Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си телефон до 600лв макс.Държа на хубав дисплей,читава камера и издръжлива батерия.Не робувам на марки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Немога да помогна

Аз съм с този,и съм много доволен.

С нетърпение чакам ъпдейта до windows 10

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Едно предложение от мен:  Meizu MX1 Note
    Във Виваком беше около 560 лева доколкото си спомням. Доста добро телефонче. Има написано  за него в друга тема а и отзивите са много добри. Успех!

И един модел, който лично не съм го пробвал:   LG G3   http://www.gsmarena.com/lg_g3-6294.php
    Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,

Ето и предложението от мен - OnePlus One. В този ценови клас лично аз смятам, че няма конкуренция. Може да се сравнява единствено със скъпарските флагмани на останалите "топ" производители. ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,

Ето и предложението от мен - OnePlus One. В този ценови клас лично аз смятам, че няма конкуренция. Може да се сравнява единствено със скъпарските флагмани на останалите "топ" производители. ;)

Също исках да му предложа този модел, но не знаех дали се продава в България. По технически данни е отличен.

http://www.gsmarena.com/oneplus_one-6327.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1+1 има доста често срещани технически проблеми, най-вече загуба на чувствителност на дисплея вследствие на прегряване, както и проблем с микрофона - лошо качество на звука при разговори. Иначе, попаднеш ли на читава бройка, верно си е оферта отвсякъде. И за да не спамя, аз бих предложил Meizu M1 Note, thl 5000, или пък Sony m4 aqua. Поразгледай в нета техническите им характеристики.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1+1 има доста често срещани технически проблеми, най-вече загуба на чувствителност на дисплея вследствие на прегряване, както и проблем с микрофона - лошо качество на звука при разговори. Иначе, попаднеш ли на читава бройка, верно си е оферта отвсякъде. И за да не спамя, аз бих предложил Meizu M1 Note, thl 5000, или пък Sony m4 aqua. Поразгледай в нета техническите им характеристики.

Аз зная, че ти си купи много добро телефонче и очаквах да напишеш модела, защото ми мина през акъла и за твоя, но не знаех модела. Вярно, че го има маписан във форума, но не ми се търсеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз зная, че ти си купи много добро телефонче и очаквах да напишеш модела, защото ми мина през акъла и за твоя, но не знаех модела. Вярно, че го има маписан във форума, но не ми се търсеше.

Вече трети месец го ползвам, супер си е телефончето. Плюс това е купен от бг търговец, с 2 години гаранция, не като разните му там онлайн поръчки от Китай, където гориш като факел, ако нещо се прецака...
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В категория 200$ Meizu M1 Note е абсолютен фаворит. При тази цена неговите конкуренти са жалки клошари.

Meizu M1 Note  идва с:

Матрица IGZO IPS OGS от  Sharp без въздушна прослойка и олеофобно покритие, 5.5' FullHD 403ppi, защита Corning Gorilla Glass 3. Екранът е просто шедьовър в жанра.

Батерия от 3140mA държи апарата 4 дни жив, а при активно ползване 2. На пълна яркост екран телефонът издържа 5 часа.

13-мегапикселова камера от Samsung, която размазва недарозумения като JiaYu S3 или Elephone P7000 с прословутия сензор IMX214 от Sony.

Приличен аудио канал, който под root става още по-як.

Чипсетът (MT6752 - ARM Cortex-A53 8х1.7GHz / Mali-T760 MP2) подкарва всяка геймка и опитва да покаже мускули на 4К видео.

Отлична фирмена надстройка на Android, без лагове, бъгове и прочие шитни.

Няма радио, NFC и слот за карта-памет, но и едва ли ще ви притрябват. Странични производители предлагат богат набор от капаци, включително от алумин, което ще прикрие пластмасарията.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз лично не препоръчвам м4 аква, От месец и малко имам HTC Desire 820, като цяло съм доволен от апарата, справя се добре със всичко, което му възлагам, камерата не е зле, прави прилични снимки, дисплея е доста добър като цяло добър телефон, ако мога да ти помогна с нещо конкретно за него, пиши, Meizu и OnePlus One нямал съм допир до някой от тях, но пък на хартия изглежда много добре, не мога да кажа дали телефона ще струва или не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В категория 200$ Meizu M1 Note е абсолютен фаворит. При тази цена неговите конкуренти са жалки клошари.

Meizu M1 Note  идва с:

Матрица IGZO IPS OGS от  Sharp без въздушна прослойка и олеофобно покритие, 5.5' FullHD 403ppi, защита Corning Gorilla Glass 3. Екранът е просто шедьовър в жанра.

Батерия от 3140mA държи апарата 4 дни жив, а при активно ползване 2. На пълна яркост екран телефонът издържа 5 часа.

13-мегапикселова камера от Samsung, която размазва недарозумения като JiaYu S3 или Elephone P7000 с прословутия сензор IMX214 от Sony.

Приличен аудио канал, който под root става още по-як.

Чипсетът (MT6752 - ARM Cortex-A53 8х1.7GHz / Mali-T760 MP2) подкарва всяка геймка и опитва да покаже мускули на 4К видео.

Отлична фирмена надстройка на Android, без лагове, бъгове и прочие шитни.

