Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. :)  Бих искала да знам някой, който е ползвал телефона на Теленор Смарт Плюс дали е доволен от него, понеже се чудя между него и LG L Fino. Благодаря предварително.  :)

Редактирано от Тамара Динева (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

exwol    2766

Здравей, преименувах заглавието на темата, защото просто "Телефон" беше твърде неясно, да не говорим, че е против правилата на форума. Но не ти пиша заради това, а защото и въпроса е твърде неточен. За да получиш адекватни отговори, те съветвам да посочиш конкретен модел, защото виждам, че Теленор предлагат няколко. Добре е, също да кажеш и с кои други марки/модели ще сравняваш, за да може да ти се даде коректно мнение.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15418

Здравей, преименувах заглавието на темата, защото просто "Телефон" беше твърде неясно, да не говорим, че е против правилата на форума. Но не ти пиша заради това, а защото и въпроса е твърде неточен. За да получиш адекватни отговори, те съветвам да посочиш конкретен модел, защото виждам, че Теленор предлагат няколко. Добре е, също да кажеш и с кои други марки/модели ще сравняваш, за да може да ти се даде коректно мнение.

Ей сега "никито" ще даде информация.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами по принцип се произвеждат от MobiWire което е непопулярен  френски производител така че не очаквай да са много качествени, според мен L Fino-то е по-качествено, приемаш ли и други предложения?

ЕДИТ: Финото също е по-мощен

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Soviet Soldier    1573

Не рискувайте с този нов бренд "Теленор" ,не съм фен на LG но определено бих го предпочел ,пък и характеристиките му са значително по-добри. Камерата и процесорът на LG-то са значително по-добри. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не рискувайте с този нов бренд "Теленор" ,не съм фен на LG но определено бих го предпочел ,пък и характеристиките му са значително по-добри. Камерата и процесорът на LG-то са значително по-добри. 

MobiWire не е нов бранд а некачествен! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами по принцип се произвеждат от MobiWire което е непопулярен  френски производител така че не очаквай да са много качествени, според мен L Fino-то е по-качествено, приемаш ли и други предложения?

ЕДИТ: Финото също е по-мощен

да приемам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.