Премини към съдържанието
popa666

Вие модераторите нарушавате правилата на сайта

Препоръчан отговор

1:Вие модераторите нарушавате правилата на сайта отново като ми заключи темата а не я изтри. 2.Забравихте човешката нужда, опитвайки се да ни налагате писмена диктатура със не конкретни правила които си заобикаляте и нарушавате. 3.Не може да ме съдите за правописът - има си правила човешки които заобикаляте - като не ви харесва хората как пускат зовът си за помощ поставете си алгоритъм които при опит да се пусне подобен коментар да бъде посочвано нарушението. А не да лазите по нервите на хората като им се правите на Господари с големите закони. Искам да ми се изтрие профилът от вашият сървър МОЛЯ ТОВА ТУК Е БЕЗЗАКОНИЕ Забравихте нуждите на хората. Ужким сте форум за помощ и информация.

Изтрийте ми профилът.
Не искам да имам нищо общо с сайтове които нарушават елементарни правила с цел гавра с потребителите .

Изтрийте ми профилът.
Не искам да имам нищо общо с сайтове които нарушават елементарни правила с цел гавра с потребителите 

Редактирано от popa666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидохте твърде далече с диктатурите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1:Вие модераторите нарушавате правилата на сайта отново като ми заключи(ХТЕ?!) темата а не я изтри(хте). 2.Забравихте човешката нужда, опитвайки се да ни налагате писмена диктатура със не конкретни правила(запетая преди подчинено изречение - ,) които си заобикаляте и нарушавате. 3.Не може да ме съдите за правопис(А - кратък член) - има си правила(,) човешки(,)които заобикаляте - като не ви харесва хората как пускат зов(А) си за помощ поставете си алгоритъм(,) които при опит да се пусне подобен коментар(,) да бъде посочвано нарушението.(сигурно трябва да напишеш запетая,а не точка и да продължиш мисълта си) А не да лазите по нервите на хората като им се правите на господари(господари с малко Г, не сме немци) с големите закони. Искам да ми се изтрие профил(А) от вашият сървър(.) МОЛЯ (,)ТОВА ТУК Е БЕЗЗАКОНИЕ(.) Забравихте нуждите на хората. Ужким сте форум за помощ и информация.

Изтрийте ми профил(А).

Не искам да имам нищо общо с сайтове(,) които нарушават елементарни правила с цел гавра с потребителите .

Изтрийте ми профил(А).

Не искам да имам нищо общо с сайтове(,) които нарушават елементарни правила с цел гавра с потребителите(.)

Пфф, сам си сметни грешките.

Спокойно,не съм модератор :)

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зова* (как пускат НЕГО - лесен начин за проверка ) 

Като не знаят как да погледнат останалите сайтове които имат такъв алгоритъм .

Примери youtube vbox7

Пфф, сам си сметни грешките.

Спокойно,не съм модератор :)

Значи ставаш един от тях - Съдиш хората за правописът им вместо да ги насърчаваш.

И за протокола - грешки те са 2 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв алгоритъм ? До колкото знам, доста е трудно да се направи програма,която сама да ти поставя точките и запетаите,защото в българската граматика това доста сложно и относително.

На теб нищо не ти пречи да си закупиш учебници за 7. клас и да си научиш пунктоационната и граматичната норма. Най-малкото,което ще спечелиш,е това,че няма да се излагаш в публичните пространства и хората няма да ти се присмиват :).

пп.

Ето, виж! Насърчавам те да учиш ! 

И да,нормално да те съдя, все пак пишеш в БЪЛГАРСКИ форум,в който ОФИЦИАЛЕН език е БЪЛГАРСКИЯТ. От това следва,че ти трябва да имаш елементарни познания по български език и да пишеш грамотно.

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам просто да чуя, за какво беззаконие става на въпрос и въобще замисляте ли се какво говорите в момента? Като се регистрирате в даден форум се съгласявате с правилата и начините му за използване.

Във вашия случай беззаконието го правите Вие.

