Премини към съдържанието
Duhlinski

Смяна на цвета на навигационната лента

Препоръчан отговор

Привет на всички!

Имам два въпроса:

1. Къде трябва да бръкна, за да сменя цвета на навигационната лента (темата ми е Responsive)?

2. Как се сменя цвета на полетата на публикациите? Не общия фон, а полетата върху него? Не искам да е бял. Имам таблицата с кодовете на цветовете, но не знам къде да бръкна, за да сменя белия цвят.

Надявам се на вашата помощ. Благодаря.

Редактирано от Duhlinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правиш си Child тема и в нейния CSS файл може да направиш каквото си пожелаеш. Ако не си наясно с CSS e хубаво да го научиш преди да се занимаваш с WordPress.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Която и да ти е темата файла със стиловете е в Appearance->Edit(на български "Външен вид->редактиране").

2. С inspect или F12 намираш това, което искаш да промениш, виждаш дали има клас или id и със CSS му редактираш цвета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Която и да ти е темата файла със стиловете е в Appearance->Edit(на български "Външен вид->редактиране").

2. С inspect или F12 намираш това, което искаш да промениш, виждаш дали има клас или id и със CSS му редактираш цвета.

Благодаря. Получи се. Да сте живи и здрави все повече да знаете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.