Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравей те

Въпросът ми е дали някой е продавал или купувал лек автомобил с подправени киловати на големия талон в данъчното. Дали има някакви трудности при прехвърлянето му, защото ми предстои евентуално закупуване на такъв автомобил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те

Въпросът ми е дали някой е продавал или купувал лек автомобил с подправени киловати на големия талон в данъчното. Дали има някакви трудности при прехвърлянето му, защото ми предстои евентуално закупуване на такъв автомобил. 

И да има някой, едва ли ще си признае. Нали се сещаш, че става дума за документална измама, която носи и съответните санкции?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно колата е над 100 коня, а някоя я е регистрирал под.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай нотариус. Не е твой проблем, не ти издаваш документите на колата, а държавата (КАТ). В МДТ завеждат по документи, важно е дали КАТ ще препишат същото в новия талон при смяната на собствеността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да изпадам в подробности, но със сигурност ще имаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ искам някой да си признава а просто дали някой е запознат какви проблеми и спънки може да се срещнат при покупко-продажба на лек автомобил с подправени киловати на големия талон в данъчното. Дали има някакви трудности при прехвърлянето му. Мисля че тази тема ще бъде полезна за някои хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Валентин Кънчев
      Здравейте!
      Настроих се вече да си купя първата кола, обаче не съм запознат изобщо и не знам как стават нещата. Допитах се до няколко човека и получих все различни отговори, за това реших да се допитам и до вас.
      Случая е следния:
      Да речем, че аз съм от град "А"
      Харесал съм си кола, нов внос в някоя авто къща в град "Б"
      Какво следва оттук нататък?
      Моля, ако някой изяви желание, да ми обясни стъпка по стъпка :)
      Благодаря!
    • от ostavime
      Търся такъв тип детска електрическа количка. От къде може да се купи такав модел/вид? Газ се подава от ръкохватката. 
      Снимал съм я през витрината. За съжаление магазина не работеше, иначе щеше да питам направо вътре. 

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от dzaabo
      Добър ден .
      Някой ако знае да ми предложи програма за СХЕМИ за зацепване на ангренажен ремък .
      Тук не става само за една марка автомобил а за повечето известни марки , които се карат в България .
      Може и да е платена но за предпочитане е ако има FREE
      Ако има възможност да е и на Бг език .
      Но приемам всички предложения .
    • от vukeca94
      Добра вечер на всички
      Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.