Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.
SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези ,които си набелязал,само първите заслужават внимание.Ето две,още по добри предложения:AKG Y50,Sennheiser HD 215 II

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има доста голям избор - цък.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.

SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Ако рабираш от качествен звук не си взимай нищо от тези. Ако искаш да ти думкат mp3 -йки модерни музики ,няма никакво значение марката ,просто слагай на главата ,и които ти харесат. Тия са ГЕЙмърските марки ,а за музика за други...

Не препоръчвам да се копуват само зарди препоръки по форумите. Отиваш в някой магазин с голям избор ,и слушаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден!

http://www.musicworld.bg/bg/m_1380000/i_45950/SHURE_SRH440_Professional_Studio_Headphones.html- Shure srh 440

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_48901/f_4440000/Audio_Technica_mics_headphones_ATH_M40X.html- Audio technica m40x

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_25381/f_260343/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_380_PRO.html- Sennheiser 380 hd

http://www.teufel.de/kopfhoerer/kopfhoerer-aureol-real-p12277.html- Teufel Aureol

Това е убиец също http://www.thomann.de/de/german_maestro_gmp_835_d_monitor.htm

От тези препоръчвам аудио техниката или Shure-то.

Ако държиш да ги чуваш отдалече това е най-добре http://www.audio-technica.com/cms/headphones/591d1ba45202f375/index.htmlно няма шумоизолация и е над бюджета , m40x ще ти свърши работа.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То звука е ясно,но искам да са ергономични и издръжливи.Благодаря за предложенията! :)

Редактирано от LemoBaghatur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Не са удачни. Няма баси , а и си трябва усилвателче\аудио карта. При тая цена имаме и beyerdynamic DT серията. Но...всекиму според вкуса. К618 е on-ear,демек не ти обхваща цялото ухо и не са удобни за повече от 2 часа носене.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicky Ralchev
      Здравейте, тъй като лаптопа ми е твърде стар и повечето игри вървят само на най-ниските графики бих искал да си купя нов компютър.Може ли да ми помогнете?Бюджета ми е около 3-4 хиляди лева и ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. Искам да споделя нещо. Открих лаптоп Lenovo Y50-70 в olx, за 850 лева. Ето характеристиките му: 
      Процесор:  Intel Core i7-4710HQ 4 Ядра 8 нишки с турбо до 3.5
      Оперативна Памет: 16 GB DDR3L 
      Видеокарта: Nvidia GTX 860M 4GB GDDR5
      Дисплей: 15.6"' FullHD ips дисплей матов
      Твърд диск: 1TB SSHD WD Blue
      Доста ми хареса, но докато събера пари, обявата сигурно ще е приключена/свалена... Та чудех се къде мога да го намеря същия или по-добър пак за толкова лева? Тоест къде мога да намеря други такива геймърски лаптопи втора употреба, на които могат да се играят gta v на high - very high както и на други игри. Аз не можах да намеря.. Ако някой знае може ли да ми каже, помогне или каквото направи.. Много ще съм ви благодарен.
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
    • от Krizerion
      Здравейте. Искам нужда от съвет за нова конфигурация. Бюджета ми е около 1000 лева (+- 300). Компютъра ще се ползва за главно за игри и филми и по рядко за стриймване и програмиране.
      В момента имам видео карта (R9 380, 4GB), като смятам да я използвам нея на първо време, а след половин-една година да си купя някоя по-мощна. Имам също така SSD и HDD, както и монитор. Което значи че ще имам нужда от следните компоненти:
      - Дъно - да поддържа новите интел процесори, да има поне 5-канален звук, поне 4 слота за РАМ, защото в началото смятам да спожа 2x4GB, с после някога да ъпгрейдна на 4x4GB
      - Процесор - Intel. Знам,че всички са луднали по Ryzen, но аз си имам афинитет към интелските процесори. Колебая се между Intel I3-8350K, Intel I5-8600K, Intel I5-8400, но всеки съвет тук ще ми е полезен. Като цяло мисля, че i3-8350k ще ми свърши най голяма работа, а и за парите си изглежда чудесен
      - RAM - естествено DDR4. Предпочитам да взема 2x4GB, за да имам dual channel в началото, а после да ъпгрейдна на 4х4GB по някое време
      - Захранване - тук да се има на в предвид, че имам 2 монитора, колонки, както и вързан 46 инчов телевизор с HDMI (ако това има значение)
      - Кутия и охлаждане - нямам претенции. 

Другия ми въпрос, който изскочи докато пишех темата е, дали да не си ъпгрейдна хард диска, има ли някакво значение изобщо той? В момента съм с този
    • от Daniel Jordanov
      Търся слушалки до 50-60 тапи ако може с микрофон.Не съм bass-head и предпочитам да са балансирани.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.