Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.
    SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От тези ,които си набелязал,само първите заслужават внимание.Ето две,още по добри предложения:AKG Y50,Sennheiser HD 215 II

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето тук има доста голям избор - цък.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.

SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Ако рабираш от качествен звук не си взимай нищо от тези. Ако искаш да ти думкат mp3 -йки модерни музики ,няма никакво значение марката ,просто слагай на главата ,и които ти харесат. Тия са ГЕЙмърските марки ,а за музика за други...

Не препоръчвам да се копуват само зарди препоръки по форумите. Отиваш в някой магазин с голям избор ,и слушаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър ден!

http://www.musicworld.bg/bg/m_1380000/i_45950/SHURE_SRH440_Professional_Studio_Headphones.html- Shure srh 440

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_48901/f_4440000/Audio_Technica_mics_headphones_ATH_M40X.html- Audio technica m40x

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_25381/f_260343/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_380_PRO.html- Sennheiser 380 hd

http://www.teufel.de/kopfhoerer/kopfhoerer-aureol-real-p12277.html- Teufel Aureol

Това е убиец също http://www.thomann.de/de/german_maestro_gmp_835_d_monitor.htm

От тези препоръчвам аудио техниката или Shure-то.

Ако държиш да ги чуваш отдалече това е най-добре http://www.audio-technica.com/cms/headphones/591d1ba45202f375/index.htmlно няма шумоизолация и е над бюджета , m40x ще ти свърши работа.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То звука е ясно,но искам да са ергономични и издръжливи.Благодаря за предложенията! :)

Редактирано от LemoBaghatur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Не са удачни. Няма баси , а и си трябва усилвателче\аудио карта. При тая цена имаме и beyerdynamic DT серията. Но...всекиму според вкуса. К618 е on-ear,демек не ти обхваща цялото ухо и не са удобни за повече от 2 часа носене.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от lawyerkarachi
        Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
        1. Водоустойчиви слушалки на H2O
        2.Спортни водоустойчиви на Fonge
      • от DangerousWolf
        Здравейте, бихте ли ми помогнали, искам да си сглобя компютър за игри, като бюджета ми е 800 лева, максимум 1000
      • от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от edokredo
        Здравейте от 2 месеца лаптопа ми не се  пуска до началния екран.Като го пусна се пуска MICROSOFT CORPORATION и почва да зарежда и до там моля ви помогнете ми ??
      • от kakato10
        Здравейте!
        На Windows 10 съм и не виждам начин да сменям между колонките и слушалките през ОС-то или драйвърите на на звуковата карта. И двете съответно са свързани към звуковата карта. Обнових driver-ите и въпреки това не виждам такава опция. Звуковата карта е Realtek. В общи линии идеята е че искам и колонките и слушалките да са включени постоянно към компютъра и от софтуер да си избирам към кое от тях да отива звука.
        (приложената снимка е при вързани както колонки така и слушалки)
        Благодаря предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.