Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся SATA 2.5" HDD за лаптоп. Устройва ме дори 1ГБ да е, въпроса е, че не мога да намеря никъде. Намерих доста, 160ГБ, 500ГБ, 1ТБ, ама не ми трябват толкова големи. Дали някой знае от къде мога да си взема такъв. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв диск SATA с големина 20 гигабайта. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, търся SATA 2.5" HDD за лаптоп. Устройва ме дори 1ГБ да е, въпроса е, че не мога да намеря никъде. Намерих доста, 160ГБ, 500ГБ, 1ТБ, ама не ми трябват толкова големи. Дали някой знае от къде мога да си взема такъв. Благодаря предварително!

Не знам, по каква причина търсиш диск с обем 20GB, но ако е защото смяташ, че цената му ще е 8 пъти по-ниска от на 160GB не си прав.

Колкото е по-голям капацитета, толкова по-евтина излиза единица обем на устройството.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, по каква причина търсиш диск с обем 20GB, но ако е защото смяташ, че цената му ще е 8 пъти по-ниска от на 160GB не си прав.

Колкото е по-голям обема, толкова по-евтина излиза единица обем на устройството.

Ако го знаех, нямаше да се допитвам до вас. Вие сте тези, които ще кажете. Нали за това питам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов сте във форума и няма как да знаем докъде Ви стигат познанията. :)

Така зададеният въпрос изглежда доста странно(почти подозрително) за хора, които са разглеждали магазини за компютърни компоненти.

Щеше да е по-добре да обясните каква е идеята - оригиналният диск се е повредил ли? 1 гигабайт не се сещам за какво ще върши работа... Какъв точно е лаптопа също може да има значение...

Редактирано от sten90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов сте във форума и няма как да знаем докъде Ви стигат познанията. :)

Така зададеният въпрос изглежда доста странно(почти подозрително) за хора, които са разглеждали магазини за компютърни компоненти.

Щеше да е по-добре да обясните каква е идеята - оригиналният диск се е повредил ли? 1 гигабайт не се сещам за какво ще върши работа... Какъв точно е лаптопа също може да има значение...

Трябва ми малък по обем за съхранение на текстови файлове и някоя друга снимчица... идеята е после да го махна от лаптопа и да го прибера някъде или да го дам на някого... но не смятам, че това е от голямо значение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми малък по обем за съхранение на текстови файлове и някоя друга снимчица... идеята е после да го махна от лаптопа и да го прибера някъде или да го дам на някого... но не смятам, че това е от голямо значение...

Флашка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SD карта? Че няма да стърчи от лаптопа. А ще може да се използва и за ReadyBoost.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.