Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с 64-битовия Windows 7.

Първо да си напиша конфигурацията:

Дъно- Foxconn A690VM2MA-RS2H

Рам - 6gb DDR2 553mhz

Процесор- Athlon x2 64 4400+ 2.3ghz

Видео- Radeon HD2600 pro

Ами проблема е една дилема. Аз използвам 64 битов Windows 7, защото добавих наскоро рам (4гб). Обаче се сетих като бях на 32 бита ми вървеше по-добре като цяло компютъра. И днес се върнах на 32 бита и какво да видя? Компа лети!

0 % използване на процесора, докато на 64 битовия го използва на 30 - 40% без да правя нищо. Значи 64 битовата версия не е омазана,  от самото начало ми прави проблеми. И двете са Win7 Ultimate.

И сега дилемата е дали да ползвам 64 бита, защото имам 6гб рам, или да си стоя на 32 бита?

И ако имате идеи как да подкарам 64 битовата като 32 битовата, т. е. да върви добре, кажете. Примерно да пробвам друга версия на Win7, да махна новата рам и да пробвам със старата и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стой си на 32 битовия ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай си "излишната" памет (~2,5ГБ) за RAM диск - или за временни интернет файлове или за временни файлове.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на производителя не виждам драйвери за Windows 7. Откъде инсталираш драйверите за Windows 7?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на производителя не виждам драйвери за Windows 7. Откъде инсталираш драйверите за Windows 7?

Преди време бях пуснал тема, по този въпрос и много бързо ми отговориха. Инсталирам драйверите за Windows Vista в режим на съвместимост и работят прекрасно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант - да се използва рамдиск за стартиране на Windows от него.

https://www.youtube.com/watch?v=Va3PmHZwUtQ

https://www.youtube.com/watch?v=vcrjpog0g3k

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с 64-битовия Windows 7.

Първо да си напиша конфигурацията:

Дъно- Foxconn A690VM2MA-RS2H

Рам - 6gb DDR2 553mhz

Процесор- Athlon x2 64 4400+ 2.3ghz

Видео- Radeon HD2600 pro

Ами проблема е една дилема. Аз използвам 64 битов Windows 7, защото добавих наскоро рам (4гб). Обаче се сетих като бях на 32 бита ми вървеше по-добре като цяло компютъра. И днес се върнах на 32 бита и какво да видя? Компа лети!

0 % използване на процесора, докато на 64 битовия го използва на 30 - 40% без да правя нищо. Значи 64 битовата версия не е омазана,  от самото начало ми прави проблеми. И двете са Win7 Ultimate.

И сега дилемата е дали да ползвам 64 бита, защото имам 6гб рам, или да си стоя на 32 бита?

И ако имате идеи как да подкарам 64 битовата като 32 битовата, т. е. да върви добре, кажете. Примерно да пробвам друга версия на Win7, да махна новата рам и да пробвам със старата и т.н.

Стига с тоя ultimate сложете си windows 7 home premium 64 bit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.