Няма радио, NFC и слот за карта-памет, но и едва ли ще ви притрябват. Странични производители предлагат богат набор от капаци, включително от алумин, което ще прикрие пластмасарията.

Коменрарът ти е много добър. И аз писах за модела, но съвсем общо. Днес отново се позанимавах с въпросният модел и ще напиша така: Дисплея - просто е много добър и на дневна светлина се вижда отлично. Тук на мен не ми допада размера, но като се загледах на моя 4,5 инча - разликата е очевидна.

За батерията - не би следвало при този размер на дисплея и бързият процесор да е по-малка от 3000 мА. Звукът му като че ми се стори малко слаб, но имаше и доста "шум" на улицата. Не съм го слушал на слушалки, понеже ги забравих. Особено внимание винаги обръщам на предната камера. Това е един от приоритетите ми за  "комуникация" Много добра картина, на кореспондента ( от България) също. Тук нямам забележки при една добра скорост на интернета. За процесора си казал всичко. Аз лично не препоръчвам нов телефон с процесор 1,2 1,4 гига от този сезон насетне. Което съм убеден, че е много важно. За Андроида - работата на телефона е много бърза и гладка. За другите споменати неща от теб, напълно те подкрепям - радио винаги може да се добави софтуерно, карта памет - не играя игри, така че  ми е достатъчна. Външният му вид е доста привлекателен поне за мен. Малко ми е голям в ръката или така си мисля аз, но стои добре. Много леко се борави с телефончето.Накрая. Много често оплюваме китайците, но явно последните години  поне известните техни фирми в които влиза и Meizu са се отказали от ширпотребата и правят модели с цена 2 пъти по- малка на телефоните от големият клас. То какво ли вече не се прави в Китай. След днешното ми занимание с модела твърде се зачудих за него като лична вещ. Спира ме само големината но се убедих, че е много важен елемент от целият телефон. Цената беше 559 лева без договор. Извинявам се, че почти съм повторил постът на колегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...

След днешното ми занимание с модела твърде се зачудих за него като лична вещ. Спира ме само големината но се убедих, че е много важен елемент от целият телефон. Цената беше 559 лева без договор. Извинявам се, че почти съм повторил постът на колегата.

Meizu M1 Note 16GB версия, бял - 189$

Meizu M1 Note 32GB версия, бял - 249$

Курс на БНБ 1.73 за 1$. Смятай. Регистрация на алибаба. Избор на продавец, прочит на коментарите на други купувачи у продавача. Влизане в контакт с продавача, изясняване на детайли. Плащане. Получаване на трек. Безплатна доставка по пощата заема от 2 до 4 седмици. Това е всичко.

Какви договори, какви 559лв? На такива клоуни дирекно им препоръчвам да се разкрачат широко и да се хванат за петите. О да, гаранциите. Неща в бъдеще време как ако нещо се изметне ще извадят поялниците за улуци и ще направят всичко на ток и жици. И не разбирам какво се чудиш. Телът е самото то. А 5.5 инча е минимум иначе не е "телевизор". Как ще чаткаш в фейса с каките, ами като си тракнеш едно селфи, как ще се пулиш на 4 инча?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко да помогна и аз:

Поръчваш го от тук и за 195 евро ти пристига от европейски склад (тоест без мито и ддс) и с една година гаранция.

Иначе потърсете мнения на ползвалите апарата.

Като цяло за парите си е идеален, но имал по-тихи звуци при звънене и при разговор в слушалката, от камерата имало още доста какво да се желае и бил адски хлъзгав и възможностите за изпускане са сериозни.

Батерията при ползване апарата само за разговори карала седмица.

Едит:

Допълвам едно видео на човек, който следя и са много адекватни представянията и класациите на различните апарати.

В това кратко видео ще видите личната му класация на петте най-добри апарата до 300 долара.

Редактирано от algor (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой не спомена Леново Vibe Z2 pro гледах го в техмополис за 600 лв. Изчистен дизайн и доста функционален !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой не спомена Леново Vibe Z2 pro гледах го в техмополис за 600 лв. Изчистен дизайн и доста функционален !

Едно е само да го гледате, а съвсем друго, да поработите с апаратчето и да забележите поне на първо време  какво Ви и какво НЕ Ви харесва в даденият модел. Явно на този етап, на никой от пишещите в тази тема не е попадал в ръцете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-ниската цена на този модел от 6 месеца в тази верига е била през един уикенд (преди около месец и нещо някъде) - 629 лева.

Да не бъркате с 699?

Може ли линк към цената от 600...

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм го виждал на промоция в техното за 599лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Xiaomi mi note pro, харектеристиките са му невероятни 4GB LPDDR4 рам, snapdragon 810, 20.7 мегапиксела камера 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде го намери за 600лв ? Аз го гледам на 500€.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За z2 pro мога да кажа че дава много дефекти и работи доста тромаво макар характеристиките, още едно предложение от мен, vibe x2: http://lenovoonline.bg/les/home.nsf/Product.xsp?pID=2F31A38C84315AA3C2257E91005162CB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Alcatel не бих препоръчал... Lenovo X2 е добър избор. Ето едно предложение и от мен:

Huawei P8lite

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.