Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за избор на механична клавиатура

NerdyBurdy

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си взема механична клавиатура и след доста ровене из форуми за информация се спрях на Steel Sries 6g v2 или Cooler Master Quick Fire XT Brown Switches 

коя мислите е по удачна ? Аз клоня малко повече към Quick Fire XT понеже клавиатурата ще я ползвам за доста писане освен и за игра а стаята ми е до тази на брат ми и не искам да го притеснявам със звука от други суичове. Ако някой има някоя от тези клавиатури да изкаже мнение

ПС: Приемам и други съвети за механични клавиатури които стават и за Gaming и за писане, като аз лично предпочитам простия класически дизайн на клавиатурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесаха и 2-те клавиатури искам класическа копчетата да си както трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за тази никъде не пише с какъв тип клавиши е, силно ме съмнява да е механична.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми тогава взимай  тая Steel Sries 6g v2  и се радвай.

6gv2_1160-100251016-orig.png

Честно да ти кажа дори за 20 лева не бих си купил такава грозна клавиатура,дори изработката на клавишите не е много добра,моята Microsoft  в момента е на 6 години и още не са се изтрили  W A S D копчетата,а SPACE-а не е изтрит,това е клавиатура за около 25 лева,а тази на Steelseries върви по 100 долара,което пак ме навява на мисълта,че изобщо не си струва да дава толкова пари само,защото е механична,нещо на TTesports като предложената от теб би било по-добре не само,защото изглежда по-добре,а защото е по-удобна и по-евтина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване