Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със едно от УСБ тата на лаптопа ми

dsa1996

Препоръчан отговор

Имам следният проблем . От известно време едното ми УСБ Разчита само Флашката ми за интернет , като сложа например мишка, или нещо друго не иска да го отвори . Сложил съм снимка по доло какво пише . Имам чувството че след преинсталация кое устройство да сложа него запаметява и само него чете .

post-317844-0-09186100-1418848794_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да деинсталираш драйвъра на хъба, към който е закачен този порт и рестартирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи марка и модел на лаптопа? С каква ОС си? В Device Manager имаш ли драйвер със знак ! или непознат хардуер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са инсталирани всички драйвери. Кажи си модела на лаптопа. Трябва да го пише на дъното на капака. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. От тук ли са инсталирани драйверите но този модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм инсталирал драйвери . От какво съм сложил windows 7, нали уш 7 цата сама ги слага . Аз съм Dj и го използвам само за музика 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това, че Win 7 се е инсталирал, не следва автоматично, че си е инсталирал всички драйвъри.

Стартирай devmgmt.msc  и виж има ли устройства с жълта удивителна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има , но как да ги намеря тези драйвери.

Като последваш линка в пост #8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в сайта на Леново и си изтегли приложение Lenovo auto update , аз имах Т61 и така си инсталирах драйверите. Най -долу System update Link

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Влез в сайта на Леново и си изтегли приложение Lenovo auto update , аз имах Т61 и така си инсталирах драйверите. Най -долу System update Link

Ето тази грешка ми дава

http://prikachi.com/images.php?images/22/7832022f.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази грешка ми дава

http://prikachi.com/images.php?images/22/7832022f.png

Ползвайте модела на лаптопа и търсете по него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване