Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся компютър до 1000 лева !

Препоръчан отговор

Търся компютър до 1000 лева без мишки и т.н . Искам тои да садържа ето тези части : Intel Core i5 4570 и Sapphire ( или както там се пише :D ) R9 270X ! + компютарът ще се използва за игри. Може да давате предложенията си по - долу :))!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся компютър до 1000 лева без мишки и т.н . Искам тои да садържа ето тези части : Intel Core i5 4570 и Sapphire ( или както там се пише :D ) R9 270X ! + компютарът ще се използва за игри. Може да давате предложенията си по - долу :))!

Няма смисъл от 4570,за 270Х пари нямаш.Конфигурацията,която е близо до изискванията ти : 

Обща стойност - 1 072.91 лв. с ДДС
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с доставката идва към 1100 лв.А авторът на темата иска да е до 1000.

Аз предлагам да се вземат тия части,само без външното видео.И след време да се добави и то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

270X vs 270

пс. Процесора и видеокартата гонят 700 лв. та трябва да се ореже всичко останало и пак не стигат парите.

Варианта е да се вземе модела без Х които реално е същата работа но на по-ниски честоти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредния предколеден мераклия  за подаръци :) Пич я вземи та погледни цените в който си избереш  онлайн магазин  и  на едно листче смети колко ти струват мераците. Нали не искаш  да сложиш процесор и видео за 700  лева във кутия със захранване за 50  лева ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

270X vs 270

пс. Процесора и видеокартата гонят 700 лв. та трябва да се ореже всичко останало и пак не стигат парите.

Варианта е да се вземе модела без Х които реално е същата работа но на по-ниски честоти.

Сложи му хард от Плесио на тошиба,там са по 85,но са по-качествени и имат повече кеш памет.

Аз му препоръчвам за неговите изисквания да събере още малко парички да мине на повече видео рам,защото 2 няма да му достигат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо с AMD процесор (сега очаквам всички да ми скочите на главата за това AMD, но ако иска да не минава с двуядрена машина това е решението):
AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+
ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+
4GB DDR3 1600 GEIL /BULK
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CM K350 W/600W PSU
SAPPHIRE VAPOR-X R9 270 2G

Обща стойност - 1 007.57 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/47370p1r46268p1r46473p1r43848p1r46784p1r52515p1rf.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Максимума за този бюджет за мен е това:

Обща стойност - 1 018.86 лв. с ДДС
Нарочно съм ти сложил една плочка от 8ГБ РАМ, защото дъното разполага само с 2 слота и ще имаш възможност за още 8.
R9 270 e пренебрежително по-мощна от GTX750TI, но ако искаш непременно 270 ще трябва да се бръкнеш още с 20-тина лв.
Аз бих взел това.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Максимума за този бюджет за мен е това:

Обща стойност - 1 018.86 лв. с ДДС
Нарочно съм ти сложил една плочка от 8ГБ РАМ, защото дъното разполага само с 2 слота и ще имаш възможност за още 8.
R9 270 e пренебрежително по-мощна от GTX750TI, но ако искаш непременно 270 ще трябва да се бръкнеш още с 20-тина лв.
Аз бих взел това.

Чак пък пренебрежително по-мощна има си ги 25 процента поне,което си струва.

r9 270X  за 230 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми ок .. няма да е тази видео карта но искам да попитам коя, видео карта е по - хубава на Нико_ или на  monicho ??

+ Благодаря на всички които ми дадоха идеи за нова конфигурация ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми ок .. няма да е тази видео карта но искам да попитам коя, видео карта е по - хубава на Нико_ или на  monicho ??

+ Благодаря на всички които ми дадоха идеи за нова конфигурация ! :)

Ами предложената от мен е значително по-бърза ето ти един синтетичен тест,за да видиш за какво става въпрос.

Не знам кой ще ми обяснява как била малко по-бавна 750ti,но аз виждам едни 25-30 процента...Иначе и 750ti става,но е по-слаба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Колеги" извинявам се за двойния пост .

naruto  не мисля че ще е проблем да дам още 67 л. + доставка за X R9 270X :). Така че може да е и твоето 1 - во предложение ! Но няма да бързам все още ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Колеги" извинявам се за двойния пост .

naruto  не мисля че ще е проблем да дам още 67 л. + доставка за X R9 270X :). Така че може да е и твоето 1 - во предложение ! Но няма да бързам все още ...

