Премини към съдържанието
nedqlkow

Придвижване до Технополис Надежда

Препоръчан отговор

Здравейте ,

налага ми се да отида до Технополис Надежда , а това което ми изкарва Гугъл Мапс ми се струва доста неизгодно . Това , което ми се предлага там е да стигна с метро до метростанция ''Княгиня Мария Луиза'' и от там да вървя 3,2 километра пеша до магазина . Има ли някакъв превоз , посредством който да мога да стигна директно до самия магазин , или нещо , което да пътува от метростанцията към магазина ?

Благодаря ви .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автобуси 79 и 309 би трябвало да возят до там.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е началната точка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда от това , което видях , 79 ме устройва . Началната точка е Дианабад , но не ми е проблем да сляза до Подуяне да го хвана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда от това , което видях , 79 ме устройва . Началната точка е Дианабад , но не ми е проблем да сляза до Подуяне да го хвана :)

Имай в предвид, че ще си единствения белокож там. :D Да си призная честно не използвам градския транспорт, но според мен можеш от Дианабад да хванеш метрото и да слезеш на Ломско шосе(до квартал Триъгълника) и от там пеша през надлез ''Надежда'' до Технополис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай в предвид, че ще си единствения белокож там. :D Да си призная честно не използвам градския транспорт, но според мен можеш от Дианабад да хванеш метрото и да слезеш на Ломско шосе(до квартал Триъгълника) и от там пеша през надлез ''Надежда'' до Технополис.

Като цяло другия вариант е да хващам метро от ''Европейски съюз'' до ''Мария Луиза'' и от там да вървя пеша , но да ти кажа честно едва ли ще ми се върви пеша в 9 часа сутринта . Иначе , аз от автобуса слизам и отивам в магазина , само трябва да пресека булеварда . На връщане по същия начин .

То като се замисля варианта , който споменавам аз , едва ли е по-безопасен така да се изразя .

Редактирано от b3s7ch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не си прави експеримент да ходиш пеша до там! Особено щом не си запознат с района. Не, че е невъзможно, но е супер тъпа идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не си прави експеримент да ходиш пеша до там! Особено щом не си запознат с района. Не, че е невъзможно, но е супер тъпа идея.

Да , и на мен ми се струва твтрде рисковано . Тази спирка , на която спира 79(ТЕЦ София) е на 200м от входа на Технополис и все си мисля , че е по-добре .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бре вие имате ли връзка с външния свят въобще?! Било рисковано да се ходи пеша. Ама къде се намирате? Я се стегнете. Към автора - взимаш метрото от Дианабад, прекачваш се на спирка Сердика и слизаш на Триъгълника(не знам как се казва спирката). От там през надлез ''Надежда'', където има велоалея са по-малко от километър в крачки до прословутата технобакалия.

Да , и на мен ми се струва твтрде рисковано . Тази спирка , на която спира 79(ТЕЦ София) е на 200м от входа на Технополис и все си мисля , че е по-добре .

Щом ти е по-гот да се возиш с индианци, вместо да се поразходиш в това хубаво време, проблема си е твой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Метростанцията е "Хан Кубрат", но верно си е далечко оттам, а и да пресичаш надлез Надежда пеша е кофти... По-добре с автобуса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С автобуса ми се струва и на мен по-приемлив варианта . Не , че толкова ми е проблем да ходя пеша , но в 9 сутринта след 12 часова смяна сигурно няма да съм особено ентусиазиран :)

Благодаря на всички за отговорите :)

Редактирано от b3s7ch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.