Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Препоръчайте ми MMORPG игра, която да е.. как да го кажа.. балансирана. Под "балансирана" имам предвид реалните пари да не играят голяма роля в играта. Има хора, които наливат куп пари, чрез които си улесняват играта и тотално доминират над другите играчи, което аз смятам за доста нечестно. Бих искал играта да зависи повече от истинските умения на играча, не от парите. Няма значение от годината на играта. 

P.S. Забравих да спомена - ако е възможно, предпочитам играта да е с мечове и бойни изкуства, и да има разнообразие от раси и класове.  

Редактирано от BulGuardiaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Леле колко ми е познато това. За пример ще дам premium акаунтите, особено в един сървър на майнкрафт. Най-скъпият ранк има непобедим сет и размазва всеки на pvp.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има само една и тов е WoW. Играх си един час да пиша от телефона защо , но ми прекъсна нета и нямам нерви пак да кълцам всичко. Ще се обоснова ако те интересува после като се прибера на компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също се чудя дали да не почна някое мморпг отново. До сега съм играл WoW, Lineage2, Archlord, Drakensang и още няколко по-неизвестни, но за кратко. Видях, че Арчлорда има продължение, та ако някой има повече инфо да сподели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Guild Wars 2

Ще я погледна.

Има само една и тов е WoW. Играх си един час да пиша от телефона защо , но ми прекъсна нета и нямам нерви пак да кълцам всичко. Ще се обоснова ако те интересува после като се прибера на компа.

Играл съм я, но нещо не ме грабна.. Предполагам защото имаше доста неща, които не знаех и нямаше кой да ми обясни. 

Редактирано от BulGuardiaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

AruaROSE

Най небалансираната игра, там няколко клана държат всичко (основно филипинци и китайци), останалите да се спасяват, да не говорим че даваш ли пари получаваш яко донейт неща и просто си ти,докато другите няма как да те стигнат......Да не говорим че единственият останал сървър е с некадърни админи, и главният Матт си има фаворити на които е разрешено много неща, а останалите са парийте......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм за World of Warcraft. Въпреки, че вече не играя, може би около 3 години бях друид през свободното си време :D. Други mmorpg-та не са ме грабвали така. World of Warcraft може би има една от най-добрите (ако не и най-добрите) истории и ако отделяш малко повече време на мисиите и райдовете ще ти бъде сравнително по-интересно. Едно друго mmorpg излезе преди по-малко от година - Wild Star и беше доста популярно за известно време, но вече нищо не се чува за него. Ако някой го е пробвал може да каже как е :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм с две раце за World of Warcraft играя игрицата от 8години и не ми писва.За баланса след експанджъна ЛК-Wrath of the Lich King ,може малко да се поспори ,защото Маговете и Дк-тата доминират над всички удрят големи числа и Дк-то може да използваш една магия - Death Strike и удря и се heal-ва число над твоя Life /след всички прокове и бъфове ,но силно ти препоръчвам да си седиш на ЛК ,но може и новите да пробваш ,както се вика за спорта и па на някои хора по им харесват :D . Играй в всички сървари освен Молтен-уоу именно ,защото можеш за малко пари да се сдобиеш с легендарното оръжие Shadow Mourne иначе всичко друго e прекрасно ,но на скоро един от тяхните хора го бяха уволнили и хакна сървара и беше изтрил всичко ,но го оправиха и не се предадоха :) . Но историята ако искаш да я разбереш почни от старата игра Warcraft няма как да не си я чувал и я превърти с бг пач ,линк немога да ти пратя тук ,защото е против правилата. Много ,ще ти харесвахаресва.В уоу може две неща да правиш или па и двете - pve ,pvp . Щом ,ще почваш ММО ,трябва да знаеш какво са и още по-хубаво ,ще ти стане да си намериш хубава гилдия и това да си събираш бронии силни да фармиш honor и conquest пойнт или да ходиш на инстанции/босове/рейдове ,за да ги земеш става ти гордо на душата с една думичка :D Може да си цъкаш дпс/хелар ,както ти хареса .. Хубав е и интересен е world pvp ,където едната фракция нападате главната столица на другата фракция и да стане меле :) . Имаш и още много други и интересни опцуи ,като петове/бг-та/арени/петбатъли/продавания/мounts , achiviments и купица още хубави и интересни неща .. И това е за сега ,ако имаш още въпроси ми пиши и ,ще обесня всичко.. Много ,ще ти хареса и ако я разбереш ,ще се зарибиш по цял ден и нощ и това е :)

Редактирано от Давидов (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Определено Cabal е супер игра,играх я около 2-3 месеца и си заслужава и аз видях,че ще излиза Cabal 2 изглежда и тя ще е много добра като първата част :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
        Здравейте,
        при инсталиране и актуализиране на cs go ,всеки път антивирусната открива заплаха и я трие. Единствения начин да се пусне е ,като се изключи nod 32 ,или ако въпросният файл бъде добавен ,като изключение за защитата. Мога ли да получа категоричен отговор на въпроса ,дали реално този файл представлява вреден софтуер ,или nod 32 го засича погрешка?

Самия проблемен файл: steamclient.dll
      • от Sharpirate
        Здравейте!
        Преди няколко дена завърших и публикувах първата си андроид игра: NoTime
        Всичката графика и код зад играта са мое дело. Ще се радвам да споделите мнения, какво ви харесва, какво не и други.
      • от FoxterBG
        Добър вечер. Как мога докато играя League of legends ili cs 1.6 на единия монитор да играя тези игри, а на другия да гледам клипчета в ут. Проблема ми е, че като играя цс 1.6 на единия монитор, а като цъкна на другия нещо, все едно алт и табвам
        Благодаря предварително за помоща
      • от Димитър Станчев
        Здравейте на всички,преди седмица си закупих фифа 17 имах проблем с подкарването и като цяло обиколих много компютърни специалисти и един от тях откри че фифа са прецакали доста хора...( Отговарям веднага - компютърът е с достатъчно висока производителност за играта. ЕА обаче са направили една магария, която шашва доста хора и налага ъпгрейд на хардуера. Приложението е писано за минимум 4 нишки. Дори и да си с някой стар процесор с НТ на минимална честота, играта ще тръгне, а на юбилейния Пентиум на 4 ГХз няма, понеже не се покрива гореспоменатото изискване. ТУК можеш да намериш компромисно решение, но по-добре се оглеждай за смяна на процесора. За всеки случай можеш да провериш дали процесът върви в таск мениджъра. АКо е така, но нямаш картина, то бъди сигурен в горната диагноза и лечение. ) Свалих този файл и подкарах играта,но много насича въобще не може да се играе добре,моля ви ако някой е имал този проблем и знае как да го оправя или има някой заинтересуван от играта можем да се разберем за цена(да му продам дисковете и акаунта) ще съм ви много благодарен!
      • от Sladuk2
        Здравейте, сблъсках се с проблем при инсталирането на игра, с който до сега не съм се сблъсквал и не намерих отговор в гугъл за този проблем. След зареждане на играта в деймън тулс и кликвам на изпълни ауторън. ексето и ми излиза този проблем " Библиотеката не е регистрирана ''. Моля за малко помощ, благодаря предварително.

П.С Не съм сигурен, дали пиша на правилното място, ако не е извинявам се за грешката си предварително

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.