Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.
    SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От тези ,които си набелязал,само първите заслужават внимание.Ето две,още по добри предложения:AKG Y50,Sennheiser HD 215 II

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    techmaniac    11069

Ето тук има доста голям избор - цък.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KiriL Cox    5578

Здравейте,

та реших да си взема слушалки/headset,които да са удобни за дълго време/добър микрофон(може и без него),добро шумоизолиране,звук,бас и да е 3,5мм. жак.

Бюджета ми не е голям(200) и знам,че тези,които ще ви покажа,не са най-добрите.Кажете си мнението,както и други предложения.

SteelSiberia v2

Razer Kraken

Logitech G430 7.1 Surround Sound Plantronics GAMECOM 788 Surround 7.1 Plantronics RIG SURROUND 7.1 Dolby

Ако рабираш от качествен звук не си взимай нищо от тези. Ако искаш да ти думкат mp3 -йки модерни музики ,няма никакво значение марката ,просто слагай на главата ,и които ти харесат. Тия са ГЕЙмърските марки ,а за музика за други...

Не препоръчвам да се копуват само зарди препоръки по форумите. Отиваш в някой магазин с голям избор ,и слушаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Julius Decimus    1070

Добър ден!

http://www.musicworld.bg/bg/m_1380000/i_45950/SHURE_SRH440_Professional_Studio_Headphones.html- Shure srh 440

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_48901/f_4440000/Audio_Technica_mics_headphones_ATH_M40X.html- Audio technica m40x

http://www.musicworld.bg/bg/c_2032/i_25381/f_260343/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_380_PRO.html- Sennheiser 380 hd

http://www.teufel.de/kopfhoerer/kopfhoerer-aureol-real-p12277.html- Teufel Aureol

Това е убиец също http://www.thomann.de/de/german_maestro_gmp_835_d_monitor.htm

От тези препоръчвам аудио техниката или Shure-то.

Ако държиш да ги чуваш отдалече това е най-добре http://www.audio-technica.com/cms/headphones/591d1ba45202f375/index.htmlно няма шумоизолация и е над бюджета , m40x ще ти свърши работа.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То звука е ясно,но искам да са ергономични и издръжливи.Благодаря за предложенията! :)

Редактирано от LemoBaghatur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    AGD    1544

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Julius Decimus    1070

В сайта който си посочил се продават само посредствени модели. Търси AKG в ценовия диапазон който можеш да си позволиш. Много са издръжливи а на звук децата много им се кефят на баса. Баса им е в повече, но си имат и всичко друго визирам К618. От всички слушалки дето имам SENNHEISERR HD598 са ми любими, но там и цената е малко извън бюджета.

Не са удачни. Няма баси , а и си трябва усилвателче\аудио карта. При тая цена имаме и beyerdynamic DT серията. Но...всекиму според вкуса. К618 е on-ear,демек не ти обхваща цялото ухо и не са удобни за повече от 2 часа носене.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
      • от pi4a7a
        Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
        Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
      • от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от sabrispayki
        Здравейте,
        Искам да ми помогнете да си избера лаптоп за игри до 3000 ЛВ.
        След 1 месец ще си купя като се върна в България.
        В момента разгледах доста и съм между 3 модела.
        1. DELL Inspiron 7567 15.6" UHD, i7-7700HQ, RAM 16GB, 1TB HDD+128 GB SSD, GTX 1050Ti 4GB.   Модела е между 2600-2700 Лв.
        2. Лаптоп Acer Predator Helios 300 (NH.Q2BEX.012), четириядрен Kaby Lake Intel Core i7-7700HQ 2.8/3.8 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Display & GF GTX 1060 6GB, (HDMI), 16GB DDR4, 1TB HDD & 128GB, 1x USB Type-C, Linux. Модела е около 2900 лева.
        3.  ALIENWARE 15 R3   -  3000 лв.
        Процесор: Intel Core I7 Skylake 6700HQ 4cores / 8 Threads X 2.5Ghz Up to 3.5Ghz (8mb cache)
        Видео карта: NVIDIA GeForce GTX 1060 - 6GB GDDR5
        Рам памет: 16GB DDR4L (2 x 8GB) 2633Mhz
        Хард диск: 1TB (1000GB) Sata 3 6Gbit/s 7200Rpm / 256GB M.2 NVMe SSD        
        Кои от тези лаптопи ще ми препоръчвате или нещо различно ? Очаквам отговорите ви !
        Благодаря Ви предварително !

• от dadino
        Мисля да си закупя нова видео карта.Бюджетът е 200 лева. В момента съм с NVIDIA 9500GT, като я използвам просто така, за да има видео   Конфигурацията ми е ASROCK B75 DGS,Pentium G2020, 4GB, XFX TS430, обикновен монитор. Смятам, че ще има някакво подобрение, въпреки старите части.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.