Колкото до правописа и правоговора вие сте БЪЛГАРИН и като такъв е най-малкото смешно, да не кажа плачевно, да не знаете как се пише и говори на роден език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал доста теми нови да се локват веднага дори и не се трият модератора пише че ще се трие без предупреждения . Описано си е проблема в заглавието и модератора няма да визирам име той си знае кой е локва темата това че е в грешния раздел може да я премести но да се направи на интересен я трие  ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попе, като не искаш да имаш нищо общо с форума, просто недей да влизаш ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам просто да чуя, за какво беззаконие става на въпрос и въобще замисляте ли се какво говорите в момента? Като се регистрирате в даден форум се съгласявате с правилата и начините му за използване.

Във вашия случай беззаконието го правите Вие.

Колкото до правописа и правоговора вие сте БЪЛГАРИН и като такъв е най-малкото смешно, да не кажа плачевно, да не знаете как се пише и говори на роден език.

Когато се регистрирах правилата не бяха такива.

Да мисля и то повече от колкото действам.

Аз не нарушавам правилата. И не съм извършил престъпление не ме обиждай на родословие след като не знаеш дали не съм китаец.

АЗ съм полицай - при мен идват всякакви хора всеки ден грамотни неграмотни - моята работа е да помогна не да се подигравам с тях - както се прави тук.

Работата с хора е Психология и Философия - Любовта към хората уважението е на първо място - но не и тук.

Не защитавам никого просто не искам да се гаврят със мен,,, и да ми се изтрие профилът

Аз съм виждал доста теми нови да се локват веднага дори и не се трият модератора пише че ще се трие без предупреждения . Описано си е проблема в заглавието и модератора няма да визирам име той си знае кой е локва темата това че е в грешния раздел може да я премести но да се направи на интересен я трие  ....

Благодаря че се застъпваш за мен имам нужда .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как случвало се е и мой теми да трият дори и да съм описал точно заглавието на проблема и съм следял винаги дали темата още ми е активна преди някой пъпчив модератор да я изтрил

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попе, като не искаш да имаш нищо общо с форума, просто недей да влизаш ;)

Искам профилът ми да бъде изтрит тъй като не мога да намеря опцията за премахване на профил.

А каде влизам това не е ли мое право.

Какъв алгоритъм ? До колкото знам, доста е трудно да се направи програма,която сама да ти поставя точките и запетаите,защото в българската граматика това доста сложно и относително.

На теб нищо не ти пречи да си закупиш учебници за 7. клас и да си научиш пунктоационната и граматичната норма. Най-малкото,което ще спечелиш,е това,че няма да се излагаш в публичните пространства и хората няма да ти се присмиват :).

пп.

Ето, виж! Насърчавам те да учиш ! 

И да,нормално да те съдя, все пак пишеш в БЪЛГАРСКИ форум,в който ОФИЦИАЛЕН език е БЪЛГАРСКИЯТ. От това следва,че ти трябва да имаш елементарни познания по български език и да пишеш грамотно.

Не подиграваш се .

Разбирам че от Българи във Български форум да си потърсиш правата означава да ти се подиграват вместо да ти помогнат.

Капките са част от ведрото когато паднат всички ще остане само България и никои няма да има там.

Нне ми пречете а ми помогнете за да не сте утре на мое място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич стига се прави на интересен . Абсолютно никой не ти е длъжен  на тебе да ти оправя проблемите на домашния компютър. Ако искаш се оплачи и на Арменския поп но няма да трогнеш никой. Форуми и сайтове има бол в интернет  и си свободен да се регистрираш в който искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич стига се прави на интересен . Абсолютно никой не ти е длъжен  на тебе да ти оправя проблемите на домашния компютър. Ако искаш се оплачи и на Арменския поп но няма да трогнеш никой. Форуми и сайтове има бол в интернет  и си свободен да се регистрираш в който искаш.

Подиграваш ли ми се.

Просто го казах искам профилът ми да е ИЗТРИТ------ КОЕ НЕ Е ЯСНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз незнам, дали ще ти изтрият поста, но със сигурност ще получиш наказание + заключена/изтрита тема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.