Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Много сини фенове говорят как едва ли не няма да видим нищо ново от АМД, и конкретно дори че FM сокет нямал перспектива (кой знае по каква причина сигурно защото не пише Intel на него).

Също и говоренето че няма да има ново поколение FX процесори. (Което има вероятност да стане) ако в следващото поколение APU видим това

http://www.amd.com/en-gb/innovations/software-technologies/compute-cores

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене, ти прочете ли какво ни показваш? Ама до края. Това вече е налично от началото на 2014г с пускането на Kaveri серията от APU-та, в които са в съчетание до 4 броя процесорни ядра Steamroller, с до 8 графични стрийм процесора и като примерен представител, в самото дъно на страницата е заложено AMD A10-7850K APU.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочел съм го. Просто искам да покажа нещо. Леко по-леко в темата. Но ето че и първия син фен се появи да сери.

https://www.youtube.com/watch?v=Cv57qDXpEPU

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти си предоставил образно казано тоалетната си за обществено ползуване. Показал си ни вече налична(от почти цяла една година) техника, като си ни я представил все едно става въпрос за някаква все още нереализирана технология на бъдещето, която ще се реализира в следващо  поколение APU и ще бори интел в следващите години. Това е лъжа! В случая не виждам нищо общо и със следващото поколение FX процесори, за което на представената траница и намек дори няма. И така, ако си решил все пак да правиш тема за вече наличните APU-та, на едно от които си постнал и видеоревю, това значи че сам се отклоняваш от собствената си тема като пишеш в уводният си пост за FX линията, която никога не е имала APU представител. Вземи си изясни какво в крайна сметка искаш. Обща тема от рода на АМД  vs Интел, каквито има налични, или специализирана.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто няма да говоря. Писнало ми е от разни сини фенове само да идват и да серат на метеното.

Статията е с цел информиране а не дезинформиране.

Знам че нарушавам вашата етика да дезинформирате хората само и само за да си купят интел. Но е хубаво да знаят че има и алтернатива за ограничен бюджет с която също може да се играят новите игри. Ако говорим за игри. Където може да се спестят доста пари от дискретна видеокарта и да се вложат в по-бърза рам и да се ползва АПУ. А вече отделен е въпроса когато хората кажат че примерно разполагат с бюджет от над 1200 1400 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто няма да говоря. Писнало ми е от разни сини фенове само да идват и да серат на метеното.

Статията е с цел информиране а не дезинформиране.

Знам че нарушавам вашата етика да дезинформирате хората само и само за да си купят интел. Но е хубаво да знаят че има и алтернатива за ограничен бюджет с която също може да се играят новите игри. Ако говорим за игри. Където може да се спестят доста пари от дискретна видеокарта и да се вложат в по-бърза рам и да се ползва АПУ. А вече отделен е въпроса когато хората кажат че примерно разполагат с бюджет от над 1200 1400 лева.

Типично фенско писане. Темата още в началото си личеше, че е единствено жалък опит за реклама на АМД. Не съм син фен и съм с АМД машина, ама не се ли усещаш понякога, когато се опитваш да ловиш маймуни с трици? Виж конкуренцията в хардуербг, вече само за смях те имат и ти започна тук да си провеждаш номерата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лек Off , ама като гледам темата натам отива, пък и все пак за АМД става въпрос.
Аз досега волно или неволно съм имал AMD и Intel.
За непретенциозен потребител като мене, който не играе игри, не използва фотошоп и производните му, АМД CPU също върши работата за която е предназначен.
Ето сега например (въпреки че в момента всичките ми устройства са Интел) съм се ориентирал към една Home Theater AMD базирана система.

Athlon 5350   -   четирите ядра, поносuма графика,  25 вата, не е запоен за дъното

ASrock AM1H-ITX    -  DC жак, голям избор на видео конекции ( VGA, HDMI, DVI, Dispplay Port)

ама много надуват цените ритейлърите.
Получава се нещо такова .....АМД MSRP e 45$,  а на магазина с 20$ отгоре.

