Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравей те

Въпросът ми е дали някой е продавал или купувал лек автомобил с подправени киловати на големия талон в данъчното. Дали има някакви трудности при прехвърлянето му, защото ми предстои евентуално закупуване на такъв автомобил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей те

Въпросът ми е дали някой е продавал или купувал лек автомобил с подправени киловати на големия талон в данъчното. Дали има някакви трудности при прехвърлянето му, защото ми предстои евентуално закупуване на такъв автомобил. 

И да има някой, едва ли ще си признае. Нали се сещаш, че става дума за документална измама, която носи и съответните санкции?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно колата е над 100 коня, а някоя я е регистрирал под.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Питай нотариус. Не е твой проблем, не ти издаваш документите на колата, а държавата (КАТ). В МДТ завеждат по документи, важно е дали КАТ ще препишат същото в новия талон при смяната на собствеността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да изпадам в подробности, но със сигурност ще имаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

НЕ искам някой да си признава а просто дали някой е запознат какви проблеми и спънки може да се срещнат при покупко-продажба на лек автомобил с подправени киловати на големия талон в данъчното. Дали има някакви трудности при прехвърлянето му. Мисля че тази тема ще бъде полезна за някои хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.