Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Само при мен ли не се отваря сайта techpowerup.com?

Препоръчан отговор

В един сайт, където се проверява за достъпност на други сайтове ми излиза, че проблема е при мен. С Firefox и Chromium не се отваря - изписва ми, че няма достъп или нещо такова. Антивирусната ми е Комодо - преди няколко дни се появи някакъв ъпдейт и аз този път взех че го разреших. Мисля обаче, че не е от това, защото и на втория компютър не се отваря, а на лаптопа под линукс се отвори. Какво става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваря се при мен. В момента интернета, който използва е на Виваком. Каква точно грешка ти дава при опит да го отвориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Близу, но мисля че и от това не е. Странна работа...

Аз също съм на Близу и смятам, че проблемът е от тях. Пробвай с тези настройки:

10846824_899576053395531_1075828544_n.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това и на двата компютъра ли да го направя? Имам предвид да не стане някакъв конфликт? Трябва ли да пипам нещо по рутера? Същият е TP-Link 1043 със сменен фирмуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да пипам нещо по рутера? Същият е TP-Link 1043 със сменен фирмуер.

Може да се сложат като втори DNS сървър, освен тези на доставчика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествай с гоогълски DNS ако бачка при тях може близото да са сложили филтър но малко ми се вярва да направят подобна глупост. И при мене го отваря мигновенно пробвай с и прокси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване