Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся програма с която да мога да вмъквам надписи с снимка към видео само снимка или надписи или и двете. Някакви идеи за такава програма? Опитах с Any Video Converter но постоянно ми бъгва а и незнам как да си вмъкна текста. Свалих я защото с нея това ставя бързо. Вие имате ли идеи за програма с която да вмъкван там воден знак но да е барзо? Като Any video converter. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Adobe Premiere, Sony Vegas... Колко бързо ще стане зависи от производителността на компютъра, тъй като в общия случай такова нещо ще изисква прекодиране на видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Adobe Premiere, Sony Vegas... Колко бързо ще стане зависи от производителността на компютъра, тъй като в общия случай такова нещо ще изисква прекодиране на видеото.

Благодаря за програмите! Ще пробвам с тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за савета! И аз каквото видео имам за обработка го оправям там (Вмъквам субтитри с нея)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за савета! И аз каквото видео имам за обработка го оправям там (Вмъквам субтитри с нея)

Супер значи няма да ти се наложи да боравиш с нови програми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от Petar Manov
        Здравейте!
        Първо се извинявам, ако темата не е за тук!
        От известно време имам проблем с пускането на видео фаилове. Първо нещо се беше строшил БС плеъра и което и видео да пусна ми го даваше на поне 300 % зуум. Нищо не се различава от видеото, защото е приближено и например виждам на цял екран око или нос. Ползвах Гом и влс плеъри и там ми го пускаше с нормална големина, докато не направих едно клипче с мувй мейкъра и от тогава каквото и да пусна без значение от формата (ави, мп4 и т.н.) ми го дава зумнато по същия начин. Рових в настройки, но няма как да се коригира. Нещо е цялостен проблема, защото като направя клип и го кача на флашка после на телевизора ми изила пак зумнато.
        Много, много ще съм благодарен, ако някой ме посъветва нещо, иначе трябва да преинсталирам цялата система.
      • от dadino
        Мисля да си закупя нова видео карта.Бюджетът е 200 лева. В момента съм с NVIDIA 9500GT, като я използвам просто така, за да има видео   Конфигурацията ми е ASROCK B75 DGS,Pentium G2020, 4GB, XFX TS430, обикновен монитор. Смятам, че ще има някакво подобрение, въпреки старите части.
      • от Свали Музика Видео

X-Down Video Downloader е програма за изтегляне и конвертиране на клипове.
        Поддържа много сайтове от които можете да сваляте клипове vbox7, facebook, dailymotion, youtube, videoclip.bg и др. 
        Можете да конвертирате избран от Вас клип в следните формати : 
        - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
        - MP4 (Mpeg-4 Video)
        - AVI (Audio-Video Interleaved)
        - WMV (Windows Media Video)
        - MKV (Matroska Video)
        - WEBM (HTML5 Webm Video)
        - MOV (QuickTime Video)
        - FLV (Flash Video)
        - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
        - MPEG-2 (MPEG-2 Video
        Линк за изтегляне: X-Down Video Downloader 2.0
      • от Николай Димитров
        От около 2 месеца имам следния проблем: 
        Когато гледам някой филм много често започва да цикли все едно слушам развалена плоча, когато спра видеото на пауза и изчакам малко видеото се оправя и след това по някое време пак започва този проблем! Пробвах какво ли не различни драйвери, зануляване на системата, чиста инсталация и т.н, но проблема не се оправя. Машинката е следната и не мисля че проблема е от нея:
        CPU: Intel Core i7 3770
        RAM: 4x4GB DDR3 1600Mhz
        VGA: AMD Radeon HD6870
        OS: Windows 10 Pro (оригинален) - целия софтуер е оригинален
        OS е инсталирана на Samsung SSD 240GB

Докато цикли видеото машината изобщо не е натоварена (CPU: 10-12%; RAM: 25-30%)
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.