SNAPBACK}>

Не сигурен съм,все пак сестра ми държи фирмата... ;););)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
веселяк .... актуализирали го. кажи че сега си правят сайт cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Аз им правя сайт,че старият им е ужасен и за тва го спяха! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак свалам от БГ саитове с 1.5мега байта минимум и 3мб макс. от ваншен даршам с 100-200 кб лан вразката ми е 13 мб и всичко тва ми е за 28 лв. знам че е скапо но ков да се прави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям с:

bg peerinG-3mb/s

InternationaL-100kb/s

Вечер, когато го ползвам най-много, тези скорости са по 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз свалям с 60к/с bg у 30к/с за международен,като имайте предвид,че понякога става и по-малко :) може да си представите колко е бъгаво да свалиш някоя игра,която е около 4гигабайта ohmy.gif доставчика ми е евроком.Избрах го само защото кабелите са подземни и гръмотевиците не могат да ми навредят на компа ми.плащам по 30 лж на месец!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6Mbps за BG

768Kbps международно

30лв. на месец +3 лв. на месец за реално IP

Нямам warez.tv и сървърите на bubu.to. Имам всичко останало каквото се сетите (без локалката ви ;) ).

http://www.bicbg.net/

http://www.sofiasat.com/

Просто две имена на едно и също нещо.

Посочените скорости са максимални, но не пада и под тях, т.е. каквото е посочено, с толкова тегля. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Свалям с 10 mb/s плащам 20 лв. само че ограничен достъп!CityLAN е единствения свестен LAN нет!

Редактирано от spasov2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осещам че сам наи прецакания от сички. Свалям до 500 кб/с от БГ саитове и до 100 кб/с от чуждестранни саитове не сам на лан а сам със модем, сееда ми е супер ама супер слаб до 40 кб/с наи много доставчика ми едва ли го знаете защото не е Български но все пак www.ono.com :);) а и плащам 41 евро sad.gif

Редактирано от neck (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

64кб/c от БГ и чужди сайтове, като понякога БТК ми пускат до 120 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към speedy-net.bg съм , от бг пространсвото от 1 до 8 мб в секунда , а от чуждото от 100 до 512 кб/сек

неограничен трафик , реално ип и всичко това за 23 лева -> speedy-net.bg

забравих, че си имаме и лан сървар cool.gif

Редактирано от exugna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много относителен въпрос е това

Със колко се сваля дадено нещо ,то зависи от каде ,със какво и от хиляди други обстоятелства.

Аз по принцип свалям от FTP или HTTP от 400 кb до 2000кb

От някой добър торент сайт който има доста сйдъри на даден фаил нормално свалям със 150к-200 к

но е имало и моменти да стига до 500кb-600кb

Със eMule като свалям стигам до 100 кb понякога ми се случва да свалям нещо и със 2-3 к ,но това вече е друга тема .

За свалянето не се оплаквам ,но за качването немога да направя повече от 18-20 кb.При условие ,че като стане над 10kb просто интернета ми става ужасен .Затова си държа торент клиента на лимит 8 kb.

Интернета който ползвам е 4MB,но специялно заради uploud-a ще го сменя на 20MB ,защото немога да вдигна никога рейтинг със този uploud който имам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...