Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем но незнам дали е видео картата вчера вечерта когато си пуснах някаква игрица изведнъж ми угасна монитора всмисъл мина на stand by рестартирах компа и пак той стой в stand by режим и така 5 6 пъти обаче когато преместя VGA кабела на вградената и монитора пали външната видео карта е на 6 месеца и има още 30 месеца гаранция не съм я натоварвал с тежки игри или приложения който могат да я засегнат ако някой има решение на проблема да сподели иначе я пращам на ремонт :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Дайте повече информация за хардуера - кутия, захранване, дъно, рам памет, видеокарта, процесор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте повече информация за хардуера - кутия, захранване, дъно, рам памет, видеокарта, процесор...

Дънно - http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/ALiveNF6G-VSTA/

Рам - 1x2GB Kingston DDR2 и 2x512GB ? :)

Процесор - AMD Athlon X2 5400+

Захранване - 550W

Видео карта - GeForce Gigabyte GT630 2048MB 128bit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънно - http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/ALiveNF6G-VSTA/

Рам - 1x2GB Kingston DDR2 и 2x512GB ? :)

Процесор - AMD Athlon X2 5400+

Захранване - 550W

Видео карта - GeForce Gigabyte GT630 2048MB 128bit

2х512GB? Ами проблемът е решен - аз не знам има ли система която да поддържа общо 1TB RAM... A сега сериозно, щом с вградената карта става, а с външната не, и външната е в гаранция - защо не отидеш да си ти я видят в сервиза на магазина откъдето си я купил? Определено би било по-добро решение от гадаенето по форумите. ;)

Редактирано от ratewis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2х512GB? Ами проблемът е решен - аз не знам има ли система която да поддържа общо 1TB RAM... A сега сериозно, щом с вградената карта става, а с външната не, и външната е в гаранция - защо не отидеш да си ти я видят в сервиза на магазина откъдето си я купил? Определено би било по-добро решение от гадаенето по форумите. ;)

Принципно си прав но исках да разбера защо така се получава мисля да пробвам видеото на друга машина но и за сервиза не е изклучено а възможно ли е да е от слота на дънното ?? И за рамта не съм видял :) 1TB ще да е добре хихихи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав но исках да разбера защо така се получава мисля да пробвам видеото на друга машина но и за сервиза не е изклучено а възможно ли е да е от слота на дънното ?? И за рамта не съм видял :) 1TB ще да е добре хихихи

Защо не пробваш да пуснеш компютъра със отворен капак да видиш има ли нещо около видеокартата, макар че е малко вероятно. Освен това кабела на монитора правилно ли го включваш, да не е нещо разбутан?

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш да пуснеш компютъра със отворен капак да видиш има ли нещо около видеокартата, макар че е малко вероятно. Освен това кабела на монитора правилно ли го включваш, да не е нещо разбутан?

Не всичко си е наред проблема дойде докато играх изведнъж монитора мина в stand by режим и от там не ще да плаи нямам избутан кабел всичко си е наред щом работи с вградената карта а и на видеото вентилатора се върти обаче нз :)

Видеото ми е от ЕМАГ и сега им пуснах формуляр да идва куриер да я зима за сервиз че ми писна деа на 6 месеца карта е какво и стана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично да ти кажа, може да си я прегрял и да си я направил на ... като чух за игра а охлаждането не се знае.

И кажи каква е кутията и охлаждането, чистен ли е наскоро, къде го държиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично да ти кажа, може да си я прегрял и да си я направил на ... като чух за игра а охлаждането не се знае.

И кажи каква е кутията и охлаждането, чистен ли е наскоро, къде го държиш.

Прегрял от игра от стора на Win8 400МБ неее чистя го всяка неделя :) когато я сложа на слота и пусна компа бая силно върти вентилатора до сега не е въртял така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегрял от игра от стора на Win8 400МБ неее чистя го всяка неделя :) когато я сложа на слота и пусна компа бая силно върти вентилатора до сега не е въртял така ?

Тъп ли съм, или не разбрах смисъла на това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъп ли съм, или не разбрах смисъла на това ?

Не си тъп исках да кажа че игра от стора на WIndosws 8 която е с големина 400МБ няма кака да прегрееее ВИДЕО КАРТАТА сега разбра ли ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.