Виж пост #9 дал съм линк към същата видеокарта с 20 лева по-евтина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре monicho :) .

май ще е твоята конфигурация  ;д . Благодаря ти .

+ Ако някои все пак има някакви предложения моля да не се срамува а да даде някакво предложение :)!! Забравих да кажа че аз имам кутия което намалява сумата от конфигурацията на monicho с 73,08 лева и общо всичко става 999 лева и няколко стотинки ... :)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре monicho :) .

май ще е твоята конфигурация  ;д . Благодаря ти .

+ Ако някои все пак има някакви предложения моля да не се срамува а да даде някакво предложение :)!!

Изчакай 15-20 минути да коригирам,защото се промениха обстоятелствата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

процесор - I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150
дъно - ASUS H81M-K /1150
рам - 4G DDR3 1600 KINGST HYPER FURY
видео карта - SAPPHIRE VAPOR-X R9 270X 2G GDDR5
твърд диск - 1T SG SATA 6G/7200/64M/3Y WARR
захранване - PSU FORTRON HYPER 500 500W

цена - 1050лв.

Получаваш фактура и гаранция. За София доставката е безплатна, за други места е с Еконт за твоя сметка.

За повече информация [email protected]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

процесор - I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150
дъно - ASUS H81M-K /1150
рам - 4G DDR3 1600 KINGST HYPER FURY
видео карта - SAPPHIRE VAPOR-X R9 270X 2G GDDR5
твърд диск - 1T SG SATA 6G/7200/64M/3Y WARR
захранване - PSU FORTRON HYPER 500 500W

цена - 1050лв.

Получаваш фактура и гаранция. За София доставката е безплатна, за други места е с Еконт за твоя сметка.

За повече информация [email protected]

Не знам какво се опитваш да пробуташ,но тази конфигурация струва същите пари,а не знам защо ще купува от частно лице ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво се опитваш да пробуташ,но тази конфигурация струва същите пари,а не знам защо ще купува от частно лице ?

Много бързо ги сметна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо ги сметна.

Бърз съм,да ;) Като ги намериш с най-евтините оферти излизат точно толкова.

Друг въпрос е,че може да вземе по-добри части за същите пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еми.. във конфигурацията на Красимир ми харесва повече модификацията на процесора и може би видеото .

аз не разбирам много от Hardware т'ка че може ако ви се занимава да ми дадете някое сравнение или нещо такова :):D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не си мисли,че има нещо,което си струва,процесора ще изкара 1-2 кадъра повече от 4460 в игрите,които изискват най-много процесор,дали си струват 50 лева отгоре само за процесора ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че в някой от постовете имаше захранвания 350W и 430W, който няма да захранят видеокарта R9 270X.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че в някой от постовете имаше захранвания 350W и 430W, който няма да захранят видеокарта R9 270X.

430 вата няма да я захранят,аре моля ти се отивай да приказваш глупости в друг форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се 430W ще стане, но R9 270X иска 2 х 6 pin PCI конектора, а 430W има само 1 x 6 pin PCI. За да тръгне ще е нужен преходник за още едни 1 x 6 pin PCI който се вързва към два от Молексите или за две от SATA конекторите на захранването, той се копува допълнително и струва между 5-7лв., освен ако няма в комплекта на видео картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се 430W ще стане, но R9 270X иска 2 х 6 pin PCI конектора, а 430W има само 1 x 6 pin PCI. За да тръгне ще е нужен преходник за още едни 1 x 6 pin PCI който се вързва към два от Молексите или за две от SATA конекторите на захранването, той се копува допълнително и струва между 5-7лв., освен ако няма в комплекта на видео картата.

Тези работи и без да ми ги казваш си ги знаех.Човека не е избрал конкретна оферта,а няма как да му предложим нещо съществено без да е избрал какво точно иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване