Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

post-140275-0-34529300-1433734570_thumb.post-140275-0-26901500-1433734582_thumb.post-140275-0-77317300-1433734589_thumb.Ето грешката която ми дава,ако може да ми обясните как се регистрира акаунт в LIVE стъпка по стъпка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурни ли е, че има интернет на устройството ( модем,рутер) към което се свързваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурни ли е, че има интернет на устройството ( модем,рутер) към което се свързваш?Да

Да имам рутер на Xbox-a намерих мрежата вкарах си паролата,свърза се Но с Live не иска да се свърже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да имам рутер на Xbox-a намерих мрежата вкарах си паролата,свърза се Но с Live не иска да се свърже.

Доколкото виждам трябва да имаш и абонамент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам трябва да имаш и абонамент

Не знам вече какво ми трябва,гледах клипчета правя всичко както е показано на тях и не става.Чудя се да не е някаква настройка на рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам вече какво ми трябва,гледах клипчета правя всичко както е показано на тях и не става.Чудя се да не е някаква настройка на рутера.

Нека и друг колега се изкаже. Доколкото виждам тази опция е платена. Ако не си закупил Gold пакета няма да може да играеш игри мултиплеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

attachicon.gif20150607_181210.jpgattachicon.gif20150607_181536.jpgattachicon.gif20150607_181558.jpgЕто грешката която ми дава,ако може да ми обясните как се регистрира акаунт в LIVE стъпка по стъпка. 

На мен ми отне 3 минути да си направя регистрация. Цъкаш на първия резултат, но регистрацията я направи през конзолата. https://www.google.com/search?q=+xbox+live+login+&ie=utf-8&oe=utf-8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.