Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.
SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези ,които си набелязал,само първите заслужават внимание.Ето две,още по добри предложения:AKG Y50,Sennheiser HD 215 II

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има доста голям избор - цък.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.

SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Ако рабираш от качествен звук не си взимай нищо от тези. Ако искаш да ти думкат mp3 -йки модерни музики ,няма никакво значение марката ,просто слагай на главата ,и които ти харесат. Тия са ГЕЙмърските марки ,а за музика за други...

Не препоръчвам да се копуват само зарди препоръки по форумите. Отиваш в някой магазин с голям избор ,и слушаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден!

http://www.musicworld.bg/bg/m_1380000/i_45950/SHURE_SRH440_Professional_Studio_Headphones.html- Shure srh 440

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_48901/f_4440000/Audio_Technica_mics_headphones_ATH_M40X.html- Audio technica m40x

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_25381/f_260343/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_380_PRO.html- Sennheiser 380 hd

http://www.teufel.de/kopfhoerer/kopfhoerer-aureol-real-p12277.html- Teufel Aureol

Това е убиец също http://www.thomann.de/de/german_maestro_gmp_835_d_monitor.htm

От тези препоръчвам аудио техниката или Shure-то.

Ако държиш да ги чуваш отдалече това е най-добре http://www.audio-technica.com/cms/headphones/591d1ba45202f375/index.htmlно няма шумоизолация и е над бюджета , m40x ще ти свърши работа.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То звука е ясно,но искам да са ергономични и издръжливи.Благодаря за предложенията! :)

Редактирано от LemoBaghatur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Не са удачни. Няма баси , а и си трябва усилвателче\аудио карта. При тая цена имаме и beyerdynamic DT серията. Но...всекиму според вкуса. К618 е on-ear,демек не ти обхваща цялото ухо и не са удобни за повече от 2 часа носене.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
    • от Vanyo99
      Искам да си закупя слушалки до 200 лв. и се чудя между rig 500e , arctis 5 , man o' war, kraken v2 7.1 , cloud alpha. Някой ако има от посочените нека да даде мнение  .Ще ги ползвам главно за ЦС:ГО, Фортнайт, ПУБГ. Благодаря предварително!
    • от Пламен Р
      Нямам звук от слушалките! пробвах от жака на компютърът където е за слушалки не става , а на външни тонколонки звук си има!!!
    • от Nicky Ralchev
      Здравейте, тъй като лаптопа ми е твърде стар и повечето игри вървят само на най-ниските графики бих искал да си купя нов компютър.Може ли да ми помогнете?Бюджета ми е около 3-4 хиляди лева и ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. Искам да споделя нещо. Открих лаптоп Lenovo Y50-70 в olx, за 850 лева. Ето характеристиките му: 
      Процесор:  Intel Core i7-4710HQ 4 Ядра 8 нишки с турбо до 3.5
      Оперативна Памет: 16 GB DDR3L 
      Видеокарта: Nvidia GTX 860M 4GB GDDR5
      Дисплей: 15.6"' FullHD ips дисплей матов
      Твърд диск: 1TB SSHD WD Blue
      Доста ми хареса, но докато събера пари, обявата сигурно ще е приключена/свалена... Та чудех се къде мога да го намеря същия или по-добър пак за толкова лева? Тоест къде мога да намеря други такива геймърски лаптопи втора употреба, на които могат да се играят gta v на high - very high както и на други игри. Аз не можах да намеря.. Ако някой знае може ли да ми каже, помогне или каквото направи.. Много ще съм ви благодарен.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.