Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Дойде времето и аз да си сменя щайгата. Та, бюджетът ми е м/у 1600-1900лв. Ще се ползва предимно за игри от типа - Crysis 3, Battlefield 4, GTA V, CS:GO.

Въпросът ми е каква конфигурация Бихте ми препоръчали, защото не разбирам много от компютри. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Крайна цена 929 лв.

пс. И добавяш една GTX970 - http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=1|0|0|28572
Тази е №1 от към охлаждане и е на отлична цена. По-добра е от по-скъпата G1 в Скай и Никем.
При по-евтините варианти ако не си претенциозен пак е за предпочитане нещо на Inno3D. 

pA41cOR.png
Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто няма ли да е по добре да вземе рам памет с по-ниски тайминги ? Въпреки че няма да има голяма разлика мисля че е по добре. За видеокартата и останалото съм изцяло съгласен. Конфигурацията на матадор е абсолютно същата, с добавено ссд и процесор с нялколко мегахерца отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре е но разликата няма и 2% със скъпата CL7 а със CL9 ще е още по-малка та сам да си прецени има ли смисъл да налива пари.

Предложението ми е за 1 683 лв. и е напълно достатъчно за всичко та да си преценява сам дали да харчи още. 

Аз лично бих взел модулната Интегра и сменил охладителя с Evo 212 или Gammaxx S40 тъй като търся тишина.

Със SSD-то също ще му е по-комфортно не че игрите ще вървят по-добре та пак е в категория лукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто няма ли да е по добре да вземе рам памет с по-ниски тайминги ? Въпреки че няма да има голяма разлика мисля че е по добре. За видеокартата и останалото съм изцяло съгласен. Конфигурацията на матадор е абсолютно същата, с добавено ссд и процесор с нялколко мегахерца отгоре.

Тоя матадор , барбар със теб ,  сте г*з 1 и г*з 2.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха да такива сме гъзове ни е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя матадор , барбар със теб ,  сте г*з 1 и г*з 2.

кой каквито определения дава за другите три пъти да му се връщат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ass: :ass: :ass:

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията! Направих си конфигурация с малко помощ на вашите мнения. Увеличих малко бюджета -http://imgur.com/r10jCTF- и отново искам мненията Ви. И ако може да ми предложите някакъв монитор м/у 200-300лв. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Увеличих малко бюджета -http://imgur.com/r10jCTF

Сигурно без да искаш си добавил две котии..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ти се, спри да "правиш" конфигурации... Не знам на колко си, обаче влагай малко мислене в нещата... До сега 1 смислена конфигурация не съм видял от теб.. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Вместо да наливаш пари в излишни неща отдели пари за читав монитор тъй като всеки ден ще го ползваш.
VS серията не е по-качествена от Raider-а а цената е същата работа та е лош избор.
Тоя свирещ Азис също е лош избор.

Благодаря за мненията! Направих си конфигурация с малко помощ на вашите мнения. Увеличих малко бюджета -http://imgur.com/r10jCTF- и отново искам мненията Ви. И ако може да ми предложите някакъв монитор м/у 200-300лв. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ти се, спри да "правиш" конфигурации... Не знам на колко си, обаче влагай малко мислене в нещата... До сега 1 смислена конфигурация не съм видял от теб.. 

И какво и е на конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скъпото дъно заради по-скъпата рам което води до около 100 лв. отгоре без съществена полза.

За сметка на това си спестил 5 кинта и си сложил по-скапано захранване, хард с по-малка гаранция

и някаква ламя на мястото на видеокартата.

Резултата при игрите реално ще е малко по-зле а цената по-висока при това за по-гореща машина.

Шумът с това захранване едва ли има смисъл да го описвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и едно от мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще даваш 2 бона, по-добре така...

Линк:
http://nikem-bg.net/cart/51390p1r46717p1r48235p1r52525p1r53059p1r46974p1r51823p1r49180p1rf.html

Редактирано от Katharsys (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/ACER-23-G237HLABID/description.html

от една година сам с този и съм доволен,а и цената не е лоша

Редактирано от matadorBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/ACER-23-G237HLABID/description.html

от една година сам с този и съм доволен,а и цената не е лоша

Като гледам май е лъскав? Според мен не е добър избор да е лъскав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам май е лъскав? Според мен не е добър избор да е лъскав.

никъде в описанието не се споменава дали е лъскав или матов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скъпото дъно заради по-скъпата рам което води до около 100 лв. отгоре без съществена полза.

За сметка на това си спестил 5 кинта и си сложил по-скапано захранване, хард с по-малка гаранция

и някаква ламя на мястото на видеокартата.

Резултата при игрите реално ще е малко по-зле а цената по-висока при това за по-гореща машина.

Шумът с това захранване едва ли има смисъл да го описвам...

xD Това ми хареса. 

Но все пак ще налея малко масло в огъня. Тоя калпав i5  ще се озори с GTX970  при GTA 5. GTA 5, както и доста нови игри, копират донякъде Crysis 3. Има участъци с много голямо натоварване на видеокартата и обратното - участъци с много голямо натоварване на процесора. а това води до спад в кадрите, дори видеокартата да може много повече. Никога не бих взел видеокарта GTX970  с младши процесор i5. По-добре да се прежалят няколко лева за i5,  работещ на по-висока честота. Ще потрябва. И не само за GTA 5. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.