Ами цената направо се изравнява със залепения Pentium J2900, ....как да го взема този Athlon.

Редактирано от julienalexandrov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма съмнение, че за своятга ценова ниша и предназначение APU-тата на АМД, са отлично предложение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типично фенско писане. Темата още в началото си личеше, че е единствено жалък опит за реклама на АМД. Не съм син фен и съм с АМД машина, ама не се ли усещаш понякога, когато се опитваш да ловиш маймуни с трици? Виж конкуренцията в хардуербг, вече само за смях те имат и ти започна тук да си провеждаш номерата.

Каква реклама бе ? Смени си дилъра момче. Прекалено много наркотици друсаш. Каква ми е ползата да рекламирам ? Да не би да ми плащат? Мина времето когато бях представител на марката.

Конкуренцията в хардуербг леле майко. Наистина нещо ти хлопа. Ти само в нета ли киснеш? По колко ти плащат за малоумни постове ? Ако може кажи ми кой е шефа ти та и аз да се включа да получавам заплата и аз мога да пиша малоумни постове като теб.

За това леко по-леко намалям активността си. Не ми е чак толкова тъп живота за да се занимавам с тролове които само по форумите киснат и се радват на интриги на глупави спорове и фенщината си. Зад монитора всички сте големци а в живота сте мишоци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене, интриги-единствено ти ги търсиш особено с тази безмислена тема! В хардуера ги изкара всичките тапаци, понеже ти си некадърен и не можа да оправиш клока с видно некадърно дъно за целите.

В друга тема говориш как вградените апу(включвам и carrizo)-са по-добре от i3 и gtx 750ti ,ами няма как да стане!

Аз лично бих с радост позвал ,фм2+ платформа сега, понеже ще ми е предостатъчна за нуждите и щях да я ползвам без да плюя по-другия лагер. Ама когато има определен бюджет и изисквания се търси най-добрата алтернатива ,без пристрастие и да твърдиш ,че черното е бяло!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май и ти нещо много друсаш? Кога някъде съм говорил за овърклок след като не се интересувам ?

Какво се хващате като удавници за сламка какво било в хардуербг ? Използвате че няма модератори ли ?

Това на мен какво ми е дъното теб не те засяга. А ти по ли си кадърен ? Струва ми се че не. Ти си поредния сополанко дето с родителите си ходи в магазина.

Човек ви показва нещо но все пак лалалалала i3 това гъзъ ми онова. Е за това от тези форуми избягаха хора които наистина знаеха какво говорят. И вече не искат да чуят ни за калдата ни за хардуербг. Това е проблема в България, че някой налага нещо и иска да остасне статукво сякаш получава хонорар за това че го налага. Никой не позволява да се предлагат алтернативи. За това сме на тоя хал в тая скапана страна.Честно да ви кажа нещо не ви е в ред. Нахвърляте се като бесни пумиари на всеки коментар който не ви изнася.

Здраве да е. Не ме интересува щом това е начина ви на живот живейте си в интернет живейте си в Интел света щом смятате че така сте пълноценни.

Тук не говорим за фенщина а за някакво болестно състояние у вас. Явно много скапан живот имате щом нон стоп сте тук и само дебнете кой ще напише нещо което не ви харесва та да започнете да се драчите с него. Да му обяснявате какъв тъпанар е. И преди съм се махал от този форум и сега ще го направя защото на мен не ми дреме. Както не бях писал 3 месеца така мога пак да не пиша, докато вие ще умрете ако 1 ден пропуснете.

ПС: Капитане моля без лични съобщения, безсмислено е.

Обърнахте темата на селска седянка. Всеки път като пусна тема по какъвто и да било въпрос винаги някой се намира да сери. Но никой от тези драскачи никога не се е заел да направи нещо полезно. Сигурно ако бях направил тема с бляскава реклама за Интел щяхте да ме наградите. Но тъй като реших да покажа нещо от друг производител и веднага ме насрахте (по същия начин когато показах и за Эльбрус). Какво повече да говорим вижда се кои са фенове и кои са безполезни за обществото